Norsko 2008

Uživatelem od:
10. 08. 2007

Jojo,můžu s Jindrou jedině souhlasit,byl jsem tam také loni,v noci co vím tak teploty klesli až k 5st (někdy) takže určitě teplé oblečení,dobrá pláštěnka a boty co něco vydrží a hlavně nepromoknou a stan by měl taky nějaký ten deštík ustát v poho jinak budete spát v bazénku :-)) ale nemějte strach bylo to fajn.R

Uživatelem od:
07. 08. 2007

ahoj Štěpáne, podnikl jsem s Nundem NORSKO 2007 a mohu jen doporučit. Řadím to jako jednu z nejlepších dovolených co jsem podnikl. Co se týká výbavy. Musím s Petrem souhlasit, že do Norska určitě v pohorkách a inpregnovaných, protože jsou mista kde jsme chodili i ve sněhu. Jelikož jsem na sever vyrazil poprvé, tak jsem podcenil stan. měl jsem levný marketový jednovrstvý a také nevyhověl :-). Jinak si to tam užijte. A všem doporučuji, nemělo to chybu !!! Norsko je úžasná země a lidi co s Mundem jezdí zrovnatak. Jindra

Uživatelem od:
07. 08. 2007

ahoj Štěpáne, podnikl jsem s Nundem NORSKO 2007 a mohu jen doporučit. Řadím to jako jednu z nejlepších dovolených co jsem podnikl. Co se týká výbavy. Musím s Petrem souhlasit, že do Norska určitě v pohorkách a inpregnovaných, protože jsou mista kde jsme chodili i ve sněhu. Jelikož jsem na sever vyrazil poprvé, tak jsem podcenil stan. měl jsem levný marketový jednovrstvý a také nevyhověl :-). Jinak si to tam užijte. A všem doporučuji, nemělo to chybu !!! Norsko je úžasná země a lidi co s Mundem jezdí zrovnatak.

Anonym (neověřeno)

Co se týče obuvi, tak rozhodně kotníčková - pohorky. V Norsku je to bez diskuze.

Petr.

Uživatelem od:
17. 01. 2008

Ahoj,
s přítelkyní jsme se přihlásily na tento zájezd a rád bych od Vás získal pár rad...tohoho typu je to náš první zájezd a musíme si nakoupit vybyvení...uvítal bych nějakou radu hlavně ohledně obutí(jestli jsou potřeba kontníčkové pohorky,nebo stačí lehčí obuv,je to přeci jen v létě,tak bych se pak nerad pařil :D )jinak uvítám jakoukoli radu ohledně vybavení sebou atd.

díky za odpovědi a doufám,že pojede dobrá parta :wink:

už se nemůžem dočkat :D

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.