Maroko 2010

Uživatelem od:
01. 12. 2009
Přesný rozměr pod sedačkou neznáme (a může dojít třeba i ke změně autobusu), ale s krabicí či přepravkou vysokou do 17 cm byste se měli určitě vejít. Zdraví Petr.
Uživatelem od:
28. 08. 2007
Ahoj! Maskace rozhodne nebrat :-)
Uživatelem od:
22. 08. 2010
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak moc je bezpečné brát si s sebou maskáče (kalhoty - německé, typicky flekaté, blůza - francouzská, armádní - tmavě zelená). Neradi bychom z neznalosti způsobili nějaké problémy... :) Moc děkuji za odpověď! Kristýna
Uživatelem od:
15. 06. 2010
Ahojky vsichni, ve stredu 25.8. bude predsraz naseho zajezdu do Maroka. V 19:00 v Praze v hospode Obycejny svet. Je to na rohu ulice Korunni a Chorvatske. 2 stanice tramvaji z Flory, zastavka Perunova, tramvaje 10 a 16. Vlez do hospody je z ulice Chorvatske. Dejte vedet kdo dorazi!!!!!! Budem se tesit Kdyztak muj email je katerina.kubatova@inbev.com
Uživatelem od:
08. 01. 2010
Ahoj MUNDO, chtěla bych se zeptat, jak je vysoký prostor pod sedačkou u autobusu , kterým na zájezd pojedeme? díky Lucka
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Ahoj, pojede celkem 45 lidí + 2 průvodci, max. kapacita busu je 49, ale bereme vždy max. 47. Petr.
Uživatelem od:
09. 08. 2010
Ahoj, chtěl bych se zeptat, kolik lidí celkem pojede a jakou má kapacitu autobus. Jen abych si dokázal představit, jak se bude cestovat :) diky moc Jarda
Uživatelem od:
15. 06. 2010
ahoj, jee tak super. Muj mail je akita24@seznam.cz. Tak se mi ozvi a neco domluvime. Pak dame samozrejme vedet vsem tady i na FB kdyby se chtel jeste nekdo pridat :)
Uživatelem od:
11. 06. 2010
Ahoj, jak tady někdo něco psal o tom srazu v Praze před zahájením zájezdu, tak to je dobrej nápad. Dyštak dejte vědět, ať to můžem všechno prodiskutovat :)
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Ahoj Karo, náš/váš průvodce na Maroko doporučuje místo českého repelentu vzít spíš červený hřebíčko-skořicový olej, který je opravdu účinný. Soňa, CK Mundo.
Uživatelem od:
24. 07. 2008
Ahoj Mundo! Chci se zeptat, jestli má smysl s sebou brát do Maroka repelent. díky za odpověď :-)
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Tam platí to samé, každý den to asi nepůjde, ale většinou ano.
Uživatelem od:
08. 01. 2010
Dobrý den, měla bych další dotaz.. Jak je to s nabíjením baterek do foťáku v kempech na území Maroka?? bude možnost nabíjení každý den či nikoliv? Děkuji za odpověď
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Dobrý den, možnost výběru z bankomatu není nijak častá, ale ve větších městech to půjde, to by neměl být problém. Petr.
Uživatelem od:
27. 07. 2010
Dobrý den, měla bych také dotaz týkající se financí. Máte zkušenost s výběrem pěněz z marockých bankomatů? Jedeme v páru a nechce se nám brát celý obnos v keši. Mám na mysli 1-2 výběry větší částky ve městech. Nebo si myslíte, že je vhodnější zvolit jiný způsob? Díky za odpověď. Misa
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Dobrý den, odpověď pro Verkame: naše zkušenosti opravdu vedou jenom k tomu, že každý utratí úplně jinou částku, s výjimkou základu pro vstupy a případně výlet džípy do pouště těžko odhadovat. Já bych řekl tak 300 euro, ale Ivča Harantová, která byla s námi loni, právě na Facebooku na stejný dotaz odpověděla, že bohatě stačí 200 euro... Odpověď pro Lucku: jídlo úplně stejné jako na jiné zájezdy - instantní věci, konzervy apod. Doporučil bych ale spíš vzít si takových věcí málo, stravovat se co nejvíc na místě a poznat tamní kuchyni, není to drahé. Co si dát či nedat na místě Vám doporučí průvodci na zájezdu. Zdraví, Petr.
Uživatelem od:
08. 01. 2010
Dobrý den, jelikož se termín pomalu ale jistě blíží, začínají mě napadat různé otázky..Chtěla bych se zeptat třeba na jídlo, které si vést s sebou..Pokud vím, tak lze v Maroku jídlo sehnat relativně levně. Prosím tedy o nějakou radu co si brát s sebou a čemu se vyvarovat..Jaké jídlo si s sebou účastníci na teneto zájezd vozí..Předem děkuji za odpověď. Lucka
Uživatelem od:
23. 07. 2010
Dobrý den, vím že už se to tady zřejmě mnohokrát řešilo a není na to jednoznačná odpověď, ale prosila bych alespoň o odhad - jaké máte zkušenosti s finančním obnosem který vézt s sebou? Kolik myslíte že je tak optimální? Vím že to záleží na tom jestli je člověk skrblík nebo rád utrácí, ale přecejen už tam nějakou chvíli jezdíte, tak poprosím jen o radu abych měla odhad... Děkuji! Věrka
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Ano, sedí to. Pokud se nestane něco nepředvídaného, půjde se 5.-6.9., takže se na tyto dny můžete připojistit.
Uživatelem od:
23. 04. 2010
Dvoudenní výstup na Jebel Toubkal vychází na 5. a 6.9. Sedí to nebo se něco může změnit? Chci se na tyto 2dny připojistit (pojištění přes isic počítá výšlapy jen do 4 000, tak mám jen to za 200Kč). Tak jen ať se nepojistím na někdy jindy (=
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Zdravím, volná místa už nějaký čas nejsou, ale dvě byla uvolněná a přijatým náhradníkům zítra vyprší rezervace. Takže pokud do zítra nepřijde jejich přihláška, volné místo bude. Kolik míst byste potřebovala? Petr.
Uživatelem od:
23. 04. 2010
Mám takový naivní dotaz, jsou ještě volná místa? Dík
Uživatelem od:
15. 06. 2010
tak super :) Nejste tady nekdo z Prahy, ze bychom udelali predsraz :) poznat se a hromadne se domluvit co a jak
Uživatelem od:
11. 06. 2010
Jo jedu se segrou a mylsim, že uděláme nějakou skupinku a budeme chodit po více lidech, takže kdo jede sám, tak bych se toho nebála :)
Uživatelem od:
20. 06. 2010
Ahoj, take se hlasim do klubu jednotlivcu co zatim nemaji s kym jet. Takze pokud se tu najde volny cestovatel pripadne nejaka odvazna volna cestovatelka :-), tak pls napiste - sleziak@email.cz. Predem dik M.
Uživatelem od:
23. 04. 2010
Jedu taky sama a ráda se s někým domluvím. Můj mail je: market.cablova@seznam.cz Těšíím see (=
Uživatelem od:
24. 07. 2008
Myslím, že jednotlivci se opravdu bát nemusí, taky jedu sama - zatím přímo s nikým domluvená nejsem. Myslím, že je naopak super, že je ve městech rozchod (mám zkušenost ze Švýcarska), vytvoří se skupinky nadšenců a můžeš se přidat kde chceš podle toho, co nejvíc chceš vidět. Místo hromadného následování průvodců. Prostě si rozvrhneš svůj čas na rozchod, jak chceš.
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Ahoj, jednotlivců je přihlášených momentálně 7. Myslím, že brzy po odjezdu už to tak úplně jednotlivci nebudou :) A připojit se dá případně i k průvodcům.
Uživatelem od:
16. 06. 2010
Ahojky,Karo a ostatní ,já jsem z Kroměříže,jedu také sama.Měla jsem inzerát 4.měsíce,ale nikoho jsem nenašla.Nejede náhodu Kara/asi z Hodonína/ přes Kroměříž do Hradce?Můj email: vesuvenka@seznam.cz.Čauky všichni lidičky co jedete,bude to super!
Uživatelem od:
15. 06. 2010
no tak to jste me tedy moc nepotesili, jako prihlaseneho jednotlivce a jeste ke vsemu s naprosto spatnym orientacnim smyslem, ze mi ani mapka nepomuze :) Budu doufat, ze se k nekomu pripojim a nikde se neztratim :) Muzu se zeptat kolik je prihlaseno jednotlivcu?
Uživatelem od:
11. 06. 2010
supr, takže průvodce se hodí :)
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Pojedou dva průvodci, kteří vám budou oba podávat výklad. Nebude to ale přímo ve městech u památek (tam je individuální rozchod, dostanete i kopii mapky města), výklad bude v autobuse.
Uživatelem od:
11. 06. 2010
Díky za info, ještě bych se chtěla zeptat, pojede s námi průvodce, který nám bude podávat odborný výklad anebo pojede spíše technický doprovod?
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Ahoj, nejlepší tištěné průvodce jsou (nejen na Maroko) Rough Guide a Lonely Planet, do češtiny bývají přeložené a vydané nakladatelstvím Jota, resp. Svojtka. Petr.
Uživatelem od:
11. 06. 2010
Zdravím, už se do Maroka hrozně těšim. Mám dotaz, jaký je nejlepší tištěný průvodce? Nemáte někdo zkušenost?
Uživatelem od:
24. 07. 2008
Ketka - tak je to přece jenom ještě 3,5 měsíce dopředu, kdyžtak tady je můj e-mail: mlynkovamirka@seznam.cz, můžem si napsat a domluvit se kdyžtak víc.
Uživatelem od:
23. 04. 2010
Jsem stále sama (8 Však to, že jsi od Hodonína nepřekáží tomu, abychom se domluvily na cestu (;
Uživatelem od:
24. 07. 2008
Ketka - jj, byla to otázka na tebe:-) tak už máš někoho do stanu? já mám jeden stan pořád volný. Jsem sice od Hodonína, ale to by snad nevadilo.
Uživatelem od:
23. 04. 2010
Což o to, já se vůbec nebojím (= Jen je výhodnější se s někým domluvit a alespoň do dvojce mít jeden stan, jeden vařič.... Jinak pojedu s největší pravděpodobností do Hradce autem, tak s tím klidně počítej, pak se domluvime (;
Uživatelem od:
02. 05. 2010
Nazdar děcka, ja jedu taky sám a už se těším jako malý Jarda. Jel jsem už jednou s Mundem a je to v pohodě. Toho bych se vůbec nebál. Jinak Ketko, já jsem z NJ, takže na nástup pak můžeme jet spolu, když se domluvíme.
Uživatelem od:
23. 04. 2010
Pokud je to otázka na mě, tak z Kopřivnice (=
Uživatelem od:
24. 07. 2008
Ahojky, vypadá to, že zatím jedu sama. Odkud jsi?
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Nene, letos bude možný pouze jednodenní výlet, jinak bychom to do informací už uvedli.
Uživatelem od:
21. 01. 2009
Pro budoucí cestovatele do Maroka mám poznámku k financím. Je uvedeno, že výlet do pouště stojí 300 dirhamů, je to pravda, ale můžete si zvolit i dvoudenní výlet (tj 600 dirhamů) a pokud se to povede jako loni, měli jsme možnost se projet jeepy i po horách (doporučuji) a to je dalších 300 dirhamů. Takže abyste nebyli překvapení jako my a neřešili nedostatek peněz, (vůbec když jedete ve dvou je to o dost víc než plánovaný rozpočet). Výlety ale stály za ty penízky!!!
Uživatelem od:
23. 04. 2010
Ahoi, mám stejný dotaz jako Janina, nejede ještě někdo sám?
Uživatelem od:
14. 01. 2009
Zima byla snad jedině pod Toubkalem, ale tam se dá spát v chatě. Takže myslím celkem stačí celkem jakýkoliv spacák, spíš se ho někdy budeš zbavovat, i když mi loni měli celkem štěstí a extrémní vedro moc nezažili.
Uživatelem od:
08. 01. 2010
Chtěla bych se zeptat jaký spacák bych si na cestu do Maroka měla obstarat. Jde mi hlavně o teplotní rozptyl. Do kolika stupňů. Nevím kolik tam tak v noci může být stupňů, hlavně ve Vysokém Atlase.. Děkuji za odpověď Lucíí
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Anoj, ještě jsou, je to obsazené ze dvou třetin.
Uživatelem od:
24. 07. 2008
Ahojky, jsou ještě volné místa do Maroka?
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Určitě je Granada super a taky lepší než Girona, ale takhle otázka nestojí. Granada je na celý den, nemá cenu tam stavět na dvě tři hodiny, to byste se ani nedostal do Alhambry. Dala by se zařadit do programu, jen pokud by se strávilo v Evropě o den více a tím pádem o den méně v Maroku, ale podle dosavadních zkušeností chtěli zákazníci spíše strávit maximum času Maroku. Girona není špatná, je tak na ty dvě hodiny a je lepší se tam zastavit a projít než nestavět nikde.
Uživatelem od:
04. 01. 2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat - bude - li o Maroko stejně velký zájem jako loni, bude vypsán i druhý termín (jako loni)? A kdy by ten druhý termín byl? A zjistím nějak, že už se zájezd zaplňuje, že si mám pospíšit? Děkuju.

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.