Turecko 2011

Uživatelem od:
01. 12. 2009
Můžete se přihlásit kdykoliv, do doby než bude zájezd obsazen.
Uživatelem od:
10. 05. 2011
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, dokdy nejpozději je třeba se přihlásit na zájezd do Turecka? Samozřejmě, pokud budou volná místa. Děkuji za odpověď.
Uživatelem od:
08. 01. 2010
Děkuji Vám za rychlou a velmi potěšující odpověď! Opravdu smekám před Vaším přístupem k této situaci! Z osobních skušeností vím, že mnohé naše ck navyšují ceny zájezdů při sebemenším nárůstu cen PHM. díky za skvělý přístup!! Jsem ráda, že jsme opět vybrali zájezd od Munda! Luci
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Dobrý den, pohyb cen pohonných hmot je nepříjemný, ale cenu zájezdu měnit nehodláme, ještě nikdy jsme to neudělali. Leda že by to ještě dále nějak velmi výrazně rostlo v důsledku nějakých otřesů na trhu s ropou, ale to se snad až v takové míře nestane. Petr Ž.
Uživatelem od:
08. 01. 2010
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat s ohledem na současný stav a pohyb cen pohonných hnot, zda to ovlivní nějak cenu zájezdu.. Děkuji předem za zodpovězení dotazu.Luci
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Při cestě do Turecka izraelské razítko v pase nevadí. Soňa
Uživatelem od:
08. 01. 2010
Chtěla jsem se zeptat, zda vadí izraelské razítko v pase pro cestu do Turecka?
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Na Turecko volná místa ještě máme. Na zájezdu se střídá poznávací program s horskými túrami. Popis jednotlivých túr je k dispozici zde: http://www.mundo.cz/zajezd/turecko/detaily Soňa
Uživatelem od:
24. 03. 2010
Jak to vypadá s obsazeností? Není to až moc poznávací? Kolik je tam turistiky a hor? Díky.

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.