Někdo single do Tanzánie 2014?

Uživatelem od:
15. 01. 2014

hm tiez by som veru isla ako 1z1

Uživatelem od:
20. 10. 2013

rezervováno :-)

Uživatelem od:
01. 10. 2013

Ahoj, tak jak jste na tom, jedete? Ja jsem se rozhodla, ze na 99% ano :)

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Hezký den, příplatek za jednolůžko oficiálně nemáme, nestává se nám, že by se na to účastníci ptali, jednotlivce většinou dáme na dvoulůžák dohromady. Pokud byste ale chtěla, určitě není problém jednolůžáky za příplatek zajistit - případně napište e-mail. Na safari jsou ale stany prostorné a myšlené také pro dvě osoby.

Uživatelem od:
20. 10. 2013

Já bych jela :-) Nenašla jsem příplatek za jedno lůžko..., ale nejsem proti sdílet nocleh s další cestovatelskou duší.

Uživatelem od:
24. 07. 2006

Taky přemýšlím, že bych vyrazil a zatím jsem nepřesvědčil nikoho, aby se přidal... Ale taky jsem slyšel, že ten zájezd je super :)

Uživatelem od:
01. 10. 2013

Já taky nejsem rozhodnutá... Ale mám reference od 2 lidí, že je to úžasný zájezd. Odkud jsi? Navrhuju pokračovat v komunikaci přes mail - muj je Audur@seznam.cz.

Uživatelem od:
05. 10. 2013

Ahoj, taky o tom uvažuji, ještě nejsem 100 % rozhodnuta, ale safari mě moc láká. Jela bych taky sama. Katka

Uživatelem od:
01. 10. 2013

Ahoj, zvažuju Tanzánii 2014, ale parťačka odřekla.. zatím jsem nikdy sama nebyla, ale s CK Mundo ty údajně není problém. Najdou se další single účastníci? Eva

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.