Finsko

Uživatelem od:
28. 04. 2014

Hledá se spolucestovatelka :-)
Ahoj, chystám se letos sama do Finska a obracím se na přihlášené cestovatelky, jednotlivkyně, které by uvítaly někoho do dvojice, už jen na to sdílení balící horečky :-) Budu ráda, když se mi ozvete, je mi 29 a jsem z Plzně (JJirincova@seznam.cz)

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Ahoj Veroniko, jelikož jsou poslední dvě místa, tak doporučuji se přihlásit hned, pokud to nechceš prošvihnout. ;-) Je přihlášeno už 6 jednotlivkyň, takže je vysoká pravděpodobnost, že se s někým dáš dohromady.

Uživatelem od:
06. 05. 2014

Ahoj, ráda bych vyrazila do Finska ale nechce se mi samotné ,najde se někdo kdo by leto jel?

Uživatelem od:
20. 02. 2009

Ahoj.Z toho, že jsi sama, si s Mundem nemusíš dělat hlavu.:-)Potkáš spoustu nových prima lidí.:-)Já jedu taky sama, je mi 26, jestli budeš chtít, ozvi se.
ircaz@seznam.cz

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Ahoj, v tuhle chvíli už jsou na zájezd přihlášeny čtyři "jednotlivkyně".

Uživatelem od:
08. 04. 2014

Ahoj, chtěla bych letos konečně někam vyrazit a Finsko mě docela zaujalo. Bohužel jsem ale sama... Nenašla bych tady parťáka nebo parťačku? Je mi 24.:) Tereza

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.