Hledá se spolucestovatel

Uživatelem od:
18. 09. 2013

K náročnosti zájezdu bych měla pár osobních poznatků. Dvoudenní túry není potřeba absolvovat s krosnou - při variantě přespání na horské chatě stačí spacák (pokud máš jen objemnější, doporučuji pořídit na přechody cosi malého, co nemusí ani moc hřát) a ten se dá narvat i do klasického výletního batůžku/zavěsit na batoh. Tempo není nijak rychlé, dělají se pauzy apod. Ale doporučuji nepídit se po podrobnostech náročnosti příliš, někdy je lepší nevědět :-)

Uživatelem od:
08. 04. 2015

Ahoj Míšo, taky sháním parťáka :) Pyreneje sice nejsou úplně v mém výběru, ale pokud bys třeba měla chuť to probrat a třeba zkusit něco vymyslet, budu ráda! Loni jsem byla s Mundem v horách a bylo to skvělý! Kdyžtak se ozvi na mail nyota@post.cz

Uživatelem od:
24. 03. 2010

Ahoj :-)

Byl jsem už před lety ve Slovinsku a bylo to super :-) Můžem se o Pyrenejích více pobavit. Můj mail je hanzl.marek@centrum.cz

Marek.

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Ahoj, jenom co se týče té náročnosti zájezdu, tak podrobné info se dá najít tady: http://www.mundo.cz/zajezd/pyreneje/detaily

Uživatelem od:
06. 04. 2015

Ahoj, zaujal mě zájezd do Pyrenejí, ale za a) nemám zatím žádného parťáka a za b)nikdy jsem na podobném zájezdu nebyla, takže nevím jestli bych fyzicky ty pochody s krosnou zvládla. Byla jsem zatím jen na turistice v ČR. Tak pokud by se někdo chtěl přidat nebo taky nemá parťáka, tak budu ráda , když se ozve. P.S. Ocením i info o náročnosti zájezdu :) Díky!

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.