Rumunsko a Moldavsko - jednotlivci

Uživatelem od:
28. 07. 2015

Lenulinku- Jak jsem psal budu taky sám a doufám že z někým tam budu v pohodě komunikovat atd.pokud chceš můj mail: 605030305@seznam.cz.
napiš

Uživatelem od:
19. 05. 2015

Ahojte,

chtěla bych se zeptat jede nějaký muž/žena kolem 50 let? Ať již s více lidmi a bylo by možné se k nim přidat, či samostatně a chtěla by parťáka?

Děkuji moc za info,
Léňa

Uživatelem od:
28. 07. 2015

Tak touha vidět překonala strach z neznámého a jedu poprvé sám na takovou akci .
Pojedu z Bohumína vlakem do Brna nástupní místo,tak pokud někdo po trase pojede taky, nebo je někde z okolí můžeme se ozvat,rád poznám někoho předem. čau těším se

Uživatelem od:
19. 05. 2015

Ahojky,

skvělé. To já se snad ani nebojím :-) už jsem na pár dovolených sama byla ... s podobnými cestovkami ... Jen je lepší vědět, že je tam někdo podobný ;-)

Léňa

Uživatelem od:
19. 05. 2015

ahoj Léňo,
jsem , asi to tak vypadá, další jednotlivec a nemusíš mít obavy, s Mundem jedu počtvrté a poznala jsem, že i jednotlivec to má velmi lehké...Samozřejmě se můžeme před odjezdem někde sejít, pokud budeš chtít. Neváhej a přihlaš se, bude to fajn. Míša

Uživatelem od:
19. 05. 2015

Ahojky,

nějaký další jednotlivec na tento zájezd? Jsem z Prahy, je mi 28 let a snad celkem pohodová normální holčina :-) Zda se nedomluvit na nějakých společných potřebných věcech ... Popř. se třeba sejít předem ...

Léňa

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.