Spolucestující Švýcarsko

Uživatelem od:
24. 07. 2015

Ahoj Sharko! Urcite sis vybrala dobre :-) Vcera jsme se sesli na chvili s Pajou, skoda ze jsi nenapsala trochu driv. Ale na skamaradeni bude dost prilezitosti :-) A na tury jinak chodis?

Uživatelem od:
11. 08. 2015

Ahoj, také jedu..z Prahy :-) poprvé s Mundem, poprvé sama, poprvé na tento typ zájezdu ... moc se těším!

Uživatelem od:
24. 07. 2015

Tak bezva :-) Mně se hodí pondělí nebo úterý večer.. Můžem se domluvit po mailu, napíšeš mi kdyžtak na pitrs765@seznam.cz, jak se ti to hodí? A kdokoliv, kdo by se chtěl přidat, pište taky :-)

Uživatelem od:
06. 07. 2012

Já jsem pro, v Praze jsem od pondělka :-)

Uživatelem od:
24. 07. 2015

Já s Mundem taky byl, loni. Bylo to moc fajn. Co tak udělat nějaký předojezdový sraz? :-)

Uživatelem od:
22. 07. 2015

Tak to jsem rád, že jsem vybral dobře :).

Uživatelem od:
06. 07. 2012

Já už jedu s Mundem potřetí a zatím jsem se vždycky vracela spokojená :-)

Uživatelem od:
22. 07. 2015

Praha jak Brno ;)

Už jste s Mundem někdy někde byli? Já na cestování s cestovkama moc nejsem, ale tohle mi přišlo moc fajn naplánované a hlavně jsem línej zařizovat si nocleh na každou noc jinde :)... a jet na jedno místo zas taky nechci. Jsou v pohodě?

Uživatelem od:
06. 07. 2012

Tady taky Praha :-)

Uživatelem od:
24. 07. 2015

Ahoj, taky o tom uvažuju. Odkud jste? Tady Praha :-)

Uživatelem od:
06. 07. 2012

tak super, o to víc se budu těšit :)

Uživatelem od:
22. 07. 2015

Ahoj, jsem na tom podobně :).

Uživatelem od:
06. 07. 2012

Ahojky, rozhodla jsem se jet sama do Švýcarska, je tu někdo, kdo má stejný nápad? :-) Pavla

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.