Kostarika 2016

Uživatelem od:
22. 01. 2016

Ahoj spolucestující, přihlásili jsme se se synem pozdě a letíme přes USA. Je na tom někdo podobně, nebo všichni ostatní máte trasu přes Panamu? Pokud někdo letíte přes Houston, ozvěte se na vladimiraloydova@seznam.cz, můžeme se sejít už v Praze na letišti.

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Pavle, zájezd je plný obsazený, jede 16 lidí.

Uživatelem od:
24. 07. 2006

Tak já už jsem taky přihlášen, už se nám to blíží :) Kolik lidí nakonec jede, resp. jak velká skupina?

Uživatelem od:
08. 12. 2015

Ahoj, já jsem se už rozhodla, že pojedu. Jsem sigle, takže pokud někdo jede taky sám, tak se můžem klidně i předem sejít.
Můj e-mail je jitfej@seznam.cz
Jitka

RIo
Uživatelem od:
21. 11. 2015

Ahoj,také uvažuji o tom, podívat se do Kostariky, zatím to ale vypadá, že asi sám a to se mi moc nechce, každá výprava je hlavně o dobré partě . Má ještě někdo zájem? Ozvěte se na info@i-nova.cz. Radek

Uživatelem od:
02. 04. 2013

Ahoj. Já o tom stále uvažuji. Asi bude lepší komunikovat přes e-mail. Můj mail je jauly@seznam.cz

Uživatelem od:
10. 09. 2015

Ahoj, Kostarika vypadá báječně, docela ráda bych tam vyrazila. Máte stále ještě v plánu tam jet?

Uživatelem od:
02. 04. 2013

Ahoj Jano,
Příští rok bych taky velmi rád vycestoval někam dál do exotiky a Kostarika je právě jedna z variant, nad kterou přemýšlím. A když bych našel někoho, kdo stejně jako já by jel single, tak by se mi to rozhodování velmi usnadnilo. Taky je otázkou, jak jsme od sebe věkově daleko..
Michal, 26 let, Liberec

Uživatelem od:
18. 08. 2015

Ahoj, zaujal mě zájezd na Kostariku v březnu 2016, ale nevím, jestli se mi podaří někoho zlákat k cestě. Neuvažuje někdo o Kostarice a jel by taky sám?

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.