Albánie 2016

Uživatelem od:
02. 08. 2016

Jedete nekdo z Prahy ?

Uživatelem od:
02. 08. 2016

Ozvete se mi prosím na e-mail? Marcelalozkova@gmail.com, ale jsem sama.

Uživatelem od:
01. 08. 2016

Zatím jsme nenašli.:( Konečný verdikt, zda můžeme odjet, se dozvíme až v pátek po kontrole u lékaře, což je bohužel den před odjezdem. Podle toho bychom ale výrazně slevili.

Uživatelem od:
02. 08. 2016

Jak to vypadá s tou Albánii? Našla už jste Lenule náhradníky?

Uživatelem od:
22. 07. 2016

No, škoda, kdybych to věděla dříve....Už jsem se upsala a zaplatila jinou cestu ve stejném termínu. Takže Albánie pro mě skutečně až příště:) Aspoň se mám na co těšit.

Uživatelem od:
01. 08. 2016

Ahojte, kdybyste chtěl někdo stále jet, tak my za sebe hledáme náhradníky (2), kvůli zdravotním problémům hrozí, že možná neodjedeme. Cena bude na dohodě, ale samozřejmě se slevou.

Uživatelem od:
22. 07. 2016

Radovane, tak nějak podobně, zkusím příště:)

Uživatelem od:
30. 06. 2016

Ahoj Petro, bohužel jsem se už na zájezd nevešel, pár dní ještě asi počkám zda se náhodou nějaké místo neuvolní a když to nevyjde, zkusím něco jiného, např. Sicílii.

Uživatelem od:
22. 07. 2016

Ahoj,

jede ještě někdo singl do Albánie? Chtěla bych něco podobného poprvé vyzkoušet a jsem na to sama:)

Radovane,

jedeš nebo sis to rozmyslel?

Petra

Uživatelem od:
30. 06. 2016

Jedete někdo single? S Mundem jsem dosud nebyl ale tento zájezd mě láká, mám stan pro 2-3 osoby, popř. bych se k někomu mohl přidat. Radovan 35 let.

Uživatelem od:
11. 08. 2011

Mirdita !
tak kdo jede letos do Albánie ? Potkáme se v zadní části párty autobusu ? :-)

Koudis

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.