Rumusko a Moldavsko

Uživatelem od:
02. 06. 2011

Tak teda máme ;) Nějaký jídlo na cestu a první dny se hodí, pak se bude stavět u obchodu.

Já budu mít žluté triko s klokanem :D

Zítra se těším.

Uživatelem od:
22. 07. 2016

Magdo, snad máme ne:)... Zjistila jsem, že jsem zapomněla koupit chleba .. to se asi hodí mít něco takového v batohu, že:)?

A holky, jak se na tom nástupišti poznáme?

Hezký večer

Petra

Uživatelem od:
02. 06. 2011

No já jedu už po několikáté a rozhodně se máte na co těšit ;)

Uživatelem od:
01. 08. 2016

Ja sbaleno jeste nemam, zatim mam jen rozhazeny sileny mnozstvi veci po celym byte :-) Taky jedu z Prahy a s Mundem poprve.

Uživatelem od:
02. 06. 2011

Ahoj, no pracuju na tom, ale je to spíš velký chaos :D A boty ještě suším ;) Nastupuju taky v Praze :-)

Uživatelem od:
22. 07. 2016

Ahoj,

no tak super, už se těším. Máte sbaleno? Já to jako vždy řeším na poslední chvíli:). Ale zase už impregnuji, tak to není na mě zase tak špatné. Kde nastupujete? Já v Praze. Jedu s CK Mundo poprvé, tak jsem zvědavá. Jinak kontakt na mě je: barbus8078@email.cz.

Petra:)

Uživatelem od:
01. 08. 2016

Ahoj, ja taky! Jedu sama, tak mi urcite neuskodi aspon 'virtualne' poznat dalsi ucastniky :)

Uživatelem od:
02. 06. 2011

Ahoj, jo určitě ;-)

Uživatelem od:
22. 07. 2016

Ahoj, je tady někdo, kdo chce také rozproudit diskuzi na téma zájezdu Rumunsko, Moldavsko?:)

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.