Zákazníci o CK Mundo:

Vždycky mě lákalo vyrazit na cesty s partou kamarádů - spát ve stanu, chodit po horách, poznávat místní zvláštnosti. Nejsem ale drsný dobrodruh, který by vydržel několikatýdenní pobyty natěžko v divočině. V CK Mundo jsem našla výborný kompromis mezi dobrodružným cestováním a tradičními organizovanými zájezdy. A i když jsem od svého prvního zájezdu už několikrát vyrazila na cesty i na vlastní pěst, k Mundu se pořád ráda vracím, protože cestování s cestovkou má ještě jednu velkou výhodu - člověk nemusí nic plánovat, organizovat a řešit. No a to hlavní - na zájezdu do Skotska jsem poznala svého partnera, takže Mundo můžu doporučit i jako seznamku. :-)

Martina Pichrtová, Praha (zájezdy Italské Dolomity 2012, Zakarpatská Ukrajina 2011, Švýcarsko 2008, Skotsko 2007, Norsko 2006, Irsko 2005)

Pro člověka, který nemá moc času a rád by na cestách viděl co nejvíc, je Mundo dobrou volbou. Organizovaný zájezd v partě fajn lidí s podobným cestovatelským nadšením a smyslem pro humor. Všude, kde je to jen trochu možné, je individuální program – předem každý dostane mapku a tipy, kam se jít podívat, čas a místo opětovného setkání. Byla jsem s Mundem několikrát, pokaždé sama, ale vždy jsem se rychle seznámila a s mnohými kamarády ze zájezdu se vídám doteď.

Jana Koščová, Praha (zájezdy Francouzské a švýcarské Alpy 2016, Italské Dolomity 2014, Island 2014, Slovinsko 2013, Turecký Kurdistán 2012, Tanzanie 2012, Irsko 2010)

S CK Mundo jsem projel 15 zemí a dostal jsem se na místa, kam bych se s žádnou jinou CK nepodíval. Za největší výhody považuji výbornou partu lidí ve věku od šestnácti do šedesáti a volnost programu. To vše za bezkonkurenční cenu.

Jan Rábik, Hořovice (zájezdy Sicílie a Liparské ostrovy 2016, Rumunsko a Moldavsko 2010, Albánie 2009, Norsko 2008, Pyreneje 2007, Krym 2006, Pobaltí 2005)

Recenze zákazníků

Chorvatské národní parky s dětmi

Dovolená s dětmi v dobré partě

Typ zájezdu:

Poznávací zájezdy a turistika

Termín:

10. - 18. června 2017 (9 dní)

Cena:

6 200 Kč (dospělý či dítě s lůžkem na ubytování)

4 200 Kč (dítě bez lůžka na ubytování)

Obsazenost zájezdu:

Momentálně plně obsazeno. Během chvilky se můžete zaregistrovat mezi náhradníky. V případě uvolnění míst vám ihned zavoláme.

Program zájezdu

Den Program
1. 10:00 Hradec Králové – odjezd od vlakového nádraží (autobusová zastávka označená písm. J)
12:00 Praha (odjezd od stanice metra Černý Most)
13:45 Jihlava – odjezd od čerpací stanice OMV Pávov (111. km dálnice D1 směr Brno)
15:30 Brno – odjezd z parkoviště obchodního domu Tesco u hlavního vlakového nádraží

podvečerní zastávka ve vídeňském parku Prater s mnoha atrakcemi, noční tranzit přes Rakousko a Slovinsko
2. v ranních hodinách příjezd do Starigradu, ubytování a zbytek dne odpočinek na pláži, koupání v Jadranském moři
3. NP Krka v údolí stejnojmenné řeky s krajinou vodopádů, jezer a soutěsek, koupání pod vodopády, podvečerní starobylý přístav Šibenik
4. zátoka Zavratnica zařezávající se hluboko do skal a připomínající norský fjord, procházka podél pobřeží, koupání u potopeného vraku lodi, městečko Jablanac
5. NP Kornati na stejnojmenném souostroví, plavba lodí mezi malebnými ostrovy a útesy s koupáním, vpodvečer historické přístavní město Zadar s románskou katedrálou
6. volný den u moře, relaxace a koupání
7. po stopách Vinnetoua: krátký výstup do sedla pod bělostná skaliska Tulove Grede (1 120 m, alias Nugget-tsil) – po filmařích zbytky hrobů Inču-čuny a Nšo-či, kaňon řeky Zrmanja, koupání v peřejích v Dolno Bilišane
8. světoznámá Plitvická jezera (UNESCO) – národní park s terasovitě položenými tyrkysovými jezery, vodopády a travertinovými kaskádami, místo natáčení příběhů o Vinnetouovi, noční tranzit
9. návrat do ČR v ranních či dopoledních hodinách

Poznámka

Mírné změny programu jsou vyhrazeny. Více informací na e-mailu petr@mundo.cz.

Cena zahrnuje

  • dopravu klimatizovaným autobusem
  • 6x ubytování v apartmánech ve Starigradu
  • průvodce
  • komplexní cestovní pojištění Generali včetně pojištění storna
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje

  • stravování
  • vstupy do národních parků či památek (ceny roku 2016: NP Krka dospělý 100 KN, dítě 7 až 18 let 80 KN, pod 7 let zdarma; Plitvická jezera dospělý 110 KN, dítě 7 až 18 let 55 KN, pod 7 let zdarma; Kornati dospělý cca 250 KN, dítě dle domluvy při objednání; ve vídeňském Prateru se platí pouze jednotlivé atrakce)

Kdo s vámi pojede

Doprava

Autobus, kterým pojedeme, je samozřejmě vybaven pásy. Za jízdy je povinné být připoutaný, to platí i pro děti. Podle platné legislativy musí být první řada sedadel za řidičem a sedadla za zadními vstupními dveřmi vybaveny tříbodovými pásy a ostatní sedadla pak pásy dvoubodovými. Děti mladší 12 let se nesmí přepravovat na sedadlech v první řadě za řidičem, dále na sedadlech za zadními vstupními dveřmi a na prostředním sedadle v poslední řadě. To jsou většinou právě ta s tříbodovými pásy, počítejte proto pouze s dvoubodovými pásy. V autobuse není povinné přepravovat dítě v autosedačce. Podle zkušeností dopravců a řidičů v praxi jezdí většina lidí s dětmi bez autosedaček, stejně jako třeba v MHD, a stejně to vyřešili i účastníci minulého ročníku našeho zájezdu. Nicméně chcete-li si autosedačku vzít a upevnit ji dvoubodovým pásem (i když jsou primárně vyráběné pro pásy tříbodové, možné to je i takto), pochopitelně můžete.

Ubytování

Ve Starigradu Paklenici budeme nocovat ve tří- až čtyřlůžkových apartmánech (někdy se jedná o dvě lůžka a dvě přistýlky), v nichž je k dispozici kuchyňka s nádobím, lednice, ručníky a ložní prádlo. Pláž je vzdálená několik set metrů, stejně tak obchody a restaurace v centru.

Stravování

Je vaší individuální záležitostí. Ve Starigradu je samoobsluha s potravinami a v blízkém okolí řada restaurací. Ceny jsou pochopitelně vyšší než v České republice, ale na poměry chorvatského pobřeží stále relativně přijatelné. V apartmánech je možnost vaření ve vybavené kuchyni.

Napište si o více informací

Z důvodu ochrany proti robotům, napište prosím číslo dvěstě pět.

Rezervujte si zájezd

On-line:

Momentálně obsazeno

Odebírejte náš newsletter:

Z důvodu ochrany proti robotům, napište prosím číslo dvěstě pět.