Zákazníci o CK Mundo:

S Mundom som absolvovala zatiaľ iba 5 zájazdov. Je ideálny pre tých, ktorí chcú veľa vidieť a zažiť. Program býva veľmi pestrý, počas zájazdu sa človek postupne dozvedá o zaujímavostiach krajiny a „nudiť“ sa ani nestihne. Človek má na konci zájazdu pocit, že už sa viacej ani vidieť nedá. Napriek tomu, že je to organizovaný výlet, dáva aj pomerne veľa voľnosti (hlavne v mestách, kde každý môže navštíviť to, čo ho zaujíma a gurmáni môžu ochutnať miestne špeciality). Dúfam, že sa mi podarí navštíviť s Mundom ešte veľa krajín a ako počítam, je ich v ponuke stále viac a viac.

Jana Ďuricová, Ostrava (zájezdy Zakarpatská Ukrajina 2012, Krym 2010, Pyreneje 2009, Skotsko 2007, Rusko a Pobaltí 2006)

Jezdím s Mundem hlavně na cyklozájezdy. Na zájezdech bývá dobrá parta převážně mladých lidí, cestovka má dobře zvolené trasy, bezva průvodce se spoustou informací a zajímavosti, a hlavně, kromě přesunů autobusem a nutnosti dojet každý den do určeného kempu :-), je naprostá volnost. Na zážitky, kdy řidiči George a Zdenda stavěli na Korsice stan, na "kinedrilpárty" na trajektu na Island, gurmánské zážitky v Toskánsku, koupání v Atlantiku, Baltu, Severním moři a desetistupňové Lochnesce ve Skotsku, nebo na pobyt v Českém olympijském domě v Londýně v době, kdy Mirka Knapková získala zlato, se zkrátka nedá zapomenout. Zájezdy jsou pohodové, náročností pro mě přijatelné a při srovnání cena/kvalita – jednoznačný výběr.

Mirka Pernicová, Horka nad Moravou u Olomouce (zájezdy Norsko na kole 2013, Skotsko na kole 2012, Toskánsko na kole 2011, Island 2010, Bretaň na kole 2009, Korsika na kole 2008, Provence na kole 2007)

V roce 2008 jsem se rozhodla vycestovat do Švýcarska s dosud nevyzkoušenou cestovkou Mundo a tato výprava se pro mě stala nezapomenutelným zážitkem se skvělými lidmi a krásnou švýcarskou přírodou. Nebyl důvod nevyzkoušet Mundo pro poznání Maroka, které mě uchvátilo úplně odlišnou kulturou. Průvodci byli vždy ochotni nám poradit, která místa je dobré navštívit, čeho se vyvarovat a které speciality ochutnat. V neposlední řadě musím zmínit Izrael s biblickými místy, Jeruzalémem, Zdí nářků a Mrtvým mořem. K poznání jakékoliv další země bych neváhala opět využít služeb CK Mundo. Je ideální pro lidi, kteří chtějí mít jasný plán a podporu průvodců, ale přitom i dostatek nezávislosti.

Mirka Mlýnková, Sudoměřice (zájezdy Řecko 2015, Izrael 2012, Maroko 2010, Švýcarsko 2008)

Recenze zákazníků

Slovinsko s dětmi

Dovolená s dětmi v dobré partě

Typ zájezdu:

Poznávací zájezdy a turistika

Termín:

2. - 8. května 2017 (7 dní)

Cena:

5 100 Kč (dospělý či dítě s lůžkem na ubytování)

3 700 Kč (dítě bez lůžka na ubytování)

Termín proběhl

Program zájezdu

Den Program
1. 20:00 Hradec Králové – odjezd od vlakového nádraží (autobusová zastávka označená písm. J)
21:30 Praha (odjezd od stanice metra Černý Most, pruh pro dočasné stání přímo vedle stanice)
23:15 Jihlava – odjezd od čerpací stanice OMV Pávov (111. km dálnice D1 směr Brno)
01:00 Brno – odjezd z parkoviště obchodního domu Tesco u hlavního vlakového nádraží

noční tranzit přes Rakousko do Slovinska
2. relax a koupání v termálních lázních, návštěva zoo v Lublani, ubytování na čtyři noci
3. hřebčín Lipica se světoznámým chovem koní Lipicánů – prohlídka stájí a procházka ke skalním hříbkům, světoznámé Škocjanské jeskyně (UNESCO) s podzemním kaňonem
4. krasová oblast Rakov Škocjan – procházka od Velkého přírodního mostu k Zelšským jeskyním, technické muzeum v Bistře (stará kola, auta, mlýny atd.), ďábelská soutěska Boroviški Pekel s několika vodopády
5. prohlídka malebného přístavu Piran u Jaderského moře, hrad Predjama položený uprostřed skalního převisu
6. soutěska Vintgar, město Bled (hrad na skále, Bledské jezero s kostelem na ostrůvku Otok, bobová dráha, adventure park či termály…), noční tranzit
7. návrat do ČR v ranních hodinách

Poznámka

Mírné změny programu jsou vyhrazeny. Více informací na e-mailu petr@mundo.cz.

Cena zahrnuje

  • dopravu klimatizovaným autobusem
  • 4x ubytování v bungalovech
  • průvodce
  • komplexní cestovní pojištění Generali včetně pojištění storna zájezdu
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje

  • stravování
  • vstupy do památek a termálních lázní (dospělý celkem cca 80 €, děti v závislosti na věku většinou se slevou či v případě menších dětí zdarma)

Kdo s vámi pojede

Doprava

Autobus, kterým pojedeme, je samozřejmě vybaven pásy. Za jízdy je povinné být připoutaný, to platí i pro děti. Podle platné legislativy musí být první řada sedadel za řidičem a sedadla za zadními vstupními dveřmi vybaveny tříbodovými pásy a ostatní sedadla pak pásy dvoubodovými. Děti mladší 12 let se nesmí přepravovat na sedadlech v první řadě za řidičem, dále na sedadlech za zadními vstupními dveřmi a na prostředním sedadle v poslední řadě. To jsou většinou právě ta s tříbodovými pásy, počítejte proto pouze s dvoubodovými pásy. V autobuse není povinné přepravovat dítě v autosedačce. Podle zkušeností dopravců a řidičů v praxi jezdí většina lidí s dětmi bez autosedaček, stejně jako třeba v MHD, ale chcete-li si autosedačku vzít a upevnit ji dvoubodovým pásem (i když jsou primárně vyráběné pro pásy tříbodové, možné to je i takto), pochopitelně můžete.

Ubytování

Všechny čtyři noci strávíme v kempu Pivka Jama nedaleko města Postojna, ve čtyřlůžkových bungalovech. Každý bungalov má vlastní příslušenství, k dispozici je ložní prádlo a ručníky.

Stravování

Je vaší individuální záležitostí. V bungalovech není možnost vaření, kuchyňka tam není. V kempu je ale možné objednat si snídaně (4 € za osobu a den) či polopenzi (11 € za osobu a den), stejné ceny platí i pro děti. Je zde restaurace, která bude v době našeho pobytu otevřená. Ceny potravin a jídla v restauraci jsou ve Slovinsku obecně vyšší než v České republice.

Napište si o více informací

Z důvodu ochrany proti robotům, napište prosím číslo dvěstě pět.

Rezervujte si zájezd

On-line:

Termín proběhl

Odebírejte náš newsletter:

Z důvodu ochrany proti robotům, napište prosím číslo dvěstě pět.