Zákazníci o CK Mundo:

Mundo není klasická cestovka, nemusíte se bát, že budete někde chodit "za deštníkem". Naopak máte volnost a program je připravený tak, že si určitě každý přijde na své. A že se bojíte cestovat sami? Že tam nenajdete kamarády, přátele? Tak to je to poslední, čeho se můžete bát! Protože s Mundem všichni cestují na stejné vlně! Takže ahoj na nějakém dalším zájezdu. :-)

Daniel Jahn, Plzeň (zájezdy Řecko 2015, Rumunsko a Moldavsko 2014, Rusko a Pobaltí 2013, Benelux 2013, Maroko 2011, Albánie 2010)

V roce 2011 jsem neměl s kým jet na dovolenou a z doslechu jsem objevil CK Mundo. Po několika dnech váhání jsem se přihlásil na Korsiku. Počáteční obavy jet sám se už během cesty tam rozplynuly. Účastníci zájezdu byli přátelští a skoro každý večer byla společenská zábava ve stylu karimatka party, takže jsem si vůbec nepřišel sám a vracel jsem se nadšený. Další roky jsem s Mundem rád jezdil znovu a vždy s příjemným pocitem nově poznaných míst i lidí. Na zájezdech oceňuji připravenost průvodců a jejich ochotu udělat změnu programu, pokud si to situace vyžádá.

Zdeněk Měřínský, Praha (zájezdy Andalusie a Kastilie 2015, Rumunsko a Moldavsko 2015, Sicílie a Liparské ostrovy 2014, Řeka Salza 2013, Pyreneje 2012, Korsika 2011)

Na CK Mundo jsem narazil v roce 2010 při hledání poznávacího zájezdu na léto. Vybral jsem si Řecko. Zájezd mě naprosto nadchnul skvělou organizací a pestrým a různorodým programem, kdy jsme projeli v podstatě celé pevninské Řecko. V dalším roce už jsem s Mundem poznával další evropské země a zájezd byl opět super. Od té doby je pro mě CK jasná volba pro trávení letní dovolené a vřele ji doporučuji všem svým známým.

Erik Jahn, Česká Lípa (zájezdy Irsko a Wales 2016, Rumunsko a Moldavsko 2015, Finsko 2014, Benelux 2013, Norsko a Švédsko 2011, Řecko 2010)

Recenze zákazníků

Slovinsko s dětmi

Dovolená s dětmi v dobré partě

Typ zájezdu:

Poznávací zájezdy a turistika

Termín:

2. - 8. května 2018 (7 dní)

Cena:

5 100 Kč (dospělý či dítě s lůžkem na ubytování)

3 700 Kč (dítě bez lůžka na ubytování)

Rezervovat zájezd

Program zájezdu

Den Program
1. 20:00 Hradec Králové – odjezd od vlakového nádraží (autobusová zastávka označená písm. J)
21:30 Praha (odjezd od stanice metra Černý Most, pruh pro dočasné stání přímo vedle stanice)
23:15 Jihlava – odjezd od čerpací stanice OMV Pávov (111. km dálnice D1 směr Brno)
01:00 Brno – odjezd z parkoviště obchodního domu Tesco u hlavního vlakového nádraží

noční tranzit přes Rakousko do Slovinska
2. relax a koupání v termálních lázních, návštěva zoo v Lublani, ubytování na čtyři noci
3. hřebčín Lipica se světoznámým chovem koní Lipicánů – prohlídka stájí a procházka ke skalním hříbkům, světoznámé Škocjanské jeskyně (UNESCO) s podzemním kaňonem
4. krasová oblast Rakov Škocjan – procházka od Velkého přírodního mostu k Zelšským jeskyním, technické muzeum v Bistře (stará kola, auta, mlýny atd.), ďábelská soutěska Boroviški Pekel s několika vodopády
5. prohlídka malebného přístavu Piran u Jaderského moře, hrad Predjama položený uprostřed skalního převisu
6. soutěska Vintgar, město Bled (hrad na skále, Bledské jezero s kostelem na ostrůvku Otok, bobová dráha, adventure park či termály…), noční tranzit
7. návrat do ČR v ranních hodinách

Poznámka

Mírné změny programu jsou vyhrazeny. Více informací na e-mailu petr@mundo.cz.

Cena zahrnuje

  • dopravu klimatizovaným autobusem
  • 4x ubytování v bungalovech
  • průvodce
  • komplexní cestovní pojištění Generali včetně pojištění storna zájezdu
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje

  • stravování
  • vstupy do památek a termálních lázní (dospělý celkem cca 80 €, děti v závislosti na věku většinou se slevou či v případě menších dětí zdarma)

Kdo s vámi pojede

Doprava

Autobus, kterým pojedeme, je samozřejmě vybaven pásy. Za jízdy je povinné být připoutaný, to platí i pro děti. Podle platné legislativy musí být první řada sedadel za řidičem a sedadla za zadními vstupními dveřmi vybaveny tříbodovými pásy a ostatní sedadla pak pásy dvoubodovými. Děti mladší 12 let se nesmí přepravovat na sedadlech v první řadě za řidičem, dále na sedadlech za zadními vstupními dveřmi a na prostředním sedadle v poslední řadě. To jsou většinou právě ta s tříbodovými pásy, počítejte proto pouze s dvoubodovými pásy. V autobuse není povinné přepravovat dítě v autosedačce. Podle zkušeností dopravců a řidičů v praxi jezdí většina lidí s dětmi bez autosedaček, stejně jako třeba v MHD, ale chcete-li si autosedačku vzít a upevnit ji dvoubodovým pásem (i když jsou primárně vyráběné pro pásy tříbodové, možné to je i takto), pochopitelně můžete.

Ubytování

Všechny čtyři noci strávíme v kempu Pivka Jama nedaleko města Postojna, ve čtyřlůžkových bungalovech. Každý bungalov má vlastní příslušenství, k dispozici je ložní prádlo a ručníky.

Stravování

Je vaší individuální záležitostí. V bungalovech není možnost vaření, kuchyňka tam není. V kempu je ale možné objednat si snídaně (4 € za osobu a den) či polopenzi (11 € za osobu a den), stejné ceny platí i pro děti. Je zde restaurace, která bude v době našeho pobytu otevřená. Ceny potravin a jídla v restauraci jsou ve Slovinsku obecně vyšší než v České republice.

Napište si o více informací

Z důvodu ochrany proti robotům, napište prosím číslo dvěstě pět.

Rezervujte si zájezd

On-line:

Rezervovat zájezd

nebo telefonicky:

+420 773 10 40 10

Odebírejte náš newsletter:

Z důvodu ochrany proti robotům, napište prosím číslo dvěstě pět.