Zákazníci o CK Mundo:

V roce 2009 jsem byla rozhodnuta procestovat Maroko a CK MUNDO mi nabídla skvělé řešení - necestovat sama, ale přesto si vychutnat kouzlo této orientální země bez typického turistického nádechu, jinak běžného při cestování s cestovními kancelářemi. Jako klient jsem si mohla individuálně vychutnávat všechny body bezvadně sestaveného programu, a přesto být v péči průvodců - odborníků na slovo vzatých! Styl cestování s Mundem mi vyhovuje natolik, že s ním každoročně podnikám cesty za poznáváním nových míst a kultur. Bonusem toho všeho je pak také získání nových přátel, třeba i pro další cestování.

Lucie Palíková, Plzeň (zájezdy Uzbekistán 2014, Írán 2013, Řecko 2013, Východní Turecko 2012, Turecko 2011, Maroko 2010)

S Mundem jsem byla na třech zájezdech. První bylo Rumunsko a Moldavsko - jeden z nejlepších zážitků v mém životě, protože se sešla výborná parta, se kterou jsme se pak domlouvali i na dalších společných zájezdech. Oceňuju i profi práci průvodců, kteří nám vždy při přejezdech říkali zajímavé informace. Taky je fajn, že prohlídky měst nejsou "za deštníkem", ale každý může jít tam, kam ho to táhne. Mundo je podle mě ideální pro lidi, kteří nemají čas vše zařizovat na vlastní pěst, nebo z toho mají strach, ale chtějí zažít dobrodružnější dovolenou, než se jet na týden vykoupat k moři do Chorvatska.

Nela Fenclová, Františkovy Lázně (zájezdy Makedonie a Kosovo 2012, Albánie 2011, Rumunsko a Moldavsko 2010)

CK Mundo nabízí dvě věci, které jsou pro mě podstatné. Jednak je program velmi kvalitně připraven, navštívíte průřez toho nejzajímavějšího se snahou o co největší pestrost. A potom se na zájezdu vždy sejde velmi prímová parta lidí, takže jste na konci zájezdu smutní, že se musíte rozloučit. Většinou jsem přitom jel sólo, ale opravdu to vůbec nevadí – za chvíli se s ostatními skamarádíte. A jestli máte strach, že vás v nějakém městě nechají jít samotného, není proč: průvodce vám předtím dá plánek, vysvětlí, co je tam nejzajímavějšího a vždycky se lze připojit k někomu, kdo má podobné plány jako vy.

Vlasta Drbal, Praha (zájezdy Zakarpatská Ukrajina 2013, Írán 2013, Východní Turecko 2012, Island 2011, Albánie 2010, Izrael 2009, Černá Hora 2004)

Recenze zákazníků

Slovinsko s dětmi

Dovolená s dětmi v dobré partě

Typ zájezdu:

Poznávací zájezdy a turistika

Termín:

2. - 8. května 2017 (7 dní)

Cena:

5 100 Kč (dospělý či dítě s lůžkem na ubytování)

3 700 Kč (dítě bez lůžka na ubytování)

Termín proběhl

Program zájezdu

Den Program
1. 20:00 Hradec Králové – odjezd od vlakového nádraží (autobusová zastávka označená písm. J)
21:30 Praha (odjezd od stanice metra Černý Most, pruh pro dočasné stání přímo vedle stanice)
23:15 Jihlava – odjezd od čerpací stanice OMV Pávov (111. km dálnice D1 směr Brno)
01:00 Brno – odjezd z parkoviště obchodního domu Tesco u hlavního vlakového nádraží

noční tranzit přes Rakousko do Slovinska
2. relax a koupání v termálních lázních, návštěva zoo v Lublani, ubytování na čtyři noci
3. hřebčín Lipica se světoznámým chovem koní Lipicánů – prohlídka stájí a procházka ke skalním hříbkům, světoznámé Škocjanské jeskyně (UNESCO) s podzemním kaňonem
4. krasová oblast Rakov Škocjan – procházka od Velkého přírodního mostu k Zelšským jeskyním, technické muzeum v Bistře (stará kola, auta, mlýny atd.), ďábelská soutěska Boroviški Pekel s několika vodopády
5. prohlídka malebného přístavu Piran u Jaderského moře, hrad Predjama položený uprostřed skalního převisu
6. soutěska Vintgar, město Bled (hrad na skále, Bledské jezero s kostelem na ostrůvku Otok, bobová dráha, adventure park či termály…), noční tranzit
7. návrat do ČR v ranních hodinách

Poznámka

Mírné změny programu jsou vyhrazeny. Více informací na e-mailu petr@mundo.cz.

Cena zahrnuje

  • dopravu klimatizovaným autobusem
  • 4x ubytování v bungalovech
  • průvodce
  • komplexní cestovní pojištění Generali včetně pojištění storna zájezdu
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje

  • stravování
  • vstupy do památek a termálních lázní (dospělý celkem cca 80 €, děti v závislosti na věku většinou se slevou či v případě menších dětí zdarma)

Kdo s vámi pojede

Doprava

Autobus, kterým pojedeme, je samozřejmě vybaven pásy. Za jízdy je povinné být připoutaný, to platí i pro děti. Podle platné legislativy musí být první řada sedadel za řidičem a sedadla za zadními vstupními dveřmi vybaveny tříbodovými pásy a ostatní sedadla pak pásy dvoubodovými. Děti mladší 12 let se nesmí přepravovat na sedadlech v první řadě za řidičem, dále na sedadlech za zadními vstupními dveřmi a na prostředním sedadle v poslední řadě. To jsou většinou právě ta s tříbodovými pásy, počítejte proto pouze s dvoubodovými pásy. V autobuse není povinné přepravovat dítě v autosedačce. Podle zkušeností dopravců a řidičů v praxi jezdí většina lidí s dětmi bez autosedaček, stejně jako třeba v MHD, ale chcete-li si autosedačku vzít a upevnit ji dvoubodovým pásem (i když jsou primárně vyráběné pro pásy tříbodové, možné to je i takto), pochopitelně můžete.

Ubytování

Všechny čtyři noci strávíme v kempu Pivka Jama nedaleko města Postojna, ve čtyřlůžkových bungalovech. Každý bungalov má vlastní příslušenství, k dispozici je ložní prádlo a ručníky.

Stravování

Je vaší individuální záležitostí. V bungalovech není možnost vaření, kuchyňka tam není. V kempu je ale možné objednat si snídaně (4 € za osobu a den) či polopenzi (11 € za osobu a den), stejné ceny platí i pro děti. Je zde restaurace, která bude v době našeho pobytu otevřená. Ceny potravin a jídla v restauraci jsou ve Slovinsku obecně vyšší než v České republice.

Napište si o více informací

Z důvodu ochrany proti robotům, napište prosím číslo dvěstě pět.

Rezervujte si zájezd

On-line:

Termín proběhl

Odebírejte náš newsletter:

Z důvodu ochrany proti robotům, napište prosím číslo dvěstě pět.