Zákazníci o CK Mundo:

CK Mundo je pro mě způsob, jak se dostat do různých míst nejen v Evropě za relativně pár tisícikorun. Průvodci jsou vždy ochotní a o dané oblasti informovaní. Nejsem sice velký fanda tradičních "karimatka party", ale je to dobrý způsob, jak se na začátek seznámit s ostatními účastníky, se kterými trávíte čas na své zážitkové dovolené. Dovolenou ve Skotsku a zejména v Tanzanii považuji za jedny z nejlepších, co jsem kdy prožila. S Mundem určitě zase rádi vyrazíme!

Kristýna Hadačová, Praha (zájezdy Tanzanie 2012, Irsko 2010, Skotsko 2009, Černá Hora 2006)

S Mundem jsem byla na 5 zájezdech. Vyzkoušela jsem cyklozájezd, poznávací i pěší turistiku. Vždy se sešla skvělá parta lidí, s řadou z nich jsem v intenzivním kontaktu dodnes (např. s tzv. „Pyrenejčaty“ ;-)). Program zájezdu byl vždy skvěle koncipovaný, aktivita prokládaná odpočinkem i kulturou, což jsem ocenila, neboť tak člověk pozná zemi v několika směrech! Mundo mi změnilo život. Naučilo mne milovat hory, dalo mi skvělé přátele a ukázalo mi, že i pod stanem může člověk zažívat silné pocity štěstí. Mundo doporučuji, kde se dá, protože mám i zkušenost s jinými cestovkami, které nesahají munďáckému programu, ceně, průvodcům i lidem, kteří se na zájezdu sešli, doslova ani po kotníky.

Karin Kupková, Frýdek-Místek (zájezdy Pyreneje 2010, Slovinsko 2009, Maroko 2009, Rumunsko 2008, Holandsko na kole 2007)

CK Mundo mi kedysi odporučil kamarát. Dovtedy som skúšal rôzne cestovky, ale až Mundo sa ukázala ako najlepšia volba na poznávacie zájazdy. Výhody: špičkovo zostavený program bez slabých miest - každý si dôjde na svoje, fundovaný sprievodcovia, bombová partia - z neznámych ľudí sa stávajú kamaráti, výborne ubytovanie, ochotní šoféri, večerné karimatka party... Počas celého zájazdu vládne vždy veselá, priateľská atmosféra.

Radoslav Hyža, Myjava (zájezdy Korsika 2016, Island 2015, Pyreneje 2014, Paříž a Versailles 2013, Irsko 2013, Norsko a Švédsko 2012, Skotsko 2011, Albánie 2010)

Recenze zákazníků

Chorvatské národní parky s dětmi

Dovolená s dětmi v dobré partě

Typ zájezdu:

Poznávací zájezdy a turistika

Termín:

10. - 18. června 2017 (9 dní)

Cena:

6 200 Kč (dospělý či dítě s lůžkem na ubytování)

4 200 Kč (dítě bez lůžka na ubytování)

Obsazenost zájezdu:

Momentálně plně obsazeno. Během chvilky se můžete zaregistrovat mezi náhradníky. V případě uvolnění míst vám ihned zavoláme.

Program zájezdu

Den Program
1. 10:00 Hradec Králové – odjezd od vlakového nádraží (autobusová zastávka označená písm. J)
12:00 Praha (odjezd od stanice metra Černý Most)
13:45 Jihlava – odjezd od čerpací stanice OMV Pávov (111. km dálnice D1 směr Brno)
15:30 Brno – odjezd z parkoviště obchodního domu Tesco u hlavního vlakového nádraží

podvečerní zastávka ve vídeňském parku Prater s mnoha atrakcemi, noční tranzit přes Rakousko a Slovinsko
2. v ranních hodinách příjezd do Starigradu, ubytování a zbytek dne odpočinek na pláži, koupání v Jadranském moři
3. NP Krka v údolí stejnojmenné řeky s krajinou vodopádů, jezer a soutěsek, koupání pod vodopády, podvečerní starobylý přístav Šibenik
4. zátoka Zavratnica zařezávající se hluboko do skal a připomínající norský fjord, procházka podél pobřeží, koupání u potopeného vraku lodi, městečko Jablanac
5. NP Kornati na stejnojmenném souostroví, plavba lodí mezi malebnými ostrovy a útesy s koupáním, vpodvečer historické přístavní město Zadar s románskou katedrálou
6. volný den u moře, relaxace a koupání
7. po stopách Vinnetoua: krátký výstup do sedla pod bělostná skaliska Tulove Grede (1 120 m, alias Nugget-tsil) – po filmařích zbytky hrobů Inču-čuny a Nšo-či, kaňon řeky Zrmanja, koupání v peřejích v Dolno Bilišane
8. světoznámá Plitvická jezera (UNESCO) – národní park s terasovitě položenými tyrkysovými jezery, vodopády a travertinovými kaskádami, místo natáčení příběhů o Vinnetouovi, noční tranzit
9. návrat do ČR v ranních či dopoledních hodinách

Poznámka

Mírné změny programu jsou vyhrazeny. Více informací na e-mailu petr@mundo.cz.

Cena zahrnuje

  • dopravu klimatizovaným autobusem
  • 6x ubytování v apartmánech ve Starigradu
  • průvodce
  • komplexní cestovní pojištění Generali včetně pojištění storna
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje

  • stravování
  • vstupy do národních parků či památek (ceny roku 2016: NP Krka dospělý 100 KN, dítě 7 až 18 let 80 KN, pod 7 let zdarma; Plitvická jezera dospělý 110 KN, dítě 7 až 18 let 55 KN, pod 7 let zdarma; Kornati dospělý cca 250 KN, dítě dle domluvy při objednání; ve vídeňském Prateru se platí pouze jednotlivé atrakce)

Kdo s vámi pojede

Doprava

Autobus, kterým pojedeme, je samozřejmě vybaven pásy. Za jízdy je povinné být připoutaný, to platí i pro děti. Podle platné legislativy musí být první řada sedadel za řidičem a sedadla za zadními vstupními dveřmi vybaveny tříbodovými pásy a ostatní sedadla pak pásy dvoubodovými. Děti mladší 12 let se nesmí přepravovat na sedadlech v první řadě za řidičem, dále na sedadlech za zadními vstupními dveřmi a na prostředním sedadle v poslední řadě. To jsou většinou právě ta s tříbodovými pásy, počítejte proto pouze s dvoubodovými pásy. V autobuse není povinné přepravovat dítě v autosedačce. Podle zkušeností dopravců a řidičů v praxi jezdí většina lidí s dětmi bez autosedaček, stejně jako třeba v MHD, a stejně to vyřešili i účastníci minulého ročníku našeho zájezdu. Nicméně chcete-li si autosedačku vzít a upevnit ji dvoubodovým pásem (i když jsou primárně vyráběné pro pásy tříbodové, možné to je i takto), pochopitelně můžete.

Ubytování

Ve Starigradu Paklenici budeme nocovat ve tří- až čtyřlůžkových apartmánech (někdy se jedná o dvě lůžka a dvě přistýlky), v nichž je k dispozici kuchyňka s nádobím, lednice, ručníky a ložní prádlo. Pláž je vzdálená několik set metrů, stejně tak obchody a restaurace v centru.

Stravování

Je vaší individuální záležitostí. Ve Starigradu je samoobsluha s potravinami a v blízkém okolí řada restaurací. Ceny jsou pochopitelně vyšší než v České republice, ale na poměry chorvatského pobřeží stále relativně přijatelné. V apartmánech je možnost vaření ve vybavené kuchyni.

Napište si o více informací

Z důvodu ochrany proti robotům, napište prosím číslo dvěstě pět.

Rezervujte si zájezd

On-line:

Momentálně obsazeno

Odebírejte náš newsletter:

Z důvodu ochrany proti robotům, napište prosím číslo dvěstě pět.