Maroko 2004

Anonym (neověřeno)

Zdar a silu!
Tak to jsem necekal, ze se tu jeste objevi tema na super zajezd Maroko 2004... :)))
To je cas nekde zaparit. (Spunt, Vapno a David urcite nebudou proti :))) )
Maroko bylo naprosto super a videokazetu mam. (DVD ale bude asi lepsi)
S Mundem jsem od te doby nikam nejel. Ted cestuji na motorce. Vloni Skandinavie a letos Iran.
Iran je naprosto uzasna zeme, kde benzin stoji 2 Kc a nafta 40 haleru. Vizum uz davaji bez problemu. Pamatek je tam mraky. Akorat se tam abstinuje. Mozna by to bylo i na zajezd klimatizovanym autobusem. Akorat je to hodne daleko. Ja si vzal volno na 5 tydnu. Take je otazka, kolik lidi by tam jelo. Meli me za blazna a pritom jsme se s zadnym problemem nesetkali...
Takze Mundo i Iran doporucuji... :))))

Anonym (neověřeno)

Zdravim Ivu a Vaška,
no mozna to je jen sen ale trva uz pres sedesat dni :-O
Martin tomu taky nemohl uverit kdyz jsme se sesli na chlastacce v ostrave:,-( ale uveril...
Spunt

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj Ivco a Vasku, jak se mate???Ja jsem letos chtela jet do Slovinska, ale zatim jsem nenasla sparing partnera.:( Stepanka je ve Statech a kamarad se boji vysek.:-) Tak uz nekdo ten sraz zorganizujte, at se zase vsichni vidime....uz ted se tesim. Mejte se krasne. Jana

Anonym (neověřeno)

Ahoj Maročani, přemýšlíme letos s Vaškem o Pobaltí a Rusku příp. Albánii, ale spíš ten sever, nemáte někdo podobný plány? Každopádně sraz v Praze je super nápad, jsem pro. Iva
P.S. Špunte to s tim pitím je vtip, nějak se mi tomu nechce věřit ;-)

Anonym (neověřeno)

S tím pitím to Špunte, ale i ostatní nepřehánějte. Přeci víte, že všechny nemoci jsou z pití (buď jeho málo nebo moc). Určitě bych se bál spíš toho mála.
Vašek

Anonym (neověřeno)

:-):-):-)

Anonym (neověřeno)

Teda Spuntiku, koukam, ze i zazraky se dejou, kdyz uz Ostravaci prestavaji chlastat.:-} Az pojedes okolo toho naseho velkomesta, tak se stoprocentne stav, budu cekat.:-} Tak neco zorganizuj, Ty jsi takova osobnost, ze Ti nikdo neodola....[:]NUT[/:] Tak papapapapapapapapapa

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Janicko Vychovatelko s tim pivkem te bohuzel sklamu od noveho roku jsem apstinent 8-) ale to nebrani tomu aby jsme udelali scuka...Az pojedu kolem te vasi vesnice tak se ozvu :-}
Cago Špunt

Anonym (neověřeno)

Ahoj vsichni, taj jsme byli s nacelnikem na pivku a bylo to fajn a docela dobrodruzny, takze doufam, ze se priste nekdo prida!!!! Mejte se vsichni fajn a koukejte se ozvat!!!!Pa pa Posilam hubana.[:]DUDE[/:]

Anonym (neověřeno)

Marocani, tento tyden jdeme s nacelnikem na pivko, nechcete se nahodou nekdo pridat? Samozrejme Vy co jste alespon z okoli, jinak nechci nikoho hnat nekolik set kilometru....:-) Premyslejte o tom. Radi bychom Vas videli. Pa Jana[:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

Ahoj, jak se všichni máte? Já byl loni s Mundem v Turecku, bylo to bezva.
Letos chci jet do Albánie, průvodce dělá Tomáš a Petr. Kdo z maročanů
pojedete ? Co takhle udělat sraz ?

Anonym (neověřeno)

No nazdarek Ostravaku, kratky ptaku!!!!:-D Ja bych mela zajem naprosto o vse, ale jeste uvidim, dostala jsem lukrativni nabidku jet s kamosema na mesic na Kavkaz-ale budu asi muset trochu potrenovat.:-} Budes nekdy v Praze, ze bychom konecne dali toho pivaka?[:]DRINK[/:]

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj hojky me tento rok zaujala Litva na kole,namate taky zajem?

Anonym (neověřeno)

Ahoj Verco, jak se mas? To by bylo super, kdyby jsi to vypalila. Udelame vymenu-ja mam totiz to DVD od tatky (jeste jsem mu neposlala penizky:-().

Anonym (neověřeno)

Ahoj Jano,jestli chceš mám ten Míšův Marocký příběh přetáhlý na DVD,že bych ti to nechala přepálit.Ale zajímalo by mě to video od ,,Taťky'',to nemám.
Zdravím všechny,už mám vyplněnou přihlášku na Turecko.
Věra (taky bloňdatá)

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Ahoj nacelniku, inzenyre a spol,. jak se vsichni mate? Chtela jsem se Te Miso zeptat, jestli jeste nahodou nemas jednu kazetu s Tvou tvorbou z Maroka? Stepanka si ji nechala a zmizla do Statu...... Kdyby se nekomu zachtelo, tak bychom mohli nekdy dat pivko.[:]DRINK[/:] Vsechny zdravim.
Jana (ta blondata)

[%sig%]

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.