Maroko 2006

Anonym (neověřeno)

Ještě se chci pozeptat na ten sraz... Kdy a kde bychom ho mohli udělat? Teda pokud máte zájem. Vím o několika lidech, kteří by se rádi zúčastnili...

Anonym (neověřeno)

Ahoj Mário,

mám nějaký fotky na :arrow: http://aboutniky.spaces.live.com/ Nejsou tam všechny, ale řekla bych to nejzajímavější.

Verča

Uživatelem od:
05. 10. 2006

Zdar všem navrátilcům z letošního Maroka!
Tak doufám, že jste se již aklimatizovali v pracovním a studijním procesu :lol:
U mě to bylo (je) asi na dlouho. Minulý prodloužený víkend jsem to šel sólo rozchodit na 4 dny na Velkou Fatru. No a světe div se, jak je malý... V narvaném nočním R Vihorlat narazím na Davida (elektrikáře) jedoucího z Chocně :P Cesta na představku ve voze 1. třídy s počtem 15 !!! lidí stojících na jedné noze a ne někdy vlastní - kulturní zážitek po Maroku jak cyp! :shock:

Tož jak to vypadá se srazem v Kolíně?
Dává někdo svoje fotky na web? Pokud ano, tož napiště link. Díky!
Klasické fotky již máme v albu no a furt do toho čučíme a ukazujeme :)
Nebýt některých "hektických" Karlových "zajížděk" s nebo k jeho kamarádům, tož Maroko doporučuji napříště všem!

Anonym (neověřeno)

Ahoj všem!
Tak jak čtu, tak to tady celkem žije a asi těsně před odjezdem bude žít ještě víc, ne? [:]DRINK[/:]
Jedem totiž taky, takže doufám, že nám do Hradce neujedou spoje a dorazíme včas na odjezd busu.
Z Olomouce zdraví Mário&Barča

PS: nevíte jak je to v buse od Monda s místem na nohy?
Při své výšce nad 2m si tímto dovoluji rezervovat v buse co největší místo!!! [:]DUDE[/:] Díky!

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahojda,
vubec se nebojte jet sami, ja sem vyrazila samotinka do Maroka 2004 (kamaradka na posledni chvili odrekla) a byl to uplne nejuzasnejsi zajezd jaky sem kdy absolvovala! Velmi rychle se seznamite a nebojte, pravdepodobne nebudete sami... A jen tak mimochodem - rekla bych, ze maroko je ten nejuzasnejsi a nejlepsi zajezd ze vsech co nabizi Mundo...

Anonym (neověřeno)

Upozorňuju, že do sekce cestopisy přibyly fotky z Maroka 2004. Kluci si s nimi sice dali na čas, ale přidali i marockou hudbu :-) Viz http://www.motak.nasiti.cz/maroko.htm

Petr.

Anonym (neověřeno)

já už mám to Maroko zaplacený, takže jedu do Maroka. Tak se třeba uvidíme příští rok na nějakém zájezdu...:-D
Stejně tak můžu říct, že Turecko nikam neuteče!!:-}

Anonym (neověřeno)

Cau Mí?o
Zajemcu na Maroko je strasne moc,zabookoval jsem si Turecko.
taky jsem se tesil .no co se da delat .nechce se ti do turecka?
Maroko nikam neutece
Maj sa moc fajn!Lukas

Anonym (neověřeno)

Ahoj,
ach jo, to je škoda. Už jsem se na tebe těšila. Tak ti držím palce, aby si to ještě třeba někdo rozmyslel...
Tak se měj moc pěkně a hezké prázdniny!

Anonym (neověřeno)

Nazdarek Míšo!
Maroko je uz bohuzel plne.jestli jsi to stihla tak si to fakt uzij.
Zkusim to jeste jako nahradnik,ale od toho si moc neslibuju.:-(
Smejte se a hezky vylet!
Lukas

Anonym (neověřeno)

Ahoj Lukáši,
tak jsem už odeslala smlouvu... věřím, že to bude paráda a že si to pořádně užijeme! Tak aspoň, že vím, že až nastoupim do autobusu, budu se pídit po Lukášovi :-D
Zdravím všechny, kdo jedou!

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Nazdar Miso!
Me to Maroko lakalo tak , ze tento tejden poslu cestovni smlouvu.
Pojed taky,at je nas tam solo vic.Toho ,ze pojedes sama se neboj
Bude tam pohoda.
[:]DRINK[/:][:]DUDE[/:][:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

Ahoj, Maroko mě hrozně láká, ale nedokážu se rozhodnout. A samotinké se mi taky jet nechce...:-I Ale kdyby se našel někdo, kdo mi pomůže s rozhodováním a případně mě na cestách nenechá samotnou, pojedu docela ráda! :-)

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahojda, Mundo ma opravdu dobry a kvalitni program v Maroku. Uvazovala jsem, ze taky tak pojedu, ale jako student v lete musim vydelavat penizky.Na uvedenych mistech jsme ale byli asi pred mesicem( po vlastni ose)a musim rici, ze i cena zajezdu je vice nez slusna. A nektere kempy jsou nadherne:-)Tak se teste!:-) napsal:

>

Anonym (neověřeno)

Ahojda,já s přítelem taky jedůůůůůůůůů.Byla jsem předloni s Mundem na Korsice a bylo to naprosto super.[:]DUDE[/:]

Anonym (neověřeno)

Ahoj Helco, tak nakonec mam na zari jine plany, takze Maroko bude muset pockat:o(

Anonym (neověřeno)

Nazdarek!
Vazne uvazuji ze se k vam pripojim .
Fakt dobra cena a Maroko me laka.

Anonym (neověřeno)

ahoj aneto. to by bylo super! nepokecame o tom vic? helena

Anonym (neověřeno)

Ahoj,
s Mundem jsme už byli loni na Ukrajině, krásný zájezd, jen počasí se nám moc nepovedlo (celých 10 dní propršelo), ale to (snad) u Maroka nehrozí. O nikom třetím nevíme, ale určitě se někdo najde....

P a J.

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj, ja nad tim Marokem zatim uvazuju, ale kdybych jela, mohly bychom jet spolu:o)

Anonym (neověřeno)

ahoj.
ja bych chtela jet do maroka. jeste jsem nikdy s mundem nebyla vy uz jo? taky hledam partaka, zatim nemam s kym jet? neznate nekoho single :-) at mam s kym sedet :-)
helena napsal:

>

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Zdravim,
tak uz je nekdo na letosek prihlasen do Maroka, nebo jsme zatim sami? :-p

Pavel a Jana

[%sig%]

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.