Norsko

Anonym (neověřeno)

Ahoj,
i já se chystám na tento náročný zájezd :-) a jedu sám, takže abychom nemuseli po těch horách tahat tolik zavazadel, můžu jinému sólistovi/-stce nabídnout jedno místo ve stanu (a nebo využít volné v tom vašem). Honza

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj Verčo, jestli uneseš 40 kilo na zádech a ujedeš tolik kilometrů, tak bych se nebál :-} S námi jezdí mladý lidi, často do té doby nikdy v podobných horách nebyli. Nakonec někdy to musí být poprvé... Charakterem jsou ty hory jiný než v Čechách, kvůli terénu jsou potřeba pevný turistický boty. Ale když si podrobně přečteš ty letošní túry, zjistíš, že ve většině případů si to můžeš i zkrátit (např. vrátit se dříve, když se jde stejnou cestou zpět). Budou tam tři průvodci a vždycky někdo z nich jde vzadu a přizpůsobuje tempo těm méně zdatným. Na druhou stranu je to vážně případ od případu, třeba bys ani "méně zdatná" nebyla. Norsko je super, pokud máš ráda přírodu a stojí ti to za trochu námahy, tak bych to kvůli tomu nevzdával.

Petr.

Anonym (neověřeno)

Ahojky,

mam asi podobny problem jako Hanka.. Norsko je muj sen, ale nevim nevim.. Ja sama jsem zatim cestovala akorat po Cechach (Moravsky Kras-Čáslav na kole, Český ráj-Zlatou stezkou s 40 kily na zadech NUT[/:] ) a zkouseli jsme Rohace, nevim vejsku, ale na ty nejvyssi hory tam jsem porad koukala i z nejvysse dosazeneho bodu porad dost zezdola:-O

Diky moc za odpoved

Verca

Anonym (neověřeno)

Ahoj Hanko, to je těžká rada, záleží na zdatnosti, zkušenostech s chozením po horách apod. Snažil jsem se náročnost túr detailně popsat na webu - u Norska když se klikne na podrobnosti, tak tam je vše včetně převýšení, terénu atd. Kdyžtak zavolej a můžeme to zkusit prokonzultovat. Možná poradí ještě někdo ze zákazníků, kteří tam byli, ale trasu jsem letos hodně pozměnil.

Petr Ž.

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Ahojky,
kamarádka byla s Váma loni v Holandsku na kole. Letos mě láká na Norsko, ale já mám strach, že to bude na mě až moc náročný. Jak moc dobře na tom musím být s fyzičkou? Díky

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.