taky hledam parťáčka

Anonym (neověřeno)

POZOR! Spěchá! Přenechám za odstupné 2 místa na KORSIKU 2006, již zaplaceno 50% ceny… SMS non-stop, volejte po 12h, MOBIL: 775 114 814
Jsme studenti a máme letos bohužel nedostatek financí, proto prosíme o rychlé a solidní jednání…

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

ahoj,
ja jsem se jiz prihlasila na zajezd do pobalti. Jestli je jeste nekde nekdo kdo postrada nekoho do dvojice tak budu moc rada.
Helena

Anonym (neověřeno)

Ještě pořád se chystáš na Ukrajinu? Já bych tam ráda... Já teda budu mít prázdniny, ale jindy na to nebude možný ject napsal:

>

Anonym (neověřeno)

Ahoj Jito,

tak v terminu Pobalti ma narok na dovcu sef...a protoze ja v praci tim padem byt musim, tak zbyva Ukrajina. :-I Ale diky za nabidku. :-) napsal:

>

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj,
ráda bych do Pobaltí, tak se mi napiš mailíka, když budeš chtít a můžem se dohodnout, třeba na nějakym srazu....

:-)
Jitule napsal:

>

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Zdravím
:-D
hledam někoho kdo se chysta na Ukrajinu nebo Pobaltí..ve dvou se líp vaří, stanuje a vubec....
Jinak chci ještě pozdravit všechny z loňské Korsiky a ostatnim ji doporučit! Kam se chystate letos?

[%sig%]

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.