Maďarsko

Uživatelem od:
21. 07. 2006

Tak cóóó... už se těšíte do Maďarskáááá..? Já už strašně móóóc, jsem jak pytel blech.. :lol: Nikolka

Anonym (neověřeno)

Ahoj Valčo.
Mě se tam moc líbilo, je pravda, že pár tureckých záchodů se našlo. V horách byl kemp v pohodě, teplá voda je problemem všech kempů, kde je více lidí. Ale jelikož tam bylo teplo, tak mě to ani nevadilo. Pokud jedeš už potřetí tak je to asi srovnatelný s ostatníma zájezdama, hezky si to tam užij.
Se zásuvkou byl problém snad jen jednou nebo dvakrát. Takový věci si už moc nevybavuji. Ahojda

Anonym (neověřeno)

Ahoj Aničko,
prosim te, jaka byla ta Cerna Hora? Ja tam jedu letos, s Mundem uz potreti, ale tahle zeme je pro me jedna velka neznama ...jak jsou tam vybaveny treba kempy? Je tam k dostani i tepla voda na sprchu?:-) A co nabijeni mobilu? Diky moc Valča

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj Davide.
Byla jsem ve Slovinsku a Černý Hoře. Slovinsko bylo náročnější, ale nádherný. Černá Hora byla dobře naplánovaná, od každýho něco, hory, moře, památky. Vždycky tam byla dobrá parta. Ve Slovinsku jsem byla sama a vůbec to nebyl problem. Teď jsem ale přemluvila i známé. Už se těším na víno. Tak v létě ahoj A*

Anonym (neověřeno)

To Anicka:a kde jsi s nima jeste byla? Me laka Ukrajina a Norsko, ale chtel jsem na zacatek neco jednodusiho,pojedu s nima poprve.Starsne se tesim[:]DUDE[/:]

Anonym (neověřeno)

Maďarsko bude super, s MUNDEM jedu po třetí a moc se těším. Myslím, že to bude pohoda.

Anonym (neověřeno)

Už se nemohu dočkat posezení na dobrým vínkem
[:]NUT[/:] a rozhodně si Maďarsko s MUNDEM nenechám ujít :-D

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Správně jste pochopili filosofii zájezdu :-}

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Ahoj lidi, tak v létě jedeme se ségrou do Maďarska na guláš a dobré vínko:-D Kdo se přidá?:-)

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.