hledám parťáka(-čku)

Anonym (neověřeno)

ahoj jede nekdo do albanie docela rada bych se pripojiola jedu sama:-(

Anonym (neověřeno)

Na Turecko je už přihlášených jednotlivců vcelku dost, posadíme Vás nějak pohromadě. Pokud se mezi sebou konkrétně dohodnete už před zájezdem, napište na nebo přímo na cestovní smlouvu, s kým chcete sedět.

Petr.

Anonym (neověřeno)

ahoj, taky bych ráda vyrazila s mundem do Turecka- bohužel se mi do toho nepodařilo nikoho ukecat:((.. takže pokud jedete někdo sám, tak se mi ozvěte a určo se nějak domluvíme:) Martina

Anonym (neověřeno)

Ahoj, mám úplně stejnej problém, vypadl mi spolujezdec :( Stan i vařič mám, tak bysme se mohly spojit :) Pavka

Anonym (neověřeno)

Ahoj,taky jedu sama -už poněkolikáté s Mundem ,a můžem se dát dohromady.Právě dnes jsem zakoupila vařič,a stan mi půjčí kamarád. Už se těším,zatím ahoj Věra

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Zdravím všechny,
nejedete náhodou někodo do Turecka sám, nebo v partičce, kam byste mě přibrali...Jedu sama a navíc z i praktického hlediska-stan, vařič atd., bych se ráda k někomu přiřadila. Stan bych případně sehnala, vařič určitě.
Díky, hezký den,
Terka

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.