NAVRH pro MUNDO

Anonym (neověřeno)

To Bara: S tou nabíječkou by to mohl i nemusel být problém. Záleží na tom, v jakém kempu se to rozhodneš nabíjet. Samozřejmě někde se to dá nechat bez problému, někde by byla možnost to domluvit. Někde by se to muselo risknout. Posledně to někdo risknul a přišel o nabíječku i se 4 baterkama (ale to podle nás ukradla majitelka kempu, která je děsná ...). No ale na to bych předem upozornil a pokusili bychom se najít nějaké řešení. Někdy je také možnost nabít si to v autobuse, ačkoliv 10 hodin se asi nepojede... Něco už vymyslíme...

Anonym (neověřeno)

To Bára: Lidi si v?t?inou nabíjí mobily aj. v umývárkách, ale je pot?eba si to samoz?ejm? pohlídat, i na Korsice existují zlod?ji. Pokud by to m?lo být 10 hodin, tak je mo?né zkusit se zeptat na recepci. Ve Francii jde v kempech "koupit" elekt?inu za n?kolik eur, ale nemám s tím ?ádné zku?enosti.

To Radulínek: Ano, Poznání je jediný web, kde jsem vid?l tu informaci "vyprodáno", p?ímo po?et volných míst jsem nevid?l nikde. Maroko budeme v ka?dém p?ípad? d?lat i p?í?tí rok!

To Lenka: Bylo by samoz?ejm? v na?em zájmu naplnit dva autobusy, kdyby to jen tro?ku ?lo, ud?lám to. Jednak by se to ale fakt u? celé neobsadilo, to m??u ?íct skoro jist?. Forum je matoucí, t?eba Pyreneje byly letos rekordn? plné u? koncem února a nikdo tu o nich ani nehlesl ;-) A jednak bych u? ani nezajistil dobré pr?vodce, nemohl bych zaru?it kvalitu. Nemohlo by to být ani ve stejném termínu, proto?e 90 lidí spole?n? jet nem??e, a jiný u? se zase ?ásti zájemc? nebude hodit... A jsou je?t? dal?í d?vody, hlavn? ?asov?-organiza?ní, ono se to nezdá...
Jinak chápu, ?e se n?kdo naladí na jeden zájezd a pak ho to mrzí, ale ty, co je?t? úpln? plné nejsou, nejsou ur?it? hor?í :-) T?eba Turecko, kam se p?ihlásil Luká?, jak pí?e v sousedním tématu. Ka?dý rok je v?t?í zájem o n?co jiného.

Anonym (neověřeno)

Koukam, ze zajemcu na Maroko spis pribyva nez ubyva, takze opravdu by se nenasel stejny pocet na dalsi autobus? Nestoji to za zkousku? Pokud by to slo, asi bych zkusila sehnat dalsi lidi... Cestovko, uvazujte o tom, nebo tady nechate v CR spoustu zklamanych lidicek...

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

To Petr Zeliezko:

Je?t? k tomu webu. Myslím, ?e n?co takového a sch?dného je vid?t u CK Poznání. Minulý rok m?li u vyprodaných zájezd? napsáno "vyprodáno" a u t?ch, kde zbývalo u? jen pár míst, m?li ozna?eno ?erven? "poslední x místa". Ale myslím, ?e to sta?í i tak, jak jsi to napsal na první stránku, spí?e jen, kdyby to tam mohlo být je?t? t?sn? p?ed vyprodáním. Pat?ím k lidem, kte?í si ?íkají, je duben, je?t? dost ?asu a tak se do ni?eho moc nehrnu. Takhle, kdy? vidím, ?e u? by bylo dobrý se rozmyslet a p?ihlásit, tak se rozhýbu k n?jaké aktivit? :-)
No stejn? jsem odolala a jela s vámi na Korsiku :-)

Letos jsem trochu ne??astná ze situace, ?e ne? jsem se sta?ila rozhodnout, kam bych jela letos, tak u? je polovina zájezd? vyprodána.

Ze v?eho nejvíce m? láká Maroko, ale pat?ím bohu?el k t?m opozdilc?m, kte?í se tam letos nepodívají.
Myslí?, ?e je pravd?podobné, ?e by bylo Maroko i p?í?tí rok?
Já jen, ?e nevím, jestli tedy jet letos jinam a nechat Maroko v klidu na p?í?tí rok nebo se p?ihlásit jako náhradník s rizikem, ?e nakonec nepojedu nikam ??

Díky.

Radka

Anonym (neověřeno)

ahojky,
chtela bych se zeptat, jak se resi nabijeni mobilniho telefonu a digitalniho fotoaparatu, kdyz budeme noc travit v kempu a moje mila nabijecka baterii do fotoaparatu se nabiji minimalne deset hodin...tak mozna hloupy dotaz, ale jak se tento elekronicky svet resi v podminkach Korsiky? Jelikoz jsem celkem vasniva fotografka a rada bych si vse zaznamenala, tak me tato zalezitost jaksi trapiii.
Dekuji za odpoved. Ahoj Bara

Anonym (neověřeno)

Tady se asi nedá nesouhlasit...pro klienty je to sice blbý, ale kdyby se ukazovalo, kolik je volného místa, lidi by si říkali...jo, pohodka, ještě je čas, ještě si to rozmyslím, porozhlídnu se po konkurenci a tak. Z obchodního hlediska je určitě lepší nechat klienty trochu v napětí a tlaku (co kdyby už za týden bylo plno?). Mimochodem, když si zavoláte, vždycky vám řeknou, jestli volno je nebo ne. Já jsem tohle letos poprvé podcenil a v půli v března jsem nonšalantně bez rezervace podal příhlášku pro dva lidi do Slovinska a hned také zaplatil. Dost jsem čuměl, když za pár dní volal seňor Koreček z Munda, že je už plno :,-( . Tohle měl být třetí zájezd a předchozí jsem vždy přihlašoval v dubnu a nebyl problém. No naštěstí se za pár dní někdo odhlásil a já i s kámošem jsme se tam vetřeli [:]DUDE[/:] ...takže hurá. Ostatním přeji podobnou kliku. napsal:

>

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Jo jo, já beru, že s tím nemusí každý souhlasit. Obšírně to vysvětluju, protože se jinak snažím zákazníkům ve všem maximálně vyhovět a v tomhle to nejde. Stane se, že u jednoho zájezdu je přihlášených 30 lidí, u druhého 10. Za pár týdnů už jsou plné oba, ale kdybychom zveřejnili, že na tom jednom je 10 lidí, nikdo se nepřihlásí, protože se bude bát, zda se to vůbec pojede (na to se dost lidí ptá). Zrovna tak úplně na začátku sezony, každý si řekne, že je na přihlášení času dost.. Nemáme problémy zájezdy zaplnit, ale takhle bychom je třeba mít mohli. Po těch 8 letech zkušeností si to troufnu tvrdit. I když možnost napsat tam "více než 8 volných míst" je dobrý nápad, který tenhle efekt zmírňuje. Ale kromě toho by to taky bylo pro nás na zbláznění - při tom množství telefonátu denně, které mám já i kolega, kdybych měl po každém měnit info na webu. Dal by se na to udělat software, podobné už existují, ale ten je strašně drahý, dělaný na mamutí cestovky.
S letenkami tolik zkušeností nemám, ale řekl bych, že tam se nikdo nezajímá, zda se let vůbec uskuteční. Snad se na nás nebudete zlobit, prioritou je opravdu nenaštvat nikdy nikoho tím, že bychom zájezd rušili.

Anonym (neověřeno)

Já si ale dovolím něco namítnout (I když obecně souhlasím se všemi pisateli, že web je skvělý a o serioznosti cestovky ani v nejmenším nepochybuji). Mě připadá zveřejnění aktuálního stavu obsazenosti podobné, jako třeba se někdy zveřejňuje aktuální počet volných míst v letadle, a to se opravdu zveřejňuje. Navíc nevidím důvod, proč neotevřít i stav procesu přihlášky (rezervace, přihláška, zaplaceno), i to hodně napoví. Jediný obchodní důvod vidím ve zveřejnění, že o nějaký zájezd třeba vůbec není zájem (ale to jednak Mundu asi nehrozí:-) a druhák lze takový zájezd označit např volných více než 8 míst). Ale jinak plně respektuji rozhodnutí majitelů, je to opravdu jejich věc. Já jsem (ted už zaplněnou) Korsiku ještě stihl, ale asi za minutu 12.

Anonym (neověřeno)

Pěkný den,
pokusím se to vysvětlit. Vůči zákazníkům volíme maximální otevřenost, o čemž snad svědčí tohle forum, které jsem u žádné jiné cestovky neviděl. Jedinou věc, kterou opravdu nikdy nebudeme moci udělat, je zveřejňování aktuálního počtu volných míst. Nevýhod to má hodně a mj. je to svého druhu "obchodní tajemství". Ani tohle pokud vím nedělá žádná cestovka. Pokud o nějaké víte, tak mě prosím opravte :-) Prošel jsem schválně konkurenční weby.
Trochu problematické je bohužel i zveřejnění faktu, že už je zájezd obsazený, i když to přesto každý rok dělám alespoň na úvodní stránce. Protože nám pak lidi přestanou volat a když někdo účast stornuje, může se stát, že nemáme dost náhradníků a paradoxně zůstane volné místo na zájezdu, o který byl obrovský zájem... Konkrétně v téhle situaci bych to už vůbec ještě neměl dělat, protože některá místa jsou zatím jen zarezervovaná a nepřišla nám ještě ani přihláška.
Taky doufám, že tento "problém" je pořád lepší než když cestovky vypíšou spoustu zájezdů a pak řadu z nich ruší pro malý zájem. Je to běžné. Snažím se dělat nabídku tak, aby se všechno obsadilo a nemuseli jsme rušit ani jeden zájezd. Což se opravdu podařilo loni i předloni.
Takže když to shrnu:
1) na úvodní stránce jsem dnes vyjmenoval zájezdy, kterou jsou (PROZATÍM) obsazeny.
2) nezoufejte, opravdu se stává, že se pár lidí odhlásí, takže se na zájezd ještě můžete dostat. Budete mezi prvními náhradníky. Navíc na většinu zájezdů zatím místa máme.
3) dva autobusy vypravit bohužel taky nemůžeme, dalších 45 lidí by se rozhodně nepřihlásilo a ani kapacitně to nejsme schopni zvládnout. Přeci jen jsme malá cestovka ;-)

Petr.

Anonym (neověřeno)

Dobry Den !
Chci se pripojit k predeslym pisatelkam.Bylo by vazne dobre popremyslet jeste o jednom autobuse,je zatim duben.Jiste neni jednoduche to vse zaridit,ale ma m pocit, ze nas "opozdilcu" bude(snad)vic.
S uctou L.B.

(nejvic se mi libi tento smajlik [:]DUDE[/:])

Anonym (neověřeno)

Dobrý den,
taky souhlasím s výše zmíněným "návrhem pro Mundo",
aby byl na stránkách zobrazený počet volných míst
pro daný zájezd. Má to spoustu výhod a nenapadají
mě žádné nevýhody....Jinak souhlasím i s tím, že jinak
jsou stránky přehledné a super je např. taky tohle
diskusní fórum :-). Hanka

Anonym (neověřeno)

Ahojky CK- Mundo !
Vidím , že nás " opozdilců ", kteří měli a stále mají velký zájem o Maroko bude asi více :)
I já bych uvítala nějakou možnost, jak se tohoto pobytu zúčastnit a přitom nemuset čekat další rok :(
Vážně by nešlo vypravit ještě jeden autobus? Prosím, prosím...
:,-(

[%sig%]

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Dobry den,
dneska jsem se dovedela, ze pry zajezd do Maroka (a taky dalsi zajezdy) je uz vyprodany. Tak to je trochu zrada, zvlast, kdyz na Vasem webu neni ani naznak upozorneni, ze se k necemu takovemu schyluje. Nebylo by dobre na Vasich strankach nejak vyznacit kolik mist na kterem zajezdu zbyva? Snad to neni technicky nemozne... jinak mate stranky moc pekne a vypadaji dobre udrzovane a aktualni. To byl taky jeden z duvodu, proc jsem uvazovala o zajezdu s Vami.

Nyni o nem uvazuji stale, to Maroko vypada dost lakave, a chci se zeptat, jestli nemuzete treba vypravit dva autobusy na stejny termin. Urcite by nebyl problem naplnit i ten druhy, kdyz je teprve duben...

Dekuji za reakci L.

[%sig%]

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.