Krym

Anonym (neověřeno)

to Maya: trochu nestiham, takze tech napoved uz asi moc nezvladnem:) tak aspon jedna - zlutej autobus (a to by me teda zajimalo kolik ti po tehle napovede zbyde zajezdu, pze mne by jich porad jeste zbyvalo celkem dost :lol: no kazdopadne to rozseknem v PA i kdyz ja opravdu velmi pochybuju, ze si muj ksich budete pamatovat (BTW fakt sem zvedava jesi furt cestujes se Zlababou nebo jesi tvuj kamarad bude osoba mne neznama :wink:

to fifinecka: jak vidis jeste jsem sem zabloudila ... a koukam, ze dulezity slovicka uz si nastudovala :lol:

Anonym (neověřeno)

teda tady se ale rozjela diskuze :o) Stejne se vsichni slezeme v Kryminalu :o) teda na krymu :twisted: a notoricka zakaznice preci nemuze nikdy odhadnout, kdo ze ji to tady vlastne domlouval slez :o) rozhopadne, jestli sem jeste vlezes, mam ten dvojesus, tak ho beru... cafky! nebo radsi nazdarovje :D

Anonym (neověřeno)

to not. zak.: tak to mě podrž, to jako, že sme se fakt potkali na nějakym zájezdu? To mi budeš muset ale nahodit nějakou indicii, páč fakt nemám čeho se chytit :) Ono sice těch možností zas tolik nejni pokud už je to tak dlouho, ale přec jen má paměť potřebuje trochu osvěžit :-)
Tak přihoď nápovědu ať mohu rozpohybovat závity ju? :-)

Anonym (neověřeno)

to Maya: ja myslim, ze tu predkrymskou desinfekci asi nezvladnem, nikomu se ted o prazdninach nejak nechce navstevovat nasi maticku Phu ... ovsem vzhledem k tomu, ze muj mozecek zapracoval (neveric v to, ze je mozne, ze jsme se na zadnem zajezde nesetkali) a nakonec na to prisel - i kdyz se mi tomu na co sem prisla ani nechtelo verit :lol: kazdopadne i kdyz se nesejdem pred Krymem nebudem moct tvrdit, ze se nezname :wink: a hadej hadej hadaci, pze na to nikdy neprijdes ... jejda to uz je let, to sme byli jeste mladi a krasni :D
BTW muj nick ma na svedomi jisty majitel jiste cestovni kancelare a rozhodne!!! ale rozhodne!!! nema nic spolecneho s mym poctivym pristupem k desinfekci!!! :lol:

Anonym (neověřeno)

Čau Kryminálníci!
:-D
Zrovna jsme si zaplatily druhou půlku zájezdu, tak to vypadá, že jedeme s váma :-}
Praha je pro nás Holomóčáky bohužel moc daleko, tož zdar v srpnu v autobuse...

Anonym (neověřeno)

To notorička:-): Černou Horu jsem jel tušim že předloni a myslim, že by sis mě a naši partičku pamatovala, kdybys tam byla:-))
s křížkem po funuse nezoufej, my se samo pořádně neshodli, asi i díky mě, páč práce bylo víc než bych rád, ale já sem i pro červencovej termín, do 22. jsem v Čechách tak nahoď termín.
BTW nechystáte se náhodou někdo na Rock for People? Budu tam i s kolegou cestovatelem a budem trénovat desinfekci na Krym tak se dyžtak přidejte he?
čus M. napsal:

>

Anonym (neověřeno)

Zdravim,
taky se tesim koho zase potkam a divim se, ze jsem "toho" Mayu jeste nikde nepotkala;-) no vsak to brzy napravime:-D
BTW pri procitani jsem narazila na nejakou fifinecku a rikam si jee tendle nick uz z nakyho zajezdu znam:-}dovol prosim abych se ti rovnou touto cestou omluvila za svou neskonalou blbost, asi si dnes po tom prevzeti diplomu trochu sedim na vedeni:-D ale neboj - myslim, ze aspon tusim, kdoze jsou ty dve kamosky:-D

hmm docetla jsem se ke konci a koukam, ze sve nadseni pro sraz pred odjezdem uz ani nemusim projevovat, pac jsem prisla s krizkem po funuse ... no ale myslim, ze bych mohla zpracovat potizistku pro nejaky termin v cervenci, co vy na to? anebo v srpnu?;-)

P.S. pro Mayu - v Cerny Hore jsem byla - hned na ty prvni (ale popravde je to asi jediny zajezd z kteryho si krom par blizkych kamaradu nikoho nepamatuju, pac nam tam bylo tak blbe, ze jsme se zapominali druzit - jj to je tak kdyz clovek nedesinfikuje poctive!;-) letos uz tuto smrtelnou chybu rozhodne opakovat nehodlam;-)

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

zdavicko, tak ja zustanu potizistkou a bohuzel dnes opoustim Prahu, definitivne. Budu se na vas vsechny moc tesit v srpnu... napsal:

>

Anonym (neověřeno)

Tož, abychom to nějak rozsekli ne? Dle vašich zpráv máme příští týden poslední co sme schopný tak nějak něco vymyslet.
Proto navrhuji ze strany své i svého kolegy úterý nebo čtvrtek večer. Místo vymyslíme až se shodnem na termínu O.K.?
Tak rychle pište, pište! Pište případně i jiný den, který máte volno v příštím týdnu ať je větší šance se shodnout. Připojte plís i svůj mail pro lepší komunikaci. Případně mi pište rovnou na mail
a v kopii prosím i na pracovní
Budu se těšit! Vemte fotky z cest (tímto připomínám i absolventům tohoto zájezdu, kteří by se chtěli podělit o moudro že jsou vítáni), fufníky na pifko a kohokoli koho cestou potkáte!!
Krymu zdar!

Anonym (neověřeno)

Já jsem určo pro Prahu, nejlépe v pracovní dny.. (pracuji tu)

Anonym (neověřeno)

jede na Krym někdo kdo se mnou už někde byl?Honza řidič žluťáska z Ukrajiny Rumunska a Krymu

Anonym (neověřeno)

no konecne, sme se rozmnozili :-p ja sem v praze do konce cervna, takze sem trosku potizistka, no kazdopadne, kdyby nahodou sraz nevysel, se tesim na ukrajinske pifko? nebo vodku? nebo co to tam vlastne lemtajoooo ... [:]NUT[/:]

>

Anonym (neověřeno)

Zdravim vsechny spolucestovatele! Jsem na tom dost podobne jako Paulus. Jedeme particka z vychodnich Cech (2 borky a 4 borci :)) S tim spichem pred zajezdem jsem urcite pro. Horsi to bude kdy a kde. Studuju v Brne, mam pred statnicema, takze muzu nejdriv v cervenci, a pak mi to je fuk. No a do Prahy se uz hold nejak dostanu, no [:]DRINK[/:]

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

To je slovo do pranice!! Poradím se s kolegou 1. důstojníkem a vyvěsim nějaký návrhy termínů O.K.? Akorát mě napadlo, shodneme se na Praze? Zkamapak si? Zatim....., já jdu volit....

Anonym (neověřeno)

Jaaa sem rozhopaadne pro zajit na pifsona... aspon se nebudu bat jet na ukrajinu s cizima lidma, kdyz uz vas tam budu znat :o) [:]DUDE[/:]

Anonym (neověřeno)

Tak to je ten nejlepší nápad námořníku. Určitě se přidám. Prohlížení fotek po je obyč, ale tohle vypadá origoš...

Anonym (neověřeno)

Tý brďo, sem snad nikdo už ani nechodí, což takhle udělat nějaký setkání před samotnym zájezdem? Každej organizuje prohlížení fotek po zájezdu, což kdybychom my udělali prohlížení fotek před cestou, zváni jsou všichni kdož na Krymu byli jakož samozřejmě i ti kdož se tam letos chystají, staří Kryminálníci by předali zkušenosti nám zelenáčům!! Tk co vy na to? Najde se někdo, kdo mě podpoří v tomto nápadu? Pište mi klíďo semka nebo na můj mail!
Tak zdar [:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

Já taky ne kamaráde, když jedeš Ty, tak už je o partičku a kvalitní zážitky postaráno. Víme svý, za ty léta kamarádství, společného šálkovnického přebývání a dalších historek. Chybí nám už jen nějaký ten námořnický výlet a ten se kvapem blíží. A Paulus a Fifinečka, to zní moooc dobře!!!!;-)

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

To Seaman Štýfa: kamaráde, o partu tady na tom zájezdu fakt strach nemám, tak nějak cítím ve svých vetchých námořnických kostech!![:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

Ahoj Vy všichni, kteří se chystáte do těch ukrajinských končin. Jedu s Vámi a jsem ten druhý od zakladatele této diskuse. S Mundem byla vždycky výborná partička, tak doufám, že teď to nebude jinak. Zatím tomu všechno nasvědčuje...

Anonym (neověřeno)

No super, my sme dva to už jestli dobře počítám je nás 9 :-) nebyl někdo z vás náhodou v Černý Hoře?

Anonym (neověřeno)

Nás je ještě víc....6 (2 holky a 4 kluci) Taky doufám, že se tam sejde dobrá banda

Anonym (neověřeno)

Stále lepší a lepší zprávy:-) a odkudpak ste holky?

Anonym (neověřeno)

a ja jedu taky, se dvema kamoskama... moc se tesime [:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

No tak to sem vskutku rád, že tam nebudu sám!!;-)

Anonym (neověřeno)

No, jelikož ten zájezd je vyprodaný, tak asi pojede dost lidí. Mimo jiné i já s přítelkyní. :-D

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Ahoj, je tu vůbec někdo, kdo se chystá na Krym? Popř. někdo kdo ho již absolvoval? Jsem dychtiv po informacích a moc zvědav koho s Mundem zase potkám. Tak pište pište!
Maya (ten Maya:-))
:-)[:]DRINK[/:]

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.