Boty do Turecka

Anonym (neověřeno)

Nevím co řešíte, loni jeden borec udělal všechny tůry v polobotkách (asi z tanečních).

Anonym (neověřeno)

Diky vsem za rady. Zatim to vidim tak, ze si pujcim tyhle kanady - http://www.prabos.cz/index.php?combat-2000 (ty prvni).

Turisticky boty by sice byly urcite pohodlnejsi nez vojensky, ale tyhle boty mam k dispozici a tech par vystupu nejak preckam.

Anonym (neověřeno)

No, jako v Maroku to v Turecku neni. V Maroku (aspon na Toubkal) se jde vice mene po pesine. V Turecku se chodi i mimo cesty a hodne kamenitym terenem. Pokud se nekam vubec dobre boty hodi, tak teda prave do Tureckejch hor jo.
Tomas

Uživatelem od:
07. 07. 2006

Myslím,že to bude stejné jako v Maroku a stačí obyčejná,ale pevná bota.Zkrátka musíš koukat,kam šlapeš. :shock:

Anonym (neověřeno)

Nazdarek!
Taky jsem nad tim premyslel a dosel jsem k zaveru ze kvalitni obuti se hodi.
Je to jiste hlavne otazka penez,vyhovujici botky zacinaji kolem tech 3000.
Vzhledem k tomu ze budeme chodit i v kamenitym terenu nebudes riskovat
poraneni nohy napr.vyvrknutej kotnik. v horach je to dosti neprijemne,vsude daleko...
Na webu je mucho navodu pro koupi vhodnych botek treba svetoutdooru.cz,
asolo.cz,etc...
sherpove v Himalajich chodi sice v sandalech,ale oni se tam narodili a jsou zvykli.
pohorky muzes vyuzit treba i v zime ve meste.
Majte se a zatim zdar! 8)

Anonym (neověřeno)

Taky sem nad botkama do Turecka docela přemýšlela, ale nakonec to za mně vyřešila finanční situace :x tzn.= žádný nový letos bohužel nebudou :cry: , pojedu ve svých "letňoučkých pohorečkách" respektive napolo tenisky/pohorky.. no, tak snad to přežiju :lol:

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Cau, jedu do turecka a nemam jeste pohorky. Myslite ze jsou potreba skutecky pohorky (ktery stoji minimalne 3000 a obvykle 5000) nebo jen nejaky obycejny pevnejsi boty (tak do 2000)?

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.