Krym sraz !!

Uživatelem od:
04. 09. 2006

no tak jakej byl sraz?? Co hajenka? Vydrzela Krymsky natlak? Lenka

Uživatelem od:
25. 08. 2006

Info dám dohromady zítra večer tedy v pátek. V sobotu si čekněte mailosy a najdete tam fše podstatné. Omlouvám se za zdržení, ale práce mi nedovolí žít natož si užívat.
Začínám se fakt těšit!!:-)

Uživatelem od:
23. 08. 2006

Kdy budeme vědět nějaké podrobnosti ke srazu? Už se těším

Uživatelem od:
04. 09. 2006

a jinak si to tam uzijte...ja budu ten den teda taky kalit, abychom spolu meli neco spolecnyho:)) a vodku.. :wink:

Anonym (neověřeno)

ja bych moc rada prijela, ale bohuzel...hola hola skola vola... :evil:
Tak doufam, ze bude jeste naka dalsi party..abych s vama mohla jeste taky zakalit... :wink:

Uživatelem od:
25. 08. 2006

Lenko, Lenko, chápu, že tě to táhne na východ, ale mohlas ještě chvilku počkat, vždyť ta hájenka je taky na východě - na Praze východ :D
Doktore, ohlas je tak něco jako na mariáš s papežem, takže to zatim vypadá na velmi příjemnou společnost. O víkendu ještě rozešlu hromadnej email, aby se chytli i ti kdož nenavštěvují forum a koncem září rozešlu pozvánky s dalšími informacemi.
Ještě jsem se chtěl optat, zda někdo nemá ve vlastnictví nějakej projektor, mohu si půjčit z práce ale nevim zda nebude v tu dobu někde na akci. Dyžtak se ozvěte. Nějakej computer bude, muzika bude, plátno bude, jen ten projektor zatim neni jistej. Tak se hlaste.
Přivezte si taky nějakej kyblíček na pívo, těch tam moc nejni, skla na Chorticii tam je habaděj. Tož zatim

Uživatelem od:
04. 09. 2006

ja posledni kapky Chorticie dopila vcera:) A take se omluvuju, ale na tu hajenku asi nedorazim..:( (i kdyz bych chtela)...Budu nejspis v na Slovensku..a to áz do unora..ale kdyby jste jeli kolem Trnavy tak se zastavte:))

Anonym (neověřeno)

Mayo, jakej jsi zaznamenal stran hájenky ohlas? Zdali se sejde lidí akorát na mariáš nebo jak na papeže? :lol: Doufám, že se urvu z učení na stádnice a budu moct pobejt. Btw. zbyla někomu ještě Chorticie?

Anonym (neověřeno)

Taky uz se tesim na hajenku a pridavam se k plzenskym fandum :D
Ale vodka nema konkurenci, nejvic chybi po ranu :wink:

Uživatelem od:
04. 09. 2006

Jaky pivo? Snad vodku, ne?:)

Uživatelem od:
21. 08. 2006

nejlip gambrinus nebo prazdroj, prece jenom v plzni mame pivo nejlepsi :wink:
doufam, ze mi vyjde cas na cely vikend, ale ted je to zatim moc brzo rict... kazdopadne aspon v patek a v sobotu se zdrzim urcite 8)

HR
Uživatelem od:
21. 08. 2006

Jsem skromný a nenáročný, vystačím si s plzeňským Prazdrojem :lol:

Anonym (neověřeno)

Já určo budu, jsem pro klasiku Gambáč, či Kozel a pokud má někdo slevový kupóny na Pilsnera, nebudu vůbec proti.

Uživatelem od:
25. 08. 2006

No hlavně narazit ten sud, pak už je vše jedno, kdo dokáže sehnat sud Oboloně???? btw. jaký pifko by si osazenstvo hájenky přálo? Pokud se Vás přihlásí dost koupim suda, tak se můžete hned hlásit kdo jaký pifo preferujete, já pak stejně koupim to co piju já!!!:-) 8)

Uživatelem od:
23. 08. 2006

Hurá na hájenku.
Bude se šípkovou nebo se zelím?

Anonym (neověřeno)

Jeeee, ja se mooooc tesim! Urcite se zdrzim pres cely vikend, napiste info majlikem, hlavne co potreba a tak... a taky kde natrhat zazvor :lol:

Uživatelem od:
23. 08. 2006

Už je to tak, přijedu a trochu Vás provedu po říčanských lesích, kde roste zázvor, Oboloň, portské....:-)

Uživatelem od:
23. 08. 2006

Tak to je boží! Už sklízíme a kandujeme zázvor, ať je dobře uleženej.

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

:idea: Tak přátelé vážení, leč mám malé zpoždění, dovoluji si oznámit, že máme rzervovanou hájenku v lesích říčanských pobblíž obce Světice, a to na celý víkend od 13. do 15. 10.
Doprava tam je jednoduchá, buď autem - je to kousek od sjezdu z D1, nebo tzam jezdí vlak - trať 211 mezi Prahou a Benešovem.
Všechny info vám formou jakési pozvánky samozřejmě včas zašlu. Poprosím Vás předběžně o potvrzování účasti na můj mail abych mohl nadimenzovat pifko a další velmi podstatné věci.
Pište prosím také kdy přijedete a jak dlouho se zdržíte, tj. např. dorazim v pátek ale v sobotu valim pryč atd.
Již teď se těším!!
Tož pište pište!! čus V.

P.S. Sviť měsíčku, sviť....

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.