Maroko 2007

Uživatelem od:
27. 02. 2007

ahojte,muzu se zeptat,jak to vypada se srazem? abychom vedeli, na kdy si udelat cas.mesic se pomalu blizi.diky moc, mejte se

Uživatelem od:
27. 02. 2007

jojo,filo, fekalni temata. a jsme doma!!

Uživatelem od:
28. 03. 2007

Neboj, tyhle věci najednou přijdou, ani nevíš jak :D

Uživatelem od:
27. 02. 2007

hele,ja se podepsala jenom jako princezna se zlatou hvezdou....na to celo si prisel jak??? :P mimochodem...uz je vsechno jinak :lol:

Uživatelem od:
28. 03. 2007

Podle té hvězdy na čele :D

Uživatelem od:
27. 02. 2007

jak si me poznal? :lol: :wink:

Uživatelem od:
28. 03. 2007

Jo holky, zima opravdu je! :x Já na záchodě ještě pořád dřepím a nevím, kdy se toho zbavím :D Jinak děkuji Verče za příspěvek do Guestbooku na mých stránkách :D

Uživatelem od:
27. 02. 2007

no zuzi, vzdyt dneska bylo docela teplo:) ja jsem byla odpoledne v tricku s kratkym rukavem.ale rano to je horsi.
ja jsem jista

Uživatelem od:
26. 07. 2007

Čauky,
no já už sem si trochu zvykla. S koupelnou a záchodem sem se skamarádila rychle, zato pečivo neustále trhám na jednotlivá sousta a snažím se je do něčeho namočit. To co ale asi neskousnu je ta zima, dnes ráno jsem poprvé vyšla z baráku, jelikož sem musela už do práce a neobešla sem se bez zimní bundy, tak teda nevím co budu dělat v zimě?!Jinak doufám, že bude brzo nějakej sraz(apeluji na pořadatele aby to bylo v něčem bližším k Brnu než je Praha) a že se nás hodně sejde.
Tak se mějte pěkně a naviděnou

Uživatelem od:
27. 02. 2007

ahojte, tak jak se vam zije necelej tyden po prijezdu:) ?
to mne docela zle, sem si prvne nemohla zvyknout na postel a na tu koupelnu a o zachode ani nemluvim:) tak se mejte a brzo na srazku pa

Uživatelem od:
26. 07. 2007

Ahoj,
no co se týče spacáku, já si beru rači nějakej do zimy, ale zajímalo by mě jestli si někdo bude brát kufr? třeba na převoz zakoupených křehkých suvenýrů a tak.

Uživatelem od:
21. 03. 2007

Hey men.. berete si teplej nebo letní spacák?? Mám strach abych nekosnul na tom Toubkalu :oops:

Uživatelem od:
28. 08. 2007

Ahoj všichni!
Tak koukam jak se tady rozjiždí alkoholová párty, ale nezapomeňte na to, že jedeme na návštěvu do arabské země a krom toho na hranicích budou kontroly a do Maroka je dovoleno dovážet pouze 0,7l alkoholu na osobu. Jinak můžu uklidnit všechny ty co se bojí. Já už byl v Maroku 20x a opravdu se není čeho bát. Ani štírů, ani nemocí a lidí už vůbec ne. Stačí když budete dbát na naše doporučení a zažijete pohodových 23 dní bez stresů a útrap. Už se na Vás na všechny těším a za pár dní se uvidíme v buse.

Uživatelem od:
28. 08. 2007

7ui

Uživatelem od:
27. 02. 2007

no,tak na karimatka parties bude potreba dost domaci zasoby. ale to budeme pretizeni a rakusaci nas nepusti pres hranice:)
ja odjizdim z praglu, snad nebude zacpana D1 a neujedete nam

HR
Uživatelem od:
21. 08. 2006

Na zájezd s Fílou je litr kořalky málo, v Pyrenejích se vypilo prakticky všechno už druhý den, zbyla jen železná rezerva :D

Uživatelem od:
28. 03. 2007

Chtělo by to trochu více desinfekce, aby bylo na první seznamovací karimatka párty co pít a pro jistotu ještě něco do zásoby na dalších 20 karimatka parties... :lol:

Uživatelem od:
26. 03. 2007

Ahoj Veru,
neboj euforií neubývá :) Bude to jak s maratonem, ze začatku pomalinku a pak se uvidí :) Musí se načerpat před odjezdem síly a pak odpočívat, kdy se bude dát.. Barca bude určitě nádherná i další zastávky.. Ale v samotném Maroku, poušť, Jebel, berberské vesnice, Fés, Marrakeš a život, to bude asi ještě o něčem jiném..

Beru si s sebou asi 1/2 - 1l pravej haluzkovej od loňska.. Do busu krabici s jídlem na přejezd přes EU. Nafukovací polštářek pod hlavu, popř. kdyby někdo chtěl můžu jeden půjčit, spacák, obleční, mikinu. Nějaké to čtení.
Mno jo lékarnu ani nebylo třeba vykoupit, jen pobrat něco z domů a domluvit se s více lidma.. Vždy to jde nějak udělal. Moc věcí třeba není.
V kempech se dá vyprat, pověsit na šnůru ze stanů. A je další místo ušetřené.

Sniža se zatím neozývá, tak bych i rád vyřešil s někým společné věci. Stan, vaření, lékárnu.

Odkud jinak odjíždíš..

Tak zatím.. Jarda

Uživatelem od:
27. 02. 2007

ahoj jaro, tak to jsem rada, ze alespon nekdo reaguje.uz sem se zacla bat, ze pocatecni euforie ze vsech vyprchala a zacinate se taky bat:)....uz zacinam pomalu nakupovat veci, abych nejak prezila, dnes sem vykoupila pul lekarny, zasoba kremu, aby me africke slunce nezabilo atd. vsak to znate. touhle dobou presne za tyden budeme nekde ve francii:) to je drsnej pocit, a az se rano probudim, tak za tyden v barcelone:) toz to je fakt sila:)....jo, chtela jsem se zeptat, jakou zasobu alkoholu si vezete:)

Uživatelem od:
26. 03. 2007

Ahojky Veru,
neboj se :). Ještě žijeme, dočkáč se zájezdu i nás všech :) Už se taky těším..
Snižo... hned jak to půjde. Ozvi se. Domluvíme se na těch společných věcech, už to dávám pomalinku do hromady, pač nebude vzhledem k práci na balení příliš mnoho času.

Tak zatím... V Práglu.. Ahoj

Jara

Uživatelem od:
27. 02. 2007

zijete jeste????presne za tyden!!!

Uživatelem od:
27. 02. 2007

hej man, uz se nam to blizi

Uživatelem od:
21. 03. 2007

jara.h wrote:
PS: Tak jo beru, ty budeš stavět a skládat stan, vařit, prát, obstarávat vodu atd... A já tomu budu coachovat :)

tak nějak se pak podělíme a bude víc času na jiné věci.. třeba na balní (stanů) sólařek :shock: :)

hey man tak sem ti posílal maila a nějako nereaguješ.. docela bych se potřeboval dohodnout esi to nějak vyšéfujem páč před marokem eště musim trošku cestovat a nebud mít moc přístup k internetu :idea:

Uživatelem od:
21. 03. 2007

Pcháááá a já už mám všecko zaplacený a připravený a tejkon už je sednout do autobusu a čekat esi nebudem moc těžký abysme mohli odject. c ya

Uživatelem od:
27. 02. 2007

Ahojte, tak jak se tesite na dovcu??? uz se to dost rychle blizi....a ja jeste nemam zaplacenou druhou pulku:( musim si pohnout....aby me nahodou nevyskrtli.....ja se normalne zacinam asi pomalu bat :)

Anonym (neověřeno)

Ahoj, těch 25kg váhy je se vším všudy, tedy i se stanem, buďte opravdu rozumní, při přetížení autobusu hrozí nejen vysoké pokuty, ale taky nemusí např. Němci pustit autobus dál. Proto je tam ten limit. Jídlo se dá v pohodě kupovat na místě.

Zdraví Petr.

Uživatelem od:
26. 03. 2007

PS: Tak jo beru, ty budeš stavět a skládat stan, vařit, prát, obstarávat vodu atd... A já tomu budu coachovat :)

tak nějak se pak podělíme a bude víc času na jiné věci.. třeba na balní (stanů) sólařek :shock: :)

Uživatelem od:
26. 03. 2007

OKA. Pak si pisnem, kdo co má a jak to bude lepší vzít... Tak zatím..

Uživatelem od:
21. 03. 2007

Ikdyž se spíš dohodnem až v srpenci páč pozítří mizim do Norska.

Uživatelem od:
21. 03. 2007

Já rozhodopádně. Team work forever. Napiš mi a dohodnem se.

Uživatelem od:
26. 03. 2007

Ahoj.
Nemáte někdo volného fleka ve stanu, nebo nemáte někdo stan? Je zbytečné tahat více stanů a stavit si je sámi pro sebe, zvlášť, když se budeme přemisťovat. Pač to stejně dopadne tak, že se všechny stany asi stavět nebudou. Popř. nabízím i společné vaření, nějakou výbavu mám. Tak kdo by byl pro týmovou práci...

Uživatelem od:
27. 02. 2007

mam technicky dotaz....kdyz s nami bude bydlet i autobus,muzu si v nem nechat nejaky kramy? :) jak nad tim zacinam vic a vic premyslet, 20kg mi asi stacit nebude :( teda snad se do te varky nepocita i stan :)

Uživatelem od:
27. 02. 2007

no,tak to se na ten tyfus asi vyprdnu, vodu pit z reky snad nebudu ani kdyby mi ruplo v bedne:)....aspon teda doufam:)....a proti zloutence ockovana jsem, tak to snad nehrozi

Anonym (neověřeno)

Teoretická možnost dostat břišní tyfus existuje, ale člověk by musel udělat nějakou velkou blbost jako třeba vypít vodu z řeky, a pravděpodobnost nakažení je minimální. Aspoň tohle jsem od několika lidí slyšel já a píšu jen jako svůj názor... V každém případě na zájezdech 2003 a 2004, kde jsem byl já, si myslím, že břišní tyfus nikdo neměl, žloutenku jen malá menšina a všichni se ládovali místními dobrotami. Tím ovšem nechci k ničemu navádět, průjem přijít může ;-)

Zdraví Petr.

Uživatelem od:
27. 02. 2007

zloutenka je dobra po cely zivot:)....a co brisni tyfus?

Anonym (neověřeno)

Ahoj,
myslím, že teplý spacák nevadí - když je teplo, dá se spát na něm, a nahoře na Neltneru (pod Toubkalem) je v noci většinou zima. Jinak co se týče očkování, žloutenka je asi dobrá obecně, nejen pro Maroko, ale jinak bych to nepřeháněl. Kdyby se člověk měl dát očkovat vždy proti všemu, co se oficiálně udává, asi by to nezvládal. Ale je to samozřejmě na Vás.

Petr.

Uživatelem od:
29. 01. 2007

veronca wrote:
a jeste sme se chtela zeptat, jak teply spacak bude vyhovovat? :P

Jaký spacák, to by mě taky zajímalo...já mám asi moooc teplý, do -10 stupňů:-) ten se asi nepoužitelný, co? :-)

A taky co všechno si mám vzít na ten trek? bude nahoře zima?

Uživatelem od:
21. 03. 2007

pchá tak sem byl včerá se nechat píchnout proti žloutence a pani mi řekla že žádnou injekci nedostanu.. tak pojedu navostro :?

Uživatelem od:
27. 02. 2007

cizi pejsky hladit nebudu, to mam vsugerovano od malicka aji tady v cesku, ze kdyz vidim potulnyho pejska, tak bezim rychle pryc! natoz pejsky s penou u huby....ja se snad dam ockovat proti te vztekline ci co, kdyby ne nejaka takova potvora hryzla, tak abych vas vsechny nenakazila :)
asi se to zda byt vzdycky horsi,to je pravda, ale jeste mi to nejak nedochazi...:) to bude asi az tyden pred odjezdem,kdy sw budu snazit nabalit tech 20kg :)....

Uživatelem od:
28. 03. 2007

Koukám, že moc plašíte. Není se čeho bát. Když bude člověk dodržovat základní hygienické návyky, tak je to v pohodě. Samozřejmě pít koupenou vodu, nejlépe s ní mít i ovoce a zeleninu, kterým bych se spíše vyvaroval nebo je nejdřív převařil. Nehladit si cizí pejsky, ať už s pěnou nebo bez pěny u huby atd. 8)

Uživatelem od:
21. 03. 2007

:D :D :D :D :D nechceš se ještě rychle odhlásit? :D :D :D neměj strach to bude OK vono se to dycky dělá strašný a pak to nikdy tak hrozný nejni.

Uživatelem od:
27. 02. 2007

ja mam taky strach, jeste si neuvedomuju, ze tam opravdu jedu, ja se bojim, ze tam budu jedina troska :(

Uživatelem od:
21. 03. 2007

kurňa to bude sajgon... já koukal na ty očkování co se požadujou a docela sem dostal strach :D

Uživatelem od:
27. 02. 2007

a jeste sme se chtela zeptat, jak teply spacak bude vyhovovat? :P

Uživatelem od:
27. 02. 2007

divala sem se na ty stranky o ockovani a oni tam doporucujou aji proti vztekline...co kdyz me kousne ta zaludna opice??

Uživatelem od:
26. 03. 2007

Mno jo, kdyby někdo nedej bože něco dostal, tak je to z razu ta nejlevnější věc :)

Uživatelem od:
26. 03. 2007

Mno jo, kdyby někdo nedej bože něco dostal, tak je to z razu ta nejlevnější věc :)

Uživatelem od:
27. 02. 2007

no to je,je to docela draha vec, ale do zdravi je nejlepsi investice:)

Uživatelem od:
21. 03. 2007

No tak asi teda jo.... Ukecali ste mě... Takovejch prachů :roll:

Uživatelem od:
27. 02. 2007

ahojky,ja jsem ockovana proti zloutence uz davno a kamoska, co se mnou jede,tak se jde kvuli maroku ockovat. a pak jeste pujdeme proti strevnimu tyfu

Uživatelem od:
25. 01. 2007

Ahoj,zdravim vsechny navstevniky stranek munda:-)

Zajezd do Maroka me lakal uz loni,ale nezbylo misto a nakonec ani ten cas...Tak zkousim stesti letos:-)

Na cestovani jsem ale zbyla sama(kamosi uz se mi zaradili do skupiny pracujiciho lidu a s dovcou to mit jednoduchy nebudou,no a me uz taky brzo ceka...),tak se snazim sehnat partaka tady:-) Budou to asi moje posledni prazdniny(snad si je opravdu vybojuju...),takze neco podniknout by to chtelo,ale samotne se mi jet nechce...A hlavne-nejsem ani tak dobre vybavena(stan by se hodil;-))

Kdyby jste se nekdo chtel pridat,budu rada,kdyz se ozvete...

Krasnej den vsem cestovatelum;-)Martina(24,VS)

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.