Norsko 2007

Uživatelem od:
10. 08. 2007

Ahoj všichni,

tak jsem zamluvil ten bouling v továrně http://www.bowlingvtovarne.cz

stoly jsou rezervované od 16,00 a dvě dráhy od 18,00 do 20,00.Takže
se snažte dorazit včas at se zůčastníte turnaje (budou hodnotné
ceny):-)).Heslo na rezervaci je MUNDO eventuelně moje jméno.Rezervované
stoly jsou podél boulingových drah takže budeme moct sledovat výkony
spoluhráčů :-) na místě je možnost si taky zahrát kulečník
nebo šipky.
Věřím že se sejdeme opět v hojném počtu.

Ahoj Roman

Uživatelem od:
07. 08. 2007

Ahojky! Je mi to opravdu moc líto, ale nepřijedu na sraz. Důvod je jednoduchý - moje dlouholetá kamarádka má loučení se svobodou a to opravdu nemůžu a hlavně nechci vynechat. Takže si pěkně zaboulujte, všechny moc pozdravujte a doufám, že se ještě někdy aspoň s některými uvidím!!! Páčko, Stříťa :lol: :oops:

Lea
Uživatelem od:
08. 08. 2007

Ahojky, už se moc těšíme, určitě dorazíme (doufám, že trefíme :) ).
Pa Lea a David

Uživatelem od:
05. 08. 2007

Opet zase jednou ahoj vsem,
upresneni srazu: navecer bychom zasli na bowling (viz romanuv navrh), takze bychom se sesli mezi 15 a 17 hod (kousek od synkáče http://www.bowlingvtovarne.cz - je tam i mapka ) a pak zahajili bowling turnaj, a tam zustali do vecera a pak az se hodne setmi se presunuli (kdo bude chtit) do Futura na Smichac (viz jindruv navrh).

Cimz take prosim:
A) Romana aby zjistil a zajistil moznosti bowlingu
B) Jindru aby zjistil, zajistil a ohlidal pozdne vecerni - nocni program
C) vas vsechny ostatni abyste se ozvali na mundoforum ci me (a romanovi - koukejte at mu zaplacnete schranku, at ma taky pehled, kolik lidi hodla prijit) mailem, jak to s timto srazem osobne zamyslite.

pozn.: uz se mi i nekolik lidi ozvalo jenom mailem nebo osobne, ze hodlaj prijit (tedy nejen ti co psali na mundoforum) :-))

Mejte se a snad za nejakejch 19 dni na shledanou

HonZa

Uživatelem od:
07. 08. 2007

Ahoj všichni, termín mi vyhovuje a moc rád dorazím, a když tak rádi tančíme co pak zajít do Futura na Smíchově na osmdesátky? Mějte se všichni moc fajn a naviděnou

Uživatelem od:
08. 08. 2007

Ahoj, tak termin s konecnou platnosti vyhovuje i mne, takze se s nejvetsi pravdepodobnosti uvidime, at uz v Praze nebo nekde jinde :P

Uživatelem od:
06. 08. 2007

Termin mi vyhovuje (pokud muzu mluvit za sebe :wink: ). Misto bych brala Prahu. Jen teda ten bowling... nevim nevim, asi bych tam byla hodne slusna atrakce :lol: ale kazdopadne pocitejte s moji ucasti. E

Lea
Uživatelem od:
08. 08. 2007

Óóó jééé, to abychom začli trénovat, v bowlingu nejsme zrovna zběhlí, ale sranda musí být - třeba ty koule nebudou lítat do všech stran jako frisbee :lol: Termín nám vyhovuje (pokud můžu mluvit i za Davida), takže už se těším... A Praha nám taky vyhovuje - máme tam i v pohodě kde spát...

Uživatelem od:
10. 08. 2007

Neměj pocit zbytečnosti,oni si toho všichni cení jen to nedají znát :) každopádně nám s Janou termín vyhovuje (teda pokud za ní můžu takhle mluvit :lol: )a z ubytováním si nikdo starosti dělat nemusí,Praha je kousek tak klidně dojedeme zpět.Pokud se východočeši nedomluví na místu tak dávám první návrh na sraz v Praze,je to bouling v továrně kousek od synkáče http://www.bowlingvtovarne.cz a můžeme udělat turnaj v boulingu.Jirka Chmelař tam ted slavil narozky a bylo to celkem fajn.

Uživatelem od:
05. 08. 2007

Ahoj vsem,
jak jsem sliboval vyhlasuji sraz na SO 15.3.2008.

Kde? kadopadne to muze byt v Praze, ale jak psal Roman, dal bych sanci i vychodocechum. Takze vychodoceci: jestli chcete mit sraz u vas nekde, tak by bylo potreba nejen zajistit hospodu ci restauraci ale i ubytovat nas prazaky a pseudoprazaky. Takze premejslejte ... Snad se nejak domluvite uz sami, jestli o to budete stat.
Kdyz nebude v nejblizich 10-14 dnech patrna vase snaha, tak to bude v Praze.

Take prosim -jiz pro vsechny- hlaste zde, kdo by se srazu zucastnil (at mame nejake povedomi a vychodocesi pri premysleni vedi, kolik by bylo lidi ...), navrhovat aktivity, klidne i restaurace (pro pripad, ze by to nebylo u vychodocechu) .... no a proste sdelili co vas napadne.
A ze bychom udelali zase nejakou soutez?

Tot z me strany pro tentokrat asi vse a dekuji vsem, kteri se vyjadruji ke srazu, aspon nemam pocit absolutni zbytecnosti :-))
Mejte se HonZa

Uživatelem od:
05. 08. 2007

Zdar vsichni, nadhazuju termin srazu v SO 15.3. (Drivejsi breznove vikendy ja osobne nemuzu.)
Jestli tento termin neshodi vice lidi, tak ho vyhlasim i jako konecny termin srazu. Mozna uz zitra - tj ve ST 6.2. :-))
Tak zatim cago

Uživatelem od:
08. 08. 2007

Ahoj decka, tak jak to vypada s tema terminama? Ja uz teda vim, ze prvni vikend slouzim, ale 8.-9.3. by to mohlo vyjit :) Tak premyslejte, vymyslejte, tesim se. Petra

Uživatelem od:
10. 08. 2007

Ahoj všichni,sraz bude fajn termín nám je s Janou celkem jedno pokud to bude o víkendu,jen mě tak napadá jestli to nenechat až na duben aby bylo počasí na nějaké venkovní aktivity. A místo... ?? vyhovovala by nám Praha,když tu bydlíme a klidně i stejné jako posledně,ale myslím že by bylo férové se taky podívat za ostatními směr hradec a okolí,takže navrhujte...

Uživatelem od:
07. 08. 2007

Zdárek všichni! Taky přeju dodatečně vše nej- do nového roku! Praha je super, trefíme tam asi všichni.. Honzo, prosím Tě, nahoď termíny co nejdřív, taky si potřebuju dát požadavky na služby, jinak budu muset koukat na přistávající vrtulníky a to obvykle nebývá nejpříjemněji strávený víkend. Už se na vás těším! Stříťa
Jo a nejedete někdo letos na Korsiku? :wink:

Uživatelem od:
08. 08. 2007

Ahoj vsichni, s breznem souhlasim, jen by to opravdu chtelo co nejdriv vymyslet termin, at to muzu skloubit se sluzbama. Jinak je mi celkem jedno kde, hlavne kdyz bude hojna ucast... a tancovacka, proc ne, kdyz nam to na trajektu tak slo... :lol:

Lea
Uživatelem od:
08. 08. 2007

Ahojky všichni, bylo by fajn se zase vidět. Předpokládám, že do Havl.Brodu za námi nepřijedete :( tak hlasuju pro Prahu. V březnu zatím nic neplánujeme, takže čím dřív se nadhodí termíny tím líp. To asi ještě nebude úplně optimální počasí pro frisbee, tak asi radši někde vevnitř, nemám nic proti tancování (David mě zabije :D ) Prostě je mi to celkem jedno, hlavně že se zase sejdem v (skoro) plném počtu. Pa Lea :D

Uživatelem od:
08. 08. 2007

Taky vas vsechny zdraviiiim v novem roce a chci vam rict ze vas vsechny rada uvidim!!! :lol: Kde je me jedno, predpokladam asi to bude maticka praha a datumove bych to videla nejdriv prelom unora a brezna? co vy na to???? Mejte se mooc bajo....Lenka

Uživatelem od:
05. 08. 2007

Nazdar bazar, tak to du vzit zase plne do svych otezi :-)). Kdyz jste me loni tak chvalili - snad vas nezklamu ani letos (aspon teda ty, co chtej sraz).
Takze proste a jednoduse: piste sem sve namety na pristi sraz, tj misto, hospoda, jestli byste u toho chteli neco delat (treba aby tam byla muzika,...) ...,datum, nejake dalsi napady ... a ja pak zas nekolik (2-3) terminu z toho vyberu a budeme hlasovat.

Terminove bych to nevidel driv jak za mesic, tj. v breznu, az budeme vsici vylyzovany (snad jeste napadne).

Tesim se na hojnou spolupraci, Ahoj HonZa

Uživatelem od:
08. 08. 2007

Ahoj, souhlasím s tím, nechat sraz na příští rok. Listopad mám už plný. A kde to bude, mi je celkem jedno, přijedu kamkoli. Tak se mějte všichni krásně a moc se na vás těším! Petra

Uživatelem od:
05. 08. 2007

Zdar vsici, zas me neprechvalte :-) => ikdyz cte se to hezky. Tak tedy nekdy na jare. Treba az bude teplo i na motorku (ze jo Hani!) anebo i driv. Mejte se vsichni moc hezky, nezlamte si kosti na vsech moznejch prkynkach, mejte hezky Vanoce, krasnej novej rok,...
HonZa

Uživatelem od:
07. 08. 2007

Ahoj všichni Norníci! Honza je prostě báječnej, na sraz se fakt moc těším a doufám, že přijedou i Ti, co minule chyběli! Je mi jedno, jestli to bude v lednu, únoru nebo březnu, ale listopad opravdu nezvládnu. A klidně přijedu i do Prahy. Tak zatím páčko, S. 8)

Uživatelem od:
07. 08. 2007

Ahoj všichni, jsem rád, že toho Honzu máme a ujme se vždy organizace. Se srazem souhlasím, myslím si, ho udělat až v tom lednu. Je mi jedno kde, možná, že by bylo spravedlivé ho teď udělat třeba v Hradci. Mějte se všichni krásně a naviděnou
Jindra

Uživatelem od:
05. 08. 2007

Ahoj všichni kdo jste ještě nezapomněli ...
Přemejšlim, kdy udělat další sraz, tak se chci optat, jak byste to viděli. Navrhuji rámcově tyto terminy: 1) konec listopadu, 2) pulka ledna, 3) unor 4) březen.
Piště ohledně termínů, navrhujte možná místa srazu, hospody, program, soutěže,....
Diky moc za spolupráci a mějte se hezky:-)
HonZa

Uživatelem od:
08. 08. 2007

Jo, Zdendo tebe samozrejme zdravim taky. Petra.

Uživatelem od:
08. 08. 2007

Zdendo, fotky jsou uzasny, mel bys je vystavovat :) Ostatni moc zdravim a tesim se na dalsi sraz... Petra.

Uživatelem od:
05. 08. 2007

Ahoj Zdendo, skoda, zes nemohl dorazit :-( a k tvym fotkam snad jedine: mit to zvuk a pustit to na platno, tak buli cela hospoda. Diky

Uživatelem od:
16. 09. 2007
Uživatelem od:
16. 09. 2007

cau lidicky!

Chci se omluvit z nepřítomnosti na srazu, moc mě to je líto, že jsem nedorazil, vybrali nam chalupu a naši jsou na 14 dni pryč, tak se to na mě trochu sesypalo... jinak Terka je na 4 měsíce ve francii...
Měl jsem pro vás připravenou kratkou pdf fotopromítačku, tak ji aspoň umístim někam na net a dám sem co nejdříve odkaz ke stažení.

Mějte se pěkně a doufám že se sraz vydařil a naplánuje se ještě další akce na které chybět určitě nebudu.

Zdeněk

Uživatelem od:
06. 08. 2007

Ahoj všem ;-)
Bohužel se mi nepodařilo se vymanit z povinností pracovních, takže se nemohu zúčastnit prvního (doufám, že ne posledního) srazu zájezdu NORSKO 2007. Věřím, že se vše podaří tak jak je v plánu, a že turnaj v házení tou placatou věcí vyhraje ten lepší! Ještě jednou moc moc zdravím tu skvělou severskou partu a na dalším srazu ahoj :)

Uživatelem od:
05. 08. 2007

Ahoj vsem, tak uz vime, dke bude druha cast srazu - v Restauraci Na Slamniku. Vice jsem vam vsem poslal mailem (doufam), tak se pripravujte, dodelavejte fotky, trenujte frisbee, modlete se, aby bylo hezky, a teste se. Ja uz se tesim.
Takze brzy navidenou HonZa

Uživatelem od:
19. 08. 2007

ahoj, jsem rad ze se vas tolik chysta na sraz!skoda ze tam nebudu..jinak jen chci poradit myslim ze legenda nema otevreno do rana, nekdo kdo zna podnik na pareni do rana(ja ne:) tak si to pro jistotu pripravte!jinak jeste jedna urcite moc spatna zprava ohledne souteze - fotky jsem nechal v pze, takze se nemuzu zapojit ani s rackem:(tak zdravim

PS jinak vzkaz pro ty, co chtely nazvy tech mene znamych autoru pisnicek co zazneli v busu: Raphael - Caravane, Chambao, Gypsy kings, J.J. Cale, Nathasa St. Piere, Johny Hallyday, Indochine, Nohavica :)

Uživatelem od:
07. 08. 2007

Mohu nabídnout asi dvě lůžka v Praze-4 Chodov. jen to bude horší s peřinama, ale nějaké deky najdu.. Tak klidně místo spaní na hl. nádraží můžete využít tohoto. Jen podotýkám byt přestavuji, tak trochu polní panelákové podmínky, ale neprší tam :-))

Uživatelem od:
07. 08. 2007

Zdárek všichni! Souhlasím s Věruš, že hlavní nádraží opravdu nebude to pravé a pařit až do rána jistě vydržíme! Ostatně, na chladné meze jsme zvyklí, ne?! A třeba tam budou i záchody místo kamenů... Tak zatím a mějte se krásně! :D

Uživatelem od:
14. 08. 2007

Zdar lidi, neznám lepší chvilku jak pátek 15.30. To nám pracujícím ve státních zařízeních právě padla. :lol: Jak tak koukám je vše domluveno a nemá to chybu. Jinak navrhuji slavit až do rána a nemusíme řešit nocle :shock: Pravda, lidé staršího data (něco jako já) už to asi nevydrží a tudíž by nějaký nocleh přišel vhod. Nevím hlavní nádraží nebude asi to pravé. Užijte víkend a pokud jste ještě v práci :( tak už jděte domů. Já taky právě odcházím. Čau Věra

Uživatelem od:
06. 08. 2007

Ahoj všem!
Jsem ráda, že ses toho Honzíku takhle ujal. Zatim nemohu stopro úcast slibit, ale zatim to neni vylouč. apap :D

Uživatelem od:
19. 08. 2007

ja nemam hezkeho pizmone, takze nemuzu sotezit...sobik se mozna najde :) a racka mam urcite nejlepsiho, takze tu zmrzku si i hezky snim:))

Uživatelem od:
05. 08. 2007

Ahoj vsem, tak uz vime kdy a kde (mesto) budeme mit sraz. Bude to v sobotu 15.9.07 v Praze. Presne misto bude upresneno pozdeji. Ramcovy program srazu pro hezke pocasi: odpoledne: piknik s ultimate frisbee, petanquem (vemte, koule kdo mate), popijenim a dalsimi prihodnymi aktivitami. Vecer presun do hospody ..... Pro pripad spatneho pocasi: vpodvecer sraz v hospode (pripadne by sel domluvit pred tim nejaky individualnejsi program - po skupinkach,.... to uz svedete, jste prece velky :-), to by se me osobne treba docela libilo ) ....
Na srazu probehne vyhodnoceni soutezi o fotky (jiz nepridavejte souteze, tri nam staci; byla pridana o racka - odkudkoliv z nasi cesty, nikoliv pouze Geiranger; zde bych chtel upozornit, ze cenu by mel asi darovat Boris, jako vyhlasovatel - ale bude v Anglii, tak koupime treba velkou zmrzku v pixle a dame ji vitezi a Boris nam posle prachy na to ... souhlas Borisi?) Hodnotit se bude kazda soutez zvlast stejnym systemem, jak se hodnotili basnicky (tedy kazdy ma dva hlasy). Uz muzete premyslet a hlavne pridavat fotky - Borisovi se to pres jeho pripominky zatim nepovedlo (byl jsi tam spravne, jeste musis pridat sve fotky - po zadani jmena a hesla - to jsem psal jiz drive a asi zopakuju v mailu).
Uz me nic nenapada, v praci me to obcas se.. obcas to jde. Tak at se vam pracujicim v praci libi, nepracujici at si vazi sveho casu a hlavne pripravujte se na sraz.
Jo jeste: z Prazaku, kdo muzete nekoho ubytovat, nabizejte sva mista (soukrome nebo pres diskuzi) a vy co shanite misto na spani, tak se taky ptejte (soukrome nebo na diskuzi - holky napiste mi:-))) Urcite se to nejak povede ke spokojenosti vsech.
Mejte se hezky, HonZa

Uživatelem od:
19. 08. 2007

ahoj. tak jsem se konecne dostal k netu. bohuzel (nebo nastesti :) jsem uz ted v anglii na 2 mesice, takze srazu se nezucastnim:( koukal jsem taky na soutez o pizmone a sobi, alee jsou tam jen po jednom prispevku tak nevim jestli jsem neco neudelal spatne...jinak to moc narocna soutez nebude:)taky bych ale zaradil soutez o racky na Geirangerfjordu, tech mam celou kartu..

Uživatelem od:
05. 08. 2007

Ahoj vsem, je pondeli vecer, uz se nam to ukonceni hlasovani blizi. Zitra dopoledne an netu nebudu, takze to v dany cas napsat nemuzu, ale nebojte, napisus to trochu pozdeji. I mailem. Ale kdo ma trochu za usima, tak uz asi tusi jak to dopadne ... a bude to v Praze. Tak se teste :-)

Uživatelem od:
08. 03. 2007

Ahój, tak už to někdo rozhodl? Stále hlasuju pro 15:)jé, dala jsem si vyvolat nějaké foto a a chci zase do norska:)do deště, do zimy, ale mezi Vás:)Na Lofoty bych jela až na přesrok, příště frčím na Slovinsko, nebo někam na kole:)

Uživatelem od:
20. 06. 2007

Lofoty beru, ale jen když bude v programu taky přechod Grónska na běžkách pod heslem "Po stopách Fridtjofa Nansena" :D 8)

Uživatelem od:
17. 08. 2007

Ahoj všichni, nám vyhovuje termín 15.9., ideálně Praha. Ondřejka je 8.9. ve škole v jížních Čechách a vrací se pozdě odpoledne. Pokud vyhraje 8.9., máme šanci se k večeru zastavit, ale jedině, když bude sraz v Praze. Jinak s fotkama jsme na tom podobně jako Jindra. I my máme analog, sedm filmů vyfoceno, hezké fotky se určitě najdou, ale ti sobi a pižmouni tam vidět prostě nejsou. Spoléháme na Vás digitály s mnohonásobným zůůůůůůůůůůůůmem. Pokud si vzpomínám, tak ten příští rok jsme načaly už v autobuse cestou zpět. Tenkrát jsme ještě byli hrdinové a chystali jsme se s Mundem na Lofoty. Jak jste na tom ostatní, máte ještě chuť na sever Norska, nebo už jste přivykli civilizaci a na raní ledovej potůček na náhorní plošině si nevzpomenete? Přesto, že jsme doma už 14 dnů, tak nám to připadá, že jsme v myšlenkách pořád v Norsku. Nějak se nám ta civilizace a hlavně každotýdenní hákování vzdálilo. Tak pokud je Vás Lofoťáků víc, navrhujeme nátlak na Petra Želiezka, ať nám to po třech letech zas do té Mundo nabídky zařadí. Krásný slunečný víkend všem (i když to asi nevyjde). Jirka a Ondřejka

Uživatelem od:
09. 03. 2007

Tak jestli svou troškou můžu přidat do mlýna, raději bych termín 15.9., ale vcelku je to zatím jedno. Ale jak už bylo psáno, mělo by se to brzy rozhodnout, abych mohl planovat jiného na ten druhý termín.

Jinak fotografické soutěže se rád zúčastním, tak posílejte fotky, jinak to vyhraju :)

A jak to vidíte příští rok...už máte namyšlené zúčastnit se s Mundem zájezdu "zničit nás tu nejde snadno , ale tys nás dostal na dno"? :)

Pavel

Uživatelem od:
07. 08. 2007

Ahojky! Nevím, jestli jsem to už nepsala, ale na sraz můžu jedině 15.9. Jinak v pracovním procesu jsem 3 dny (nechápu, jak jsem mohla vydržet 3 týdny bez práce pouhým nicneděláním a procházením se po horách a následně hospůdkách ... :lol: 8) :o :oops: :twisted: :evil: :D :?: :!: :!: :!: ). Takže zdravím všechny pracující a studentům nahlas závidím, mějte se, páčko, Stříťa

Uživatelem od:
10. 08. 2007

Nám s Janou to je asi jedno ty víkendy jsou všechny dost podobné,jen to uzavřete at můžeme plánovat další akce,máme ještě nějaké navštěvovací "povinnosti" :wink:

Uživatelem od:
05. 08. 2007

me se to bude hodit asi spis toho 15.9.. Dle predbezneho planu budu v terminu 8.9. asi nekde na dovce :-), zase jednou po dlouhy dobe.

Uživatelem od:
14. 08. 2007

Zdar lidi, tak jsem se přidala mezi pracující lid a závidím všem co se již zapracovali. :roll: Můj příspěvek k termínu- je mi to celkem jedno. Stejně to asi budu muset operativně vyřešit, až se to bude blížit. Tak pěkně hlasujte :lol: ať se nám to už vytříbí. Hezký zbytek pracovního týdne :oops: ( tak to bylo trochu morbidní ) Věra

Uživatelem od:
14. 08. 2007

Ahojky, jsem ráda, že všichni na zážitky z Norska stále nezapomínáte a ani zdejší deštivé počasí nám nedá jen tak zapomenout. Z práce chodím v promočených botech a mám pocit jako by se skoro nic nezměnilo :o)
Ohledně srazu je mi také jedno jestli to bude toho 15. či 8. Katka H.

Uživatelem od:
08. 08. 2007

Cau vsichni, tak nam je to celkem jedno - ale spise by se nam hodilo 15/9/07. Mejte se V. a Pavel

Uživatelem od:
06. 08. 2007

Taky hlasim zmenu. Uz se mi hodi spis 8. Uz aby se to hlasovani uzavrelo nebo to jeste zmenim :D Eva

Uživatelem od:
08. 03. 2007

Ahoj, docela ráda bych dopředu tušila, kdo všechno se chystá letos do Norska. Tak jestli se tu objeví stejní nadšenci, prosím, ozvěte se, budu se těšit, Hanka :D :shock: [/b]

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.