Albanie 2007

Uživatelem od:
07. 07. 2006

zdravím všechny,na sraze se bohužel neukážu,tak snad příště někde na zájezdu....
Vašku nezapomeň mi poslat co jsi slíbil :!:
ahoj Věra

Uživatelem od:
18. 03. 2007

byli jsme ve Vlore a Radhime a tam byli ubytovani asi 30 cechu... minuli jsme autobus ale byli tam 4-5 dni podle recepcni..
more a pocasi super akorat malo lidi (tu je us po sezone..)

Uživatelem od:
07. 07. 2006

vážně mi to nepřišlo. tak prosím znovu

Anonym (neověřeno)

Kontakty jsem posílal hned po zájezdu spolu s pozvánkou na sraz. Nepřišlo ti to?

Petr.

Uživatelem od:
07. 07. 2006

Ahojky,jakto že ještě nemám seznam účastníků Albánie? Věra

Uživatelem od:
18. 03. 2007

no konečne jsme v tirane...
dnes jsme byli v durrasu na plaže a bylo to super.. foukalo hodne ale jinak bylo to ok... zitra jdeme zas

Anonym (neověřeno)

No jasně, to se hodí v každé oblasti :-)

Uživatelem od:
03. 08. 2007

Ahoj, dík za informaci o výšce bedny pod sedadlem. Mám však dotaz o vhodnosti léku zn. Amundsen v balení 1l na průjem pro tuto oblast, v ostatních oblastech se velmi osvěčil?
vašek

Uživatelem od:
20. 06. 2007

Ahoja, tak zchvílu už vyrážíme! Pokud by Vás zajímaly nějaké podrobnější a aktuální informace o Albánii, tak se jukněte na: http://www.mzv.cz/wwwo/default.asp?id=23984&ido=13308&idj=1&amb=78&ParentIDO=
Cíjo, věděli ste, že první supermaket byl v albánii otevřen v roce 2005... pokrok a civilizace se nezadržitelně blíží!

Uživatelem od:
24. 05. 2007

Ahoj,
tento dotaz bude pro ty zkušenější, kteří už třeba mají s takovým zájezdem zkušenost.

Kolik si myslíte, že je dobrý si vzít peněz? Na vstupy doporučují 30E + 20E na ubytování. Kolik peněz byste si vzali na jídlo? Nechci nějak moc škudlit na jídle,chci si dopřát místní speciality a pak zase nechci vozit zbytečně velký objem eur.

A peníze na suvenýry? Co se tím má na mysli? v albánii...?

Uživatelem od:
18. 03. 2007

i tenka karimatka staci pokud neprsi...
v noci je teplo a da se spat vyborne..

Uživatelem od:
20. 06. 2007

Ahoj, myslíte, že se dá ta Albánie přežít na tenký karimatce nebo volit něco jinýho? :D

Uživatelem od:
07. 07. 2006

ahoj,jedu s vámi také,s Mundem už popáté.Mooc se těším,že to bude prima jako vždycky. Jedu sama,takže můžu vytvořit stanovou dvojici.

Uživatelem od:
30. 06. 2007

Ahoj, jestli je nabidka 2 mist na Albanii stale aktualni, ozvi se prosim na mail .

Uživatelem od:
18. 03. 2007

bohuzel ja tam pujdu tento krat letecky
kolem zacatku zari budu v Tirane..

Uživatelem od:
20. 06. 2007

Ahoj lidičky,
taky se šíleně těšim na dovču. Doufám, že se tam sejde skvělá partička a užijem si to. PS: berem s sebou slivovičku ze švestiček z naší zahrádky u Humpolce :D . Samozřejmě z léčebných důvodů.

Uživatelem od:
01. 06. 2007

Ahoj, tak to jsem ráda, že tu bude pár lidí co jedou single, jsem doufala, abych nebyla sama úplně:o) Jinak se strašně těším na přírodu, na jejich kulturu a na památky a doufám, že se sejde dobrá parta lidí.

Uživatelem od:
24. 05. 2007

Ač nejsem single, tak zdravím vás všechny, s kterými pravděpodobně strávím dva týdny - a já doufám, že KRÁSNÉ A NEZAPOMENUTELNÉ dva týdny v Albánii.

Na co se těšíte nejvíc ? S kým jedete? Jste studenti? Doufám, že se někdo zapojí do této mé diskuse a třeba se trochu seznámíme před odjezdem.

Proč zrovna Albánie u vás?

:D

Uživatelem od:
15. 04. 2007

Ahoj,
já jsem na tom podobně.... Jestli chceš, napiš mi na a můžem se dohodnout.

Uživatelem od:
12. 04. 2007

Ahoj, je tu nekdo single, kdo premysli o ceste do Albanie? Dekujuuu! Targi

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.