Rusko 2007

Uživatelem od:
10. 08. 2007

Zdravím Vás všechny! Prohlédla jsem si fotečky z Ruska 2007 a taky pročetla základní informace. Zajímalo by mne, zda se na rok 2008 chystá také tento zájezd. Že bych trochu začala šetřit s dovolenou :-)

Uživatelem od:
01. 03. 2007

Teda lidi já z vás nemůžu :lol: :D
Sice letos nejedu do Ruska byť jsem o tom uvažovala, ale koukám že tam bude veselo.
No my ale vyzbrojení krémem od Avonu si to Skotsko užijem i s těma midges. :wink:
A na suchu taky určitě nebudeme, Paní Slivovice už se těší na cestu a Paní Whisky na nás čeká ve Skotsku. A Pan Fernet pláče že chce taky cestovat.
Tak vám všem přeji hezkou dovču a ne že tam Petra necháte, taky ho chceme mít ve Skotsku s sebou :wink:
Nebo se rozzlobíme a budeme zlí :!:

Uživatelem od:
18. 06. 2007

TO BEREM A MY BUDEM HLAVAMI PAŠERÁKŮ ALKOHOLU, KTEŘÍ SI PAŠOVÁNÍM A POKOUTNÍM PRODEJEM ASPOŇ VYDĚLAJÍ NA DOVČU. :evil:

Uživatelem od:
07. 08. 2006

v blízkosti stanu plném etanolových (a možná i metanových) výparů, bych moc s otevřený oheň nerozdělával...ale jinak se rád stavím, bude to takový bar a ve zbytku tělocvičny zavedeme prohybici :lol:

Uživatelem od:
21. 07. 2006

Srandičky, srandičky, na to vás užije... :lol: Ještě budete prosit, abych vás vzala do svého království v podobě stanu uprostřed tělocvičny 8) ...večer hezky ohýnek.... :lol:

Uživatelem od:
07. 08. 2006

no ještě ji naváděj... Ty alkoholové výpary z Niki ale budeme čuchat všichni :roll:

Anonym (neověřeno)

V jakým stanu, vždyť budeme spát ve školách :-) Klidně si Niki přibal i Pana Ferneta 8)

Uživatelem od:
07. 08. 2006

...jestli ti pan Becher a pan vodka budou ve stanu uklízet tak, jako já

Uživatelem od:
21. 07. 2006

Já Ti dám tu hezčí polovičku, Davide! :shock: Bacha, abych si do stanu nenastěhovala pana Bechera a Pana Vodku místo Tebe :lol:

Anonym (neověřeno)

Kdepak, midges byla správná připomínka. Nicméně obrat v přístupu k mé profesionálnosti vítám :-)

Uživatelem od:
18. 06. 2007

Tak doufám, že jsem si tě, DOROGOJ GUBERNATOR, nepohněval mým vstupem do diskuze o Skotsku(midžis), ale když ti lidi,co jedou do Maroka se tak pěkně strašili, tak mi to fakt nedalo. Zato máš u nás erární přísun lihovin po celý zájezd zdarma. Zdraví Valaši.

Uživatelem od:
18. 06. 2007

A To ani nechtějte vědět, kdo všechno jede s náma!

Uživatelem od:
07. 08. 2006

Peťo, jede s nami zase pan Becher, ale doufám, že tentokrát nepadne hned první den, jako minule :wink: Pak už zbývá jen vodka nebo valaši se slivovicí :twisted: Zdraví hezčí polovička sourozenecké dvojky N+D

Anonym (neověřeno)

Safra, vidím, že to nebudu mít vůbec lehký ;-)

Uživatelem od:
18. 06. 2007

No samozřejmě, že "pán veľkomožný" musí zůstat na suchu, jako správný profesionál přece v práci nepije :wink: :D

Uživatelem od:
21. 07. 2006

Nene, Peťo, Tebe konktrétně budeme držet úplně na suchu :D

Anonym (neověřeno)

Správně jste pochopili filosofii zájezdu - doufám, že průvodci se můžou napít jako první :-)

Zdravím všechny účastníky, za týden na viděnou!

Petr.

Uživatelem od:
18. 06. 2007

Aha, samozřejmě lok slivovičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uživatelem od:
18. 06. 2007

Tak jsem to tady prošel od shora až dolů a Rusů ( rozuměj účastníků zájezdu do Ruska) se moc nenašlo, tak jsem se hecnul a připisuju pozdravení. A protože jsme Valaši( jedeme s manželkou) uvidíme zda-li nás ruská vodka položí na lopatky. A když ne, určitě se můžete všichni těšit na to, že se nějaký ten lok u nás v batohu pro žíznivce vždy najde.

Uživatelem od:
21. 07. 2006

Hola hoj všicí staří známí Maďaři i Nemaďaři! 8) Kdo s námi letos zavítá okoštovat ruský boršč a pirožky, nechť se alkoholem včas otuží, neboť místní vodka není ledajaká šťávička…;-) Zdraví sourozenecká dvojka Niki a David

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.