Pobaltí 2007

Uživatelem od:
30. 05. 2007

Ahoj Míšo,
díky za odpověď. Ve vlaku snad volné místo bude, i pro zavazadla "tety z Moravy".
Já na tom budu při balení asi stejně, objemem svých zavazadel určitě pobavím celou rodinu, která mi bude dávat zaručené rady, co nepotřebuji.

Zatím se mějte oba krásně a nashle v neděli.

Uživatelem od:
20. 07. 2007

Ahoj, já se hlásím jako ta výše zmíněná Stevova přítelkyně :wink: , jedeme autobusem (a ani v něm už ta volná místa nejsou, tsk asi nepomůžeme)...tak v neděli naviděnou

Uživatelem od:
30. 05. 2007

Ahoj Steve, díky za informaci - dost mě obohatila :lol:
Hanča je z Tišnova. Tak mě napadlo, jak pojedete do Prahy? Pokud autem, nebylo by jedno místečko pro ni? Bude se trmácet vlakem a metrem a vzhledem k tomu, že není nejmladší :twisted: mohlo by ji to vyčerpat.
Já jedu z opačného konce republiky (z Ústí nad Labem), tak jí taxíka udělat nemůžu.

Uživatelem od:
17. 04. 2007

Ahoj,tak ja nějakou mini krabici mám,sice se do ní vejde jen pár konzerv,ale to je jedno...
Jinak kromě mě 23 letého studenta z Brna, jede ještě má přítelkyně 20 let,též studentka..to abych rozšířil počet cestujícícho o kterých víte že pojedou...papa

Uživatelem od:
30. 05. 2007

Tak mám pocit, že letos do Pobaltí jedeme jen já, kamarádka Hanka a Steve. :shock:

Nikdo jiný nereaguje - asi nemáte net či čas něco napsat.
Vzhledem k tomu, že se odjezd blíží, tak by mě zajímalo, kolik nás nakonec pojede.

Steve, krabici také zatím nemáme. Zkusím upravit krabici z IKEI, je na výšku 18 cm, snad půjde ohlodat bez újmy :lol: (mé i krabice).

Všechny případné účastníky zdravím a polepšete se..

Uživatelem od:
30. 05. 2007

Ahoj Robine.
Díky za reakci. Jsem ráda, že jsem tě pobavila :lol:
Do uváděného rozptylu se jen těsně :oops: nevejdeme.
Ale snad to nebude nikomu vadit.
Užij si to na Korsice a třeba se někde setkáme v příštích letech, pokud nezahyneme sešlostí věkem :lol: .

Uživatelem od:
26. 10. 2006

"nejsme nejmladší", to mě docela pobavilo. Osobně jsem byl s Mundem 3x a zažil jsem tam lidi odhadem od 17 do 40. Tak jestli se vejdete do toho rozptylu, tak by to mělo být v poho :D
Pravdou ale je, že převažují lidi tak mezi 20 - 26, což mě tedy tedy nedávno minulo, ale snad to ještě letos zvládnu :D
...jo ale do Pobaltí nejedu, tam jsem byl s Mundem před asi 4 lety.

Uživatelem od:
30. 05. 2007

Ahoj všichni,
kteří se chystáte stejně jako já s kamarádkou letos do Pobaltí.

Rády bychom se dozvěděly nějaké informace o dalších spolucestujících, ať víme, na co se připravit :roll:

My dvě jsme docela pohodové, i když ne zrovna nejmladší. A co je důležité, hrozně se na dovču těšíme. Doufáme, že pojede parta pohodových lidí a náležitě si to užijeme.

Mějte se krásně, studujte, pracujte, ať si dovolenou zasloužíte :lol:
A nezapomeňte se ozvat.

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.