krabice

Uživatelem od:
01. 03. 2007

No ta od rajčat teda víko nemá, ale má boční silný okraje takže se to zakrýt taky dá nějakou lepenkou, případně tam taky jde dát karimatka místo víka :lol: :D

Uživatelem od:
18. 07. 2007

Hezky by pasovala malá plastová přepravka od zeleniny, akorát nemá víko. A to je asi nepraktický, bude se vysypávat a za námi sedící z ní budou asi vykopávat věci, ne?

Uživatelem od:
20. 06. 2007

Já beru přepravku od banánů z Lidlu (sic :lol: ), má sice 20 cm na výšku, ale to se dá oříznout, navíc má víko, takže co má zůstat uvnitř, tam také zůstane. 8)

Uživatelem od:
01. 03. 2007

Jj taky mi přišla. Nevadí o 2 cm míň to se snese. Krabice od rajčat to jistí ta má přesně 22 cm a kdyžtak kousek uříznu :wink:

Uživatelem od:
18. 07. 2007

to>cody
Teď mi přišla SMS z ck Mundo, že do Skotska se jede autobusem Mercedes, který má místo na krabici jen do 22cm. Takže přece jen je to Skotsko západ :wink:

Uživatelem od:
26. 03. 2007

Hele frťanová krabice to jistí!!! Není problém ji na místě vytunit nožem!!! Až se vše sní nebo rozdá, dá se vyhodit.. Nic z plastu bych nevýmyšlel, je to naprosto zbytečné..

Uživatelem od:
17. 04. 2007

HR wrote:
Nojo ale Steve asi nejede karosou, tak se mu tam opravdu nevejde... Na západ se jezdí "lepším" autobusem - sice líp vypadá, má klimatizaci, ale o to míň je tam místa a pohodlí.

Cao Jedu do Pobalti a tam je limit tech 17 cm..ale v pohode udelam nejako "demoverzi" krabice

Uživatelem od:
01. 03. 2007

Že by Norsko bylo větší západ než Británie? Hm, no jsem zvědavá co nám přijede za přibližovadlo....... Ale klimatizaci už snad mají všechny dálkáče ne?

HR
Uživatelem od:
21. 08. 2006

Nojo ale Steve asi nejede karosou, tak se mu tam opravdu nevejde... Na západ se jezdí "lepším" autobusem - sice líp vypadá, má klimatizaci, ale o to míň je tam místa a pohodlí.

Uživatelem od:
23. 08. 2006

steve wrote:
Paulus wrote:
Mně se minule velmi osvědčila, taková ta malá skládací přepravka z plastu, přesně pasuje pod sedačku a klíďo 2 vedle sebe

no..ale ta je vzdy vesti nez 17 cm na vysku

[url]http://www.fortel-katalog.cz/uploads/images_products/2188.jpg
[/url]
tahle se tam zcela vpoho vejde

Uživatelem od:
17. 04. 2007

Paulus wrote:
Mně se minule velmi osvědčila, taková ta malá skládací přepravka z plastu, přesně pasuje pod sedačku a klíďo 2 vedle sebe

no..ale ta je vzdy vesti nez 17 cm na vysku

Uživatelem od:
23. 08. 2006

Mně se minule velmi osvědčila, taková ta malá skládací přepravka z plastu, přesně pasuje pod sedačku a klíďo 2 vedle sebe

Uživatelem od:
26. 03. 2007

Ideání a na míru dělaná je prázdná či plná krabice od frťanů...

Uživatelem od:
01. 03. 2007

Ahoj, mě se osvědčilo omrknout krabice od ovoce a jiného jídla v obchoďácích - většinou (krom Lidlu) ti je klidně nechají a dá se tam vybrat. I když pravda my máme výškový limit krabice 24 cm, takže se vybírá líp. Ale zkusit to můžeš. :wink:

Uživatelem od:
17. 04. 2007

Ahoj,nemate nekdo nejaky typek,kde sehnat krabici na potraviny pod sedadlo,ma byt max 17 cm vysoka a to se spatne shani....

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.