Diskuze - nediskuze

Uživatelem od:
15. 07. 2007

Stalo se co má a odešli co mají ... whooo ... nějak se nemohu stále začlenit do normalního života ... a hlavně dospat spánkovej deficit:(

Uživatelem od:
18. 06. 2007

Ale děti děti :roll: :roll: , nechte toho škádlení, pojďme si sednout dokolečka, proberem to a nakonec si můžem zazpívat nějakou pěknou písničku, třeba tuhle VŠICHNI SE BAVÍ :wink:

Uživatelem od:
15. 07. 2007

Mila - nemila damo:
1. nejmenuji se Hele ... to je postavicka z nedelniho pořadu pro deti
2. to je tvuj problem a nejsme zase takovy kamaradi, abych ho resil
3. sponzor meho vyletu do Rus - nejmenovana znacka zahradni a lesni techniky pohanena na ruskou vodku nejlepe brezovou - mi zakazuje navstevovat bez pisemneho povoleni domacnosti nespratelenych rodin!!! whoooo
4. uz jsem zhudebnil svou surealistickou basen, ktera castecne obsahuje i tebou uvedene tema a to ti muze slouzit jako ukolebavka pro ceskoruske matrosky ... whooo
5. zdravi kral neoblibenost Mundo-Rusko 2007 ... Jurasenko Motorovic Pilnikov I. - whooo :twisted:

Uživatelem od:
20. 07. 2007

Hele já mám jako od návratu z Ruska fakt problém.Fakt bez toho tvýho chrapotu neusnu,nemoh bys dorazit k nám?Jako to pouštění motorovky co teď používám při usínání, za prvé je dost nebezpečný,zvlášt,když jdu večer na záchod a krapet zapomenu a za druhé to jako dost spotřebuje.Tak kdy máš čas dorazit? :twisted:

Uživatelem od:
18. 06. 2007

PUNK IS NOT DEAD!!! :evil:

Anonym (neověřeno)

Myslím, že i v tomto přestrojení tě poznávám, motorová pilo ;-) Zdravím všechny Rusočechy!

P.

Uživatelem od:
15. 07. 2007

Zdarec Rusočeši:) uz jste poznali kouzlo teple vody a vany - postele a crupkani bez mlaskani - tv - internetu apod.? Jen karimatka party jste nenaseli a jiste vam chybela jako me:) ted hura na kostelicky, aby si tela odvikala postupne:)

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.