Albánie

Anonym (neověřeno)

Tak to máš pravdu, je to převážně procházkové, ale túry jsou pořád stejné jako byly ty poslední dva roky. A Qeparo nebo Zvernec mají k letoviskům zatím opravdu daleko :-) Ale je fakt, že nevím, jak dlouho to bude pravda, turistů tam bude rychle přibývat, takže doporučuju se do Albánie vypravit co nejdřív.

P.

Uživatelem od:
26. 10. 2006

Ahoj, díky. Já si jen vzpomínám, že poslední dva roky (co to máte v nabídce) jsem na tu Albánii vždy koukal se zájmem a chtěl se tam vypravit, ale vždycky - také s ohledem na spolucestující - zvítězila nějaká civilizovanější alternativa. No a letos, když jsem si čtu ten program, tak mi to prostě přijde nějak méně působivé než dřív... takové procházkové (což možná bylo i dřív, ale už jsem na to zapomněl :? )

Ale vidím, že máte zájezd v podstatě obsazený, tak se asi pletu 8)

Jo a co se týče těch letovisek, tak já jsem si tam pro tenhle účel dovolil zařadit veškeré města a místa s pláží a koupáním, kterých je v programu celkem hodně (Drač, Zvernec, Dhermi, Qepar, Sarande). Chápu, že se většina z nich do obecné definice slova "letovisko" asi nevejdou.

R.

Anonym (neověřeno)

Ahoj, kdepak, Kosovo jsme tam nikdy neměli, pouze jsme vynechali Bosnu, protože přejezd byl moc dlouhý po nekvalitních silnicích a náročný časově i fyzicky pro řidiče i zákazníky. Zájezd je o den kratší, udělala se zastávka v Biogradske Goře v Černé Hoře a žádné letovisko nepřibylo. V Albánii je ostatně klasické letovisko jen jedno (Sarandë, kde stavíme nakrátko), i když těžko říct, jak dlouho to ještě bude pravda...

Petr.

Uživatelem od:
26. 10. 2006

Zdravím, zdá se mi to, nebo je letošní zájezd do Albánie oproti loňskému či předloňskému ochuzený o některé oblasti (Bosna, Kosovo) a hory...což je nahrazeno couráním po plážových letoviscích :(

R.

Anonym (neověřeno)

Až do konce března to zabookovat nemůžeme. Rezervace platí většinou 10 dní, a zvlášť u Albánie, která už bude velmi brzy obsazená, teď nemůžeme blokovat místa tak dlouho. V případě zájmu o rezervaci prosím o brzkou zprávu na mail. Díky.

Zdraví Petr.

Uživatelem od:
17. 04. 2007

Zdravím chci se optat, zda by šlo nějakým způsobem třeba zabookovat nebo podržet dve místa do Albanie do konce března....

Uživatelem od:
12. 02. 2008

super, příští týden (až se vrátí šéfik) si zjistim dovču a snad pofrčim s vámi

Anonym (neověřeno)

Nezaplnění zájezdu nehrozí, zájem o Albánii je velký a nestává se nám to obecně.

Petr.

Uživatelem od:
12. 02. 2008

už jsem si to našel ve smlouvě... :wink:

Uživatelem od:
12. 02. 2008

Takže pojede 45 lidí...co v případě nezaplnění zájezdu? (pokud se to vůbec stane)

Anonym (neověřeno)

Snad se někdo z Albánců ozve, ale na počet lidí můžu odpovědět přesně - cestu bude mít 100% 45 lidí + průvodci :-)

Petr.

Uživatelem od:
12. 02. 2008

Zdravíčko,
kamarádka mi poslala link na tyhle stránky s tim, že by ráda vyrazila do Ruska...nicméně mě zaujala Albánie a dál výlety na kolech. Tak bych se chtěl zaptat, kolik (zhruba) lidí by mělo do Albánie letos cestu...

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.