Albánie 2008

Anonym (neověřeno)

Všechny tři zájezdy do Černé Hory (nebo přes Černou Horu), které se loni jely, projely hranice bez kontroly těch potravin.

Petr.

Uživatelem od:
07. 04. 2008

ahoj, můžu se zeptat, jak jste nakonec dopadli v te Černé Hoře s vlastnimi potravinami? Díky předem.

Uživatelem od:
17. 04. 2007

ja se bohužel nedostavím, tímto všechny pozdravuji..po Albánii semi obrátil život vzhůru nohama...ale na Albánii budu vzpomínat s láskou...pěkný poalbánský sraz

Uživatelem od:
20. 07. 2007

:D uvidíme, uvidíme :D

Uživatelem od:
23. 07. 2008

:) něco nového zajímavého??? doufám že se s některými uvidíme na tom srazíku :-)

Uživatelem od:
20. 07. 2007

Ještě půl hodiny a mám je stažené :D Jiříku, ve vlastním zájmu doufej, že stojí za to čekání :wink:

Uživatelem od:
23. 07. 2008

Jé to jsem rád že se vám to líbí... jako kvalita nic moc ale tak co se dá čekat od fotáku za 2tis... tak aspon že se vám líbí ... :D

Uživatelem od:
02. 07. 2008

Jirko, ty fotky jsou krásný.

Uživatelem od:
02. 07. 2008

Díky

Uživatelem od:
12. 06. 2008

No heslo je CK Mundo, Jířa to tam psal, ne? :-)

Pěkný den, Lucka :-)

Uživatelem od:
02. 07. 2008

Ahoj, já ty fotky nemůžu otevřít bez hesla. Nebo dělám něco špatně?

Uživatelem od:
23. 07. 2008

Ahoj,
lidi tak je to tu, konečně jsem se po velkých obtížích dostal k tomu abych mohl dát fotky na net takže je to tu [url]http://uloz.to/615700/Albánie od Peka.rar[/url] pass: CK Mundo. Jsou tam všechny fotky kromě choulostivých a také těch nejhůř máznutých. Snad si tam každý nějakou vybere tak zatím ahoj ...[/url]

Uživatelem od:
20. 07. 2007

Jiříku, ale to by bylo moc lehký :wink: ...a nezapomeň, že jsi kroě fotek slíbil i nějaký textík...
Luci, souhlasím...dva týdny jsou strašně málo...a Jani - taky se těšíme...nějak ty prázdniny a práce všichni doklepte - po Albánii už asi nic nemůže být lepší :D a fotečky sem :!:

Uživatelem od:
02. 07. 2008

:D Díky všem za fotky. Byla to s vámi nádhera.Těším se na setkání v říjnu.

Uživatelem od:
23. 07. 2008

no dále podle ostatních třeba modelka a exhibicionista :lol: Jinak snad se mi povedou dát ty fotky na internet od té doby co jsem se vrátil tu nefachá net. Je to šíleně pomalý, takže budu muset zajít do školy a tam to nějak vyřídit a pak snad pošlu odkaz... :?

Uživatelem od:
12. 06. 2008

Míšo, nejsi sama takový blázen, jela bych okamžitě a klidně na dýl než na dva týdny .. :-)
Doufám že někdo další kromě mě a steva brzy pošle odkaz na fotky na prohlédnutí, už se na ně moc těším :-)
Lucka

Uživatelem od:
20. 07. 2007

Jsem tu jen já akový blázen nebo má ještě někdo chuť se sbalit a vrátit se do té kouzelné Albánie? :)
Luci, dík za fotky, udělala jsem si nostalgickou půlhodinku :wink:

Uživatelem od:
20. 07. 2007

nápověda stačila, popis trefný :D

Uživatelem od:
12. 06. 2008

Sice nejsem Mí-ša a vím kdo jsi, ale přihození nápovědy by mě zajímalo, jak by ses přiblížil víc než jako malý a hyperaktivní... :lol:
L.

Uživatelem od:
23. 07. 2008

Mí-šo hádej - je to malý a hyperaktivní - už víš??? :-) či mám přihodit nápovědu :wink:

Uživatelem od:
15. 06. 2008

ahojte, diky vsem za fotky, jsou supr. hezky zbytek leta! J.

Uživatelem od:
12. 06. 2008

Ahoj, taky přidávám odkaz na fotečky..
http://luckacervena.rajce.idnes.cz/Albanie_5.-20.7.2008/

Přeji všem pěkný den, Lucka

Uživatelem od:
20. 07. 2007

Zdravíme diskutující Tielk - kdopak jsi? :P Na fotečky se těším...
Mí-ša

Uživatelem od:
17. 04. 2007

Prvni varka fotek z Albanie

www.steve1984.rajce.net

Zdravi Pavel

Uživatelem od:
23. 07. 2008

:D
Ahojík lidičky tak pomalu končí brigáda, tak mám čas pořádně projet fotky a tak dále, takže počítám, že zejtra nebo pozejtří by mohla bejt adresa s fotkama - určitě pošlu odkaz i e-maily, ale zatím nám je z Munda neposlali, takže zatím nic no :?
PS: díky za nejlépe strávenou dovolenou jakou sem kdy zažil :P

Uživatelem od:
20. 07. 2007

Ahojky,

tak zdravím všechny, kdo už zatoužili po technických vynálezech a zatoulali se až sem...ještě jednou všem moc děkuji za krásně strávené a rozhodně nevšední dny :D speciální díky všem, kdo občas něco utrousili do mikrofonu a jen se necourali s mapkami v rukách (těm, kdo se na zájezdu podíleli jakkoli víc :wink:)...

Těším se na vás,

Mí-ša

Uživatelem od:
18. 03. 2007

proč vozit tolik jidla s cech.. když i v albanii se da koupit za levno...

Uživatelem od:
02. 07. 2008

Ahoj, já budu řešit jídlo tak, že zásoby na počátku rozstrkám po baťohu a po průjezdu Černou Horou je shromáždím pod sedadlo. Ale nebudu to přehánět, spíš si vezmu víc peněz. :D

Anonym (neověřeno)

Samozřejmě, je to možné, že pár drobností projde, ale nemůžu nikomu zaručovat, že to bude v pohodě. Záleží prostě na konkrétním celníkovi...

Petr.

Uživatelem od:
12. 06. 2008

Já myslím že když toho člověk nebude mít moc, tak to snad projde, když to nebude viditelný, tak snad nebudou probírat celej bus.. Taky rozhodne pár drobnosti bereme :-)

Uživatelem od:
17. 04. 2007

...ale kdyz si zabalim do kufru nejaky toustak, nejakou tatranku atd..tak sand v pohode ne??

Anonym (neověřeno)

No vypadá to tak, že zákaz platí, i když dle dnešních informací konzula jsou zatím celníci tolerantní. Ale spolehnout se na to samozřejmě nedá. Za chvíli odešleme informační mail účastníkům.

Petr.

Uživatelem od:
17. 04. 2007

Aloha, cchi se optat, jak to vypada s temi potravinami...nerad bych vse nakoupil a pak to nemohl vzit, dikec.

Uživatelem od:
12. 06. 2008

Bohužel, pokud jsem koukala, zákaz se netýká rozhodně jen masa, týká se všech potravin, kromě zeleniny a ovoce a pár dalších věcí, rozhodně s sebou nemůžeš mít žádné konzervy či instatní potraviny, protože turisté si tam jídlo vozili a nic tam nekupovali.. Seznam povolených potravin je na http://www.mzv.cz/wwwo/mzv/default.asp?ID=40422 . I když teda zrovna řízek od maminky si zrovna asi vzít můžeš, to bych pokládala za potraviny na cestu (pokud teda budeš mít jeden a ne deset :-) ). Jinak hledala jsem na netu dlouho a nikde ani zmínka o tom, že by uvažovali o zrušení, evidentně těch pár desítek tisíc turistů nedokáže posunout zákaz jako ten milion co jezdí do Chorvatska.. :-(
Lucka

Anonym (neověřeno)

K tomu zákazu dovozu potravin, uvidíme, zda to opravdu nezruší (Chorvatsko už zákaz zrušilo) a pokud ne, pokusím se získat informace, jak to v praxi na hranicích probíhá a pak napíšu nějaký hromadný mail, co vše je dovoleno převážet a co ne. Pokud by to vážně platilo, byla by to komplikace, i když v Albánii by to žádná katastrofa nebyla, protože se dá všude koupit dobré jídlo za ceny asi jako u nás, v Makedonii taky.

Petr.

Uživatelem od:
15. 06. 2008

hmm, tak na to jsem nepomyslela. nemají ten zákaz náhodou zase brzy zrušit? krom toho se to snad týká jen masa, tak ty řízečky od maminky holt oželím:) a když už do toho fóra píšu, mám taky otázku - řeším technický problém se stanem - jedu sama, ale stan mám pro dva, je-li na tom někdo podobně, navrhuju se domluvit a ušetřené místo zaplnit něčím užitečnějším:-) Jana

Uživatelem od:
12. 06. 2008

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat budoucích spolucestujících do Albánie, jak budete řešit zákaz dovozu potravin do Černé Hory? Při cestování s Mundem mi tenhle zákaz přijde jako docela velká komplikace, zvlášť když do Černé Hory se dorazí hned druhý den zájezdu a ne až ke konci :-( Vždycky jsem s sebou tahala poměrně dost jídla a tohle mi dělá docela čáru přes rozpočet.. :-( Sem tam se člověk v restauracích rád nají, aby poznal místní speciality, ale spoléhat celý zájezd v takovéto zemi že se někde najde obchůdek či hospůdka se mi moc nechce :-(
Lucka

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.