Nabídka zájezdů 2009

Anonym (neověřeno)

Nejspíš ne, Lofoty jsou pěkné, ale znamená to pak víc sezení v autobuse než pobytu v přírodě.

Uživatelem od:
01. 07. 2009

Dobrý den,
neplánujete rozšíření zájezdu do Norska o souostroví Lofoty?

Děkuji

Anonym (neověřeno)

Dobrý den, do budoucna určitě ano, protože to byl moc fajn zájezd na vínko a na guláš :-) Ale neslíbím Vám přesně kdy, to v tuhle chvíli nevím.

Uživatelem od:
04. 08. 2006

Dobrý den, mohu se zeptat, zda do budoucna budete mít v plánu opět Maďarsko? Předem moc děkuji za odpověď'!

Anonym (neověřeno)

To Janik: S tou Bretaní to bude asi nějaký omyl, jela se naposledy v roce 2006 a tehdy stála zhruba o tisícovku méně.

To Lucka: Pravděpodobně se pojede Eurotunnelem. Obě cesty se nejspíš stejně pojedou v noci, takže je to jedno :-)

Petr.

Uživatelem od:
17. 07. 2008

Zaujalo mě Skotsko 2009, tak se chci zeptat, jak se pojede - eurotunelem nebo trajektem?

Uživatelem od:
20. 12. 2008

Koukám na zájedy a je se opravdu na co těšit. Jen mě zaujalo, že třeba Bretaň na kole je o dost dražší než byla posledně. Chápu nějaký nárust i desitkach procent, ale tady mám pocit, že je to skoro dvojnásobek?

Anonym (neověřeno)

Ten je už taky zařazen, bude se konat v listopadu 2009. Tedy jen Izrael, ne okolí. Petr.

Uživatelem od:
10. 12. 2008

To Maroko me taky laka. Nechteli byste zaradit Izrael a okoli?

Anonym (neověřeno)

Sezóna začne kolem 10. ledna. Na Maroko doporučuju se přihlásit brzy, určitě ještě v lednu, bude o něj asi opět velký zájem.

Petr.

Uživatelem od:
30. 11. 2008

ahoj,
chtěla bych se zeptat, kdy je možné se začít přihlašovat na zájezdy :?: Nerada bych prošvihla místa do Maroka :) fakt mě uchvátilo to povídání o něm a fotky :wink:
dík za odpověď

Anonym (neověřeno)

Příští rok bude Skotsko, k Irsku se zase vrátíme v roce 2010 a nejspíš se to bude takto každý rok střídat.

Petr.

Uživatelem od:
21. 11. 2008

A já bych zase ráda věděla, zda bude Irsko 2009? Nebo jiná část ostrovů?
Děkuji za odpověď.

Anonym (neověřeno)

Ahoj, reálné je Turecko, to do nabídky na příští rok s velkou pravděpodobností zahrneme. Island je předběžně v plánu na rok 2010 :-)

Petr.

Uživatelem od:
10. 07. 2006

Ahoj Mundo, moc bych si přála, abyste do nabídky na příští rok zahrnuli Island nebo Turecko. Myslíte, že je to reálné? Děkuji za odpověď.

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.