Maroko 2009

Uživatelem od:
23. 05. 2008

ahojky, balena voda se v Maroku da sehnat uplne vsude,cena tak 9,90 dirhamu za 5 litru,pripravek na cisteni vody je zbytecny,uzijte si to :D

Uživatelem od:
10. 05. 2009

Ahoj,
máte někdo zkušenosti s pitím vody v Maroku? Plánujeme s přítelem, že se budeme snažit pít pouze balenou vodu, ale pro jistotu mě napadl přípravek na čištění vody SANOSIL

Uživatelem od:
24. 07. 2008

Ahojky, tak jsem si pravě zaplatila Maroko - druhý termín, mám stan pro 3, tak kdyby se chtěl někdo přidat...minule jsme tam byli 3 a byl moc těsný...teďka tam bude místa habaděj!!! :)

Uživatelem od:
14. 01. 2009

Máňa wrote:
Zdravím :)
chystám se do Maroka a právě řešíme, jaké očkování si pořídit. V očkovacím centru nám naordinovali hepatitidu A, břišní tyfus a vzteklinu.... Je to všechno opravdu nutné :?:
předem díky za odpověď

Ahoj,

tyfus a vzteklina je IMHO zbytečná. Žloutenka už je asi pravděpodobnější, ale taky se jí dá nejspíš vyhnout. Já osobně jsem se ale proti ní naočkovat nechal, vyjde to cca na litr a půlku mi na to přispěje ZP (myslím že jich přispívá většina), takže pro klid v duši při ochutnávce marockých specialit z ulice se to asi vyplatí ;-)

Uživatelem od:
30. 11. 2008

Zdravím :)
chystám se do Maroka a právě řešíme, jaké očkování si pořídit. V očkovacím centru nám naordinovali hepatitidu A, břišní tyfus a vzteklinu.... Je to všechno opravdu nutné :?:
předem díky za odpověď

Uživatelem od:
19. 07. 2009

ahojte,
taky se chystám v prvním termínu do Maroka a též sama :D
Už se moc těším.
Přeji hezký večer.
Petra

Uživatelem od:
12. 02. 2008

Předpoklad správný :roll:

Pravda, už aby to bylo, Maroko mi chybí ...

... smlouvání, handrkování a obchodování, poušť, soutěska, Ait benhadou, bubnování, jídlo, krajina ... to je jen nicneříkající výčet, skutečnost je nezapomenutelná ...

... těšte se, stojí to za to :wink:

Uživatelem od:
14. 01. 2009

Jaklik wrote:
Taky už se chystám ... první termín :-)

To doufám že se chystáš, soudím dle předzdívky že budeš jedním z vedócích ;-)

Jinak už aby to bylo.

Uživatelem od:
12. 02. 2008

Taky už se chystám ... první termín :-)

Uživatelem od:
20. 03. 2007

hynna wrote:
Ahoj, též se chystám, ale jsem double :)

romča wrote:
Čauky, chystám se letos do Maroka. Slyšela jsem skvělé ohlasy z minulých let, tak jsem si řekla proč to nezkusit.....Kdo se taky chystá a je sintle???

Jé já to napsala špatně. Tak to jsem ráda, že se ozval někdo, do taky jede. Já už se teď tak těším....

Uživatelem od:
14. 01. 2009

Ahoj, též se chystám, ale jsem double :)

romča wrote:
Čauky, chystám se letos do Maroka. Slyšela jsem skvělé ohlasy z minulých let, tak jsem si řekla proč to nezkusit.....Kdo se taky chystá a je sintle???

Uživatelem od:
20. 03. 2007

Čauky, chystám se letos do Maroka. Slyšela jsem skvělé ohlasy z minulých let, tak jsem si řekla proč to nezkusit.....Kdo se taky chystá a je sintle???

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.