Krym x Korsika

Uživatelem od:
16. 06. 2009

ahoj Jendo, děkuji Ti moc za tvé info.....

Uživatelem od:
20. 05. 2008

Ahoj, neco jsem ti napsal uz pod tema Korsika 2009, jestli chces, tak o Norsku mohu napsat vice. Myslim, ze toto nebude tak narocne jako Norsko, snad jen ta nejvyssi hora Korsiky, tam to bude narocnejsi, ale pokud vim, je pripravena i mene narocna varianta.Jenda

Uživatelem od:
16. 06. 2009

ahojda, je poslední možnost se přihlásit na Korsiku...mám strach, že to nezválnu fyzicky máte někdo zkušenost? jedu single...protože nemám nikoho kdo by semnou vyrazil co nejdříve někam na dovolenou kterou potřebuji jako sůl...Můžete se někdo podělit o své zkušenosti?? děkuji Lenka

Uživatelem od:
03. 06. 2009

javascript:emoticon(':)')

Uživatelem od:
30. 07. 2008

Ahoj Reni,

jsi zlatíčko...Moc díky! :D

Hezký večer :lol:

Uživatelem od:
18. 01. 2009

Ahoj Míšo,

není problém, píšu si a pak se spojíme.

Renda

Uživatelem od:
30. 07. 2008

Ahojky Rendo,

já jsem byla s kámoškou na Krymu minulý rok a musím ti říct, že jsi zvolila správně!!! Je to opravdu paráda!!

Mám na tebe jednu prosbu...Koukala jsem, že jsi z Dobřan...My jsme s kámoškou z Plzně a hodně cestujeme a z každé země si vždycky přivezeme přívěšek na klíčeč...Ale na Krymu jaksi nevyzbyl čas, bylo tam nějak příliš veselo a nějak jsme to nezvládly :cry: :cry: Tak jsem tě chtěla poprosti, jestli bys nebyla tak hodná a nekoupila 2 přívěšky na klíče, jakýkoliv, jen aby tam byl třeba nápis Krym...Jsme ochotny zaplatit jakoukoliv cenu :)

Moc díky za odpověď a za ochotu...předem :D

Přeju, aby se Ti na Krymu líbilo tolik, jako nám!!

Michala, Plzeň

Uživatelem od:
18. 01. 2009

Ahojky,

jsem ráda, že se to schází:-) už jsem taky přihlášená:-)

Renda

Uživatelem od:
09. 02. 2009

S manželkou máme už Krym zaplatený. Ja sa teším, ona ani veľmi nie. :-( Dúfam, že do toho niečo nevlezie a naozaj tam pôjdeme. Asi ide aj kamoš s manželkou (z Brna) a prehovára aj kamoša (z Ostravy).

Uživatelem od:
30. 01. 2009

Renďo, jsem z Pardubic. Jsi teda rychlík s tím přihlášením. Já osobně ještě nevím, jak to budu ´mít s prcí (resp. dovolenou). Zkusím se přihlásit co nejdříve nebo prostudovat storno podmínky :D . Pokud budeš mít jakýkoli dotaz klidně napiš na . Ahoj

Uživatelem od:
18. 01. 2009

Ahoj Luky,

to by bylo super, kdybych někoho znala dopředu:-) s tím, že pojedu single jsem smířená, určitě to bude super i tak...

odkud jsi? už jsi se přihlásil? já jsem volala minulý týden a prý se nám ten Krym začíná docela plnit...mimochodem, už jsem rozhodnutá pro něj:-)

takže já se chci přihlásit tenhle týden...

Renda

Uživatelem od:
30. 01. 2009

Ahoj, Reňdo. Byl jsem už s Mundem na několika zájezdech a je to vždycky v pohodě. Většinou jsem jel single - kamarádi jsou taky takový městský máčka, :lol: ale jinak jsou bezva. Letos bych rád na Krym. Tímto nabízím svou pozici parťáka :lol: . Tak na Krymu.

Lukáš - Pardubice

Uživatelem od:
18. 01. 2009

Ahojte všichni,

nějak se nemůžu rozhodnout mezi dvěma K:-) a navíc nemám partáka, protože moji známí jsou na tento typ dovolené moc pohodlní...takže pokud by se našel někdo z Plzně a okolí, kdo by se hlásil, at se ozve :D

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.