Korsika 2009

Uživatelem od:
07. 05. 2008

Ahojky, Peťi doufám, že si tu dovču užijeme i když nás tady zrovna moc nepíše :cry: . Jani díky za rady co vzít sebou a jak budeš ve fázi balení, tak připisuj :wink: budu opisovat :D . Taková kontrola není vůbec špatná :lol: když tak nám to bude chybět všem :oops: . Už aby jsme byli v klidu v autobuse :D . Těším se na Vás papa

Uživatelem od:
07. 05. 2008

Ahoj Jani, to je super, že jsi se tam dostala. Noráci, pořádně si to tam užijte, jsem zvědavá, kolik se vás sejde. Je tam krásně, stojí to za to. S Mundem to bylo supr. Zvláště vínečko na karimatkapárty:-). A doufám, že všichni vylezete na vrcholy, už máte přece třénink z Norska, tak to všem natřete:-). Užijte si to :D

Uživatelem od:
07. 04. 2008

ahoj, my se s Petou (jedni z lonskych Norku) taky moc tesime, akorat nam nezbyva moc casu sem prispivat nemluve ani o casu na dokupovani vybavy. Asi to zvladneme v patek pred odjezdem. A protoze verim, ze nas ceka slunecne pocasi, tak hlavne krem s vysokym faktorem, spoustu naplasti, hlavne ne nove boty, plavky a rucnik - by mohlo stacit ne? Vlastne jeste nekolik flasek rumu a kolu, at tu cestu tam prezijeme :-) Jo a taky jidlo - v Norsku se varily speciality jako treba rybi knedlicky - mam nejake vzit :lol: Jo a letos se asi bude hodit baterka, pac severske letni noci, kdy se i o pulnoci dalo cist bez baterky, asi nehrozi. A repelent..no kdyz si na neco jeste vzpomenu, dam vedet. a ostatni prosim - napodobne. Zatim ahoj Janka

Uživatelem od:
07. 05. 2008

Ahoj lidičky :D , co je s Váma, blíží se odjezd a tady je nějak mrtvo :cry: . Mám novinku- můj anděl strážný zapracoval a na Korsiku vyrážíme taky :D HURÁ!!!Stan i spacáky jsme už koupili, peníze zaplatili, tak teď už jen přemýšlet co nezapomnět vzít sebou :wink: . Tak prosím pište a připomínejte :shock: .Loni do Norska my chybělo skoro vše, i když jsem měla narvaný bágl :roll: ještě že tam bylo plno super lidiček, kterým děkuji a doufám, že jedou na Korsiku :D i když se budu snažit po loňských zkušenostech dovybavit . Zatím se mějte pěkně a těším se jak na loňské Norky tak na nové tváře. papa

Uživatelem od:
20. 05. 2008

Vikendova vyprava za piskovcema do Ceskeho raje to opravdu neni.Ja si naopak nedovedu predstavit,kdyby se jelo na mene nez 2 tydny.Kdyz uz tam budu,tak chci neco videt a zazit.Na webu Munda jsou podrobnosti o zajezdu vcetne programu.

Uživatelem od:
16. 06. 2009

no a není to dlouho těch 14 dní?? ještě jsem na tak dlouhé dovolené nebyla....to se jede den a noc , že?

Uživatelem od:
20. 05. 2008

Ahoj, minuly rok jsem byl v Norsku a super dovolena! Trochu si protahnes telo v horskych kopcich a mysli se i na realax. A kdyz nebudes chtit drapat se az na vrchol, nemusis, Mundu pripravilo pro tyto vyslapove dny urcite i mene narocne varianty. Koriska je navic spojena i s "povalovanim" u more :lol: Takze jedine doporucuju. Single nas bude urcite vic, mozna 1/2 busu a to vcetne me.

Uživatelem od:
16. 06. 2009

ahoj já jsem volala ráno na CK. Korsika měla ještě jedno volné místo...měla jsem zájem repektive stále o tom přemýšlím...jede z Vás někdo single?? já bych jela single a trochu se toho bojím...i fyzické náročnosti .Máte někdo zkušenost s tímto tipem dovolené? děkuji Lenka

Uživatelem od:
07. 05. 2008

Ahoj všichni, byla jsem mimo pc a teď jsem zjistila že Korsika je obsazená :cry: Moc mě mrzí že jsem přihlášení oddalovala :cry: ale co se dá dělat!!!Mnohem víc mě to ještě mrzí díky loňským Norkům, moc jsem se těšila že vás zase uvidím, tak vás všechny aspoň moooc pozdravuju :lol: . Uvidím co se nám podaří doma vymyslet a kam se vydáme :lol: . Třeba si to někdo ještě rozmyslí a my pojedem, budu v to věřit :D . tak se mějte krásně a přeju vám(nejraději i nám) super počasí :wink: papa

Uživatelem od:
06. 08. 2008

Ahoj lonští Norci.
Asi není co závidět - než jsme se rozhoupali, je zájezd plný. Tedy jedno volné místo, takže jako by nebylo. Byly to krušné chvíle vybírání alternativy k alternativě. Nakonec zvítězilo Slovinsko s Triglavem jako třešinkou na dortu. Moc se tešíme, i když do srpna je daleko.
Petra, Zdeněk a Tygra

Uživatelem od:
29. 05. 2008

Připojuji se k Petře - taky vám to závidím. Kdybysme letos neměli rodinné povinnosti, tak jsme jeli taky. Ale na ty povinnosti se taky moc těšíme. Tak si to tam moc moc užijte. A třeba se uvidíme napřezrok. Jirka a Zuzka

Uživatelem od:
07. 05. 2008

Teda, to vám závidím, že se zase sejdete na Korsice. Chtěla bych vás vidět, ale na Korsice jsem byla už v roce 2004, určitě doporučuju a stejně jsem si tu dovču už letos vybrala v Patagonii:-). Tak doufám, že se aspoň někdy uvidíme. Ale fandím vám, to by bylo fajn, kdyby se vás sešlo hodně z Norska.

Uživatelem od:
20. 05. 2008

Okay, takže zase jste mne postrčili blíže, tak tedy co se zase zasejc:) někde sejít a dát řeč, příp. dodat impuls ještě nerozhodnutým Norkům?

Uživatelem od:
12. 05. 2009

ahoj všichni lonští Norci.

za Hornychovi můžu prohlásit, že se i letos připojujeme k bandě Munďáků a vyrážíme na Korsiku. Původně jsme chtěli do Pyrenejí, ale než jsme se rozhoupali, rezervace propadla a už bylo pozdě.
Těšíme se na všechny známé tváře a určitě si to užijeme. Takže konec váhání!

Uživatelem od:
06. 08. 2008

To jsme na tom z 1/2 stejně. Taky jsme uvažovali nad Skotskem. Uvažovali a uvažovali, až bylo plné. Tak držíme palce, ať se to v práci povede.
Zdenek

HR
Uživatelem od:
21. 08. 2006

No, letos asi jen ta Korsika (sice by se mi asi víc líbilo Skotsko, ale to je plný), spíš to ještě musím zařídit v práci.

Uživatelem od:
06. 08. 2008

Ahoj.
No jestli jedeš Ty, tak my musíme taky! Budeš se rozmýšlet ještě dlouho? Mezi čím váháš?
Zdenek

HR
Uživatelem od:
21. 08. 2006

Hmmm, já taky uvažuju... :-)

Uživatelem od:
06. 08. 2008

Ahoj. My byli loni s Mundem taky v Norsku ... Kolik loňských Norků se tedy hlásí (nebo o tom uvažuje) jet na Korsiku? Pořád váháme mezi Bosnou-Hercegovinou a Korsikou. Proč u vás zrovna Korsika?

Zdenek, Petra a Tygra

Uživatelem od:
20. 05. 2008

Zdravím, byl jsem loni s Mundem v Norsku, tahle lokalita vypadá také zajímavě... Stan mám a s ním i zatím volné místo...

Uživatelem od:
21. 02. 2007

Ahoj Janko,
ono je klidně možné,že jsme měly kliku na počasí.Byl jsem tam poslední týden v červenci a první týden srpnu.Byly jsme i v nejvyšších místech a takové chladno tam nebylo.Při jedné dvoudenní tůře jsme přespaly jednu noc v horách pod širákem(samozřejmě na černo)a zima nikomu nebyla.Pravda v jednom místě chvilku poprchávalo,ale my jsme to měly spíš za příjemné osvěžení.Jinak pitné vody je tam dostatek.Na většině parkovištích a náměstích byly studánky,nebo vodovod.To samé ve všech kempech.Horší je to při tůrách v horách takže vodu do dvoulitrové lahve s sebou.
Před pěti lety jsem tam vystačil čtrnáct dní s 200 eurákama včetně poplatků za kempy a různýma prohlídkama.Konzervy jsme měly své a tam jsme utrácely hlavně za výborné bagety,salámy,sýry,máslo,ovoce,zeleninu,zmrzky,opravdu výborné víno(hlavně červené a růžové),tři návštěvy v restauraci a podobné drobnosti.Bankomaty tam jsou a karty berou taky všude tak není problém si případně něco dovybrat,nebo zaplatit.

Uživatelem od:
07. 04. 2008

ahoj, ja cetla v pruvodci, ze v hornich pasmech byva docela chladno, tj. okolo 10 C a to i v lete. A jak je to tam s pitnou vodou? Taha se a nebo se da vzdy po ceste nabrat? A kolik jsi s sebou mel penez a za co utracel :wink: ?

Uživatelem od:
21. 02. 2007

Ahojky Janičko sluníčko :-),
tak to se určitě domluvíme.Koukám,že jsi trošku z daleka,ale to neva.Vymyslíme nějáký v
íkend na srazík a pokec a já přijedu.Jsem sice z Prahy,ale v Olomouci mám příbuzenstvo tak to spojím s návštěvou :-).To by mělo být kosek.
Jinak na Korsiku s sebou hlavně Kvalitní trekovou obuv.Pak trika a kraťasy.Kalhoty nemají cenu,protože tam jsou teplé i noci.Kolikrát jsme stavěly pouze vnitřní stan a to kvuli moskytiéře.Zbytek je klasika jako opalovací krémy,foťák s velkou pamětí atd.Jinak vše ostatní se tam dá případně dokoupit.Ivo

Uživatelem od:
07. 05. 2008

Ahojky, jsem ráda, že se pomalinku rozrůstáme :D . Ivo, to nám můžeš aspoň poreferovat co nezapomenout vzít sebou :lol: a co zbytečně netahat :( . Odkud jsi, jestli by ti to nevadilo, tak se hlásím o místo ve stanu. Zatím čauky

Uživatelem od:
21. 02. 2007

Ahoj lidi,
já byl na Korsice před pěti lety.Doslova mě okouzlila a chci se tam zase podívat.Jenže taky nemám spolucestovatele/ku.Stan mám.Není problém se sejít a pokecat.Mějte se bájo.Ivo

Uživatelem od:
07. 05. 2008

Zdravím doufám příští spolucestovatele :lol: , konečně jsem našla čas se mrknout, ale moc nás tady zatím není :cry: , snad se to s přibližujícím termínem změní :wink: . Jak psala Janča(Brno), tak nejspíš pojedu taky sama, takže kdyby ještě někdo neměl spolubydlící do stanu-beru to :D . Loni jsme byli v Norsku a byla skvělá parta lidí, tak věřím, že se to tu rozjede a pojedou samí super lidičky :wink: . Budu se těšit a taky asi trénovat nožičky, ať to všechno vyšlápnem :lol: . papa

Uživatelem od:
21. 07. 2006

Ahoj Lucko, spolucestovatele stále ještě hledám, tak tě ráda přiberu. Nevím odkud jseš, že bychom se sešly a mohly probrat jak bychom se podělily např. o jídlo a tak... :wink: Můj mail je , tak písni. Pa P.

Uživatelem od:
07. 04. 2009

Ahojky, taky bych ráda vyrazila na Korsiku, ale nemám s kým. Pokud Petro pořád sháníš spolucestovatele, ráda se přidám :)

Uživatelem od:
30. 01. 2009

Uvažuji o Korsice nebo Krymu - mňo - rozhodování je těžké :D

Uživatelem od:
07. 04. 2008

halo halo - stale je nas malo, a tak stekam jako hrom, at je nas tu milion :lol: nebo jen nejakych 40, abychom se vesli do busu - jak to vypada s priznivci Korsiky?
Peto promin, Janca asi nema cas se ozvat. Ja jsem ted mimo CR, ale jak se vratim, zavolam ji a pobidnu, at se ti prihlasi, ano?
Hezky den vsem

Uživatelem od:
21. 07. 2006

to by bylo fajn. :D

Uživatelem od:
07. 04. 2008

Kamoska Janca rikala, ze by jela a jestli mas navic stan, tak to bude dvakrat tak rada :) Byly jsme spolu loni v Norsko, tak ja ji napisu a muzete se vy dve domluvit. :wink:

Uživatelem od:
21. 07. 2006

ahojky, mě taky právě pro tohle Korsika zaujala. Nemám ale s kým jet. Nenašel by se někdo, kdo má podobný problém? Stan mám. Petra

Uživatelem od:
07. 04. 2008

ahoj, letos bychom radi vyrazili na Korsiku. Lakaji nas jak hory, tak moznost koupani. Kdo uz jste rozhodnuty se na Korsiku vydat taky?

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.