Dánsko na kole 2009

Uživatelem od:
22. 07. 2009

V Dánsku bylo moc pěkně,ale počasí se moc nevydařilo.Což byla velká škoda. :cry:
První dva dny bylo krásně a ostatní dny zájezdu každou chvíli pršelo. :cry:
Snad příští rok na Islandu bude počasí lepší.
Na zájezdu byli fajn lidíčky, které tímto zdravím.Mějte se krásně a přeji hezký den. :)

Uživatelem od:
12. 07. 2009

Za sebe musím říci, že se mi zájezd velmi líbil :D Krásná krajina, pohodoví lidé.

Jak to vidí ostatní?

Uživatelem od:
15. 06. 2009

jakonka wrote:
Ahoj, premyslim nad Bretani nebo Danskem - ale jsem sama - ma smysl jet nekam sama?

jj, jednotlivci jedou :))) Tedy jede. :))) Tak už se těším na všechny Dány - tedy dámy i pány :))) Hlavně na to sluníčko, pláže, odpočinek, relax... vždy jsem si přál prožít dovolenou u moře.

Anonym (neověřeno)

Ahoj, treba na Dánsko se právě přihlásili dva lidi - jednotlivci - jeden kluk a potom jedna slečna. S jejich souhlasem bychom pripadne mohli zprostredkovat kontakt na ne. Jinak s nami jednotlivci jezdi vcelku bezne.

Petr.

Uživatelem od:
10. 06. 2009

Ahoj, premyslim nad Bretani nebo Danskem - ale jsem sama - ma smysl jet nekam sama?

Ev
Uživatelem od:
04. 03. 2009

Mimochodem jsem v nějakém časopise četla, že Dánové jsou nejšťastnější národ v Evropě, tak tam ten jejich optimismus a pohodu pěkně nasajeme 8)

Ev
Uživatelem od:
04. 03. 2009

iris wrote:
ahoj...tak jsem se právě domluvila s kamarádkou, že do toho taky půjdeme...hned zítra to začnu vyřizovat! hrozně nás to nadchlo :D

Mně to taky nadchlo. Nikdy jsem tam nebyla, láká mě, že to bude u moře, budou tam písečné duny, zajímavé památky a taky si zasportuju - a po rovině :D

Uživatelem od:
24. 02. 2009

ahoj...tak jsem se právě domluvila s kamarádkou, že do toho taky půjdeme...hned zítra to začnu vyřizovat! hrozně nás to nadchlo :D

Ev
Uživatelem od:
04. 03. 2009

Ahoj cestovatelé a cyklisti!

Letos mne na první pohled zaujalo Dánsko ... a na kole.
A tak se už těším na léto a červenec, kdy si užijeme trochu sportovně laděnou dovolenou.
Zajímalo by mně kdo se přidá, doufám, že pojede dobrá parta a že si rovinaté Dánsko krásně užijeme.

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.