TURECKO

Uživatelem od:
23. 08. 2006

Ano, dlouhé kalhoty jsou dobré, případně sukně alespoň po kolena, ale lepší delší.

Uživatelem od:
22. 08. 2009

Ahoj,

k zahalování: jsou u holek akceptovatelné kalhoty místo dlouhé sukně?

Díky.
Burák

Uživatelem od:
06. 09. 2007

tak pohorky už jsem tedy vyřešil, tak doufam že si to užijeme. Už se to blíží .... moc se těšíme.

Uživatelem od:
05. 12. 2007

V roce 2006 byl s nama v Turecku clovek a ten chodil po horach ve vojenskych kanadach a cernych jeansech Smile
Povetsinou byl na vrcholech mezi prvnima....
Bez pohorek bych tam ale nejel..v pohorkach budes mit z hor lepsi vzpominky.. :twisted:

Uživatelem od:
21. 05. 2008

Corky wrote:
Ne, boty Steel, KMM, Dr. Martens, Conversky apod. je absolutně nevhodná obuv do hor. To fakt je lepší jít v sandálech! Pohorky hledej mezi značkami Aku, Asolo, Garmont, Meindl, La Sportiva, Hanwag, Planika...

Ale zas nadruhou stranu, kdo může prohlásit že něco takového vylezl v gladech. :) :D

Uživatelem od:
23. 08. 2006

Ne, boty Steel, KMM, Dr. Martens, Conversky apod. je absolutně nevhodná obuv do hor. To fakt je lepší jít v sandálech! Pohorky hledej mezi značkami Aku, Asolo, Garmont, Meindl, La Sportiva, Hanwag, Planika...

Uživatelem od:
06. 09. 2007

OK, diky za vysvetleni, asi to letos nebude takovy cajicek jako krym. Tak to abych si nejaky ty pohorky sehnal a zacal si je rozchazet abych z nich nemel zrovna vsude puchyre. ptam se jeste jako clovek pohorek neznaly je mozno za pohorky povazovat pekne udrzovane 12 dirkove "glady, KMM, Stell atd." nebo je je vše na nic ? P.S jeste by me zajimalo jestli je v turecku vubec neco k piti kromě čaje :)

Uživatelem od:
23. 08. 2006

Ahoj Rumáku! Nemůžeš srovnávat túru v pohoří Džemer Dži, kde jsme stoupali do výšky cca 1240 m n.m., cíle vodopádů Džur Džur jsme dosáhli více méně po luxusní cestě, navíc často chráněné stínem stromů, nebo výlet na Kara-Dag s výšlapem na Embler, který má 3.723 m n.m., kde je kamenitý a místy nepříjemný strmý nestabilní suťový terén, kde převýšení bude ten den 1.500 m, které také musíš sejít dolů, kde bude velký rozdíl teplot. S pevnějšíma teniskama se vystavuješ vysokému riziku zranění a akorát si zničíš nohu. Nejvíce zranění se stává při sestupu hlavně kvůli únavě lezců. Právě zpevnění nad kotníkem umožňuje bezpečně nosit batoh i v obtížném terénu a taková bota Tě podrží i když budeš pociťovat únavu. Corky P.S. Při nástupu v Brně mně Tvoje pohorky ukážeš!

Uživatelem od:
06. 09. 2007

Zdravím, taky letos jedu do turecka, ale co ty pohorky ? je to opravdu tak nutene? 2007 jsem byl na krymu a vše jsem prochodil v pevnějších teniskach nebbo dokonce v sandálích. Občas byla nahlášena jen malá vycházka, všichni vzali sandály a pak se lezlo po skalá a skalních městech :), s nepromok. bundou to bych souhlasil.

Uživatelem od:
23. 08. 2006

Ahoj, pěkně po pořádku! Co se týče oblečení ve městech nedoporučuji chodit příliš vyzývavě a čím více na Východ, tím více budou zahalení nutná. Bezpodmínečně toto platí v mešitách, se kterými se budeme sektávat téměř denně. Nepromokavou bundu upotřebíš, především na túře v pohoří Ala Daglari. Nehledě na to, že se budeme vracet v září, kdy se taková bunda může hodit i v Bělehradě. A bez pohorek, správně, ani ránu :-).

Uživatelem od:
20. 07. 2009

Ahoj, letos frcim a uz se strasne tesim:) jenom si trochu lamu hlavu s oblecenim.. muzete pls nekdo poradit.. je opravdu nutne mit v urc. mestech zahalena ramena+nohy? Satek beru.. Upotrebim nepromok. bundu? Bez pohorek ani ranu? Diky moc za rady:)

Uživatelem od:
30. 01. 2009

OK - doufám, že si to pořádně užijeme resp. užijete. Doufám, že stihnu přihlášku a hlavně, že dostanu dovolenou. :)

Uživatelem od:
18. 05. 2009

Ahojte, minulý týden se mi podařilo zlanařit kamarádku, která už o tomto zájezdu slyšela a byla nadšená. Takže místo ve stanu už má slíbené. Parťáci na cestách se nám ale budou určo hodit, tak páček na karimatka párty :D

Uživatelem od:
21. 05. 2008

No taky fičím single, takže asi to vypadá na první zajímavou karimatka party. :D

Uživatelem od:
30. 01. 2009

Ahoj, ještě teda nejsem úplně rozhodnutý, ale uvažuju taky o Turecku. Jelikož mě parťák vypověděl službu jsem pro každou společnost. :D

Uživatelem od:
18. 05. 2009

Hojda, tak jsem se rozhodla, že zkusím prvně Turecko - najde se nějaký parťák/parťačka?

Uživatelem od:
21. 05. 2008

Hojda, tento rok tuto zemičku jedu. Jsem zvědav kdo další. Někdo z Maroka 2008? :?:

Uživatelem od:
13. 06. 2008

No jasně, pojeď, nebudeš první, který pojede do Turecka podruhé. Popijeme spolu Efes, zapaříme na loďce v Kekově, vylezeme na Embler, vysajeme ledničku v busu....

Uživatelem od:
05. 12. 2007

Koukám že letos je v nabídce tato kouzelná země. Že bych jel ještě jednou :D

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.