Maroko 2009 a Pyreneje 2008

Uživatelem od:
26. 05. 2009

Ahojki lidi :lol: jedu do maroka s váma a už se mooooc těším. Jedu s kámoškou a už nás pomalu chytá cestovní horečka :P :P

Uživatelem od:
09. 04. 2009

Ahoj,Davide!
Shodou okolností jedu též do Maroka-ovšem na druhý termín, a to s kámoškou z vejšky. Tak to jsme se měli domluvit dřív.
Dnes jsem se vrátila z víkendovky v Sušici-s Pyrenejčaty. Bylo to super:o) Škoda, že jste nejeli.
Měj se krásně!

Uživatelem od:
20. 03. 2007

Tak to každopádně gratuluji...a už se těším v Maroku:-))

Uživatelem od:
26. 02. 2008

Jedu jako pokaždé s přítelkyní a v té době už to bude i moje manželka
:D David

Uživatelem od:
20. 03. 2007

Čauky, loni v Pyrenejích jsem sice nebyla ale jedu na první termín do Maroka? Máš parťáka nebo jsi sám?

Uživatelem od:
26. 02. 2008

Už mně psal Petr Želiezko, že nidko z Pyrenejí nejede, ale to nevadí, určitě tam bude taky taková dobrá parta :lol:

Uživatelem od:
19. 03. 2009

Ahoj Davide, o žádných maročanech zatím nevím, Vlasta s Jirkou a Luckou jedou do Černé Hory a já s Vlkem a Ivčou do Norska. Další zprávy nemám :( Doufám, že se ještě někdo ozve, na víkendovce bylo ještě několik váhavců. Jinak přeju hezkej den :wink:

Uživatelem od:
26. 02. 2008

Ahojte všichni, jen jsem se chtěl zeptat, jestli jede někdo v prvním termínu do Maroka, co byl vloni s Mundem v Pyrenejích .... David

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.