Bosna

Uživatelem od:
27. 06. 2009

Ahoj, já bych do Bosny ráda jela, ale nemám nikoho kdo by jel se mnou, tak kdyby se tady někdo takový našel, tak budu ráda, když se mi ozvete. Verča

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Pro všechny, kteří se chystají letos do Bosny a Hercegoviny: jak na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR (viz. odkazy zde), tak i dle dnešního telefonického zjištění na Velvyslanectví Bosny a Hercegoviny v Praze je možné cestovat do této země s platným občanským průkazem.

Uživatelem od:
01. 07. 2009

petrov.pce wrote:
tady je i novější a snad aktuální odkaz. snad by to teda na občanku neměl být problém, ale rád bych to slyšel od někoho z vlastní zkušenosti, nerad bych pak vystupoval na hranicích :shock:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/bosna_a_hercegovina/cestovani/documents.html

Uživatelem od:
01. 07. 2009

tady je i novější a snad aktuální odkaz. snad by to teda na občanku neměl být problém, ale rád bych to slyšel od někoho z vlastní zkušenosti, nerad bych pak vystupoval na hranicích :shock:

Uživatelem od:
04. 04. 2009

tak to nevim, ale ta sranka byla aktualizovana jen to do konce roku 2008, tak bych na to vubec nespolehala, navic pri vyplnovani prihlasky je nutne uvest cislo pasu, takze si myslim, ze pas je potrebny

Uživatelem od:
04. 04. 2009

podle mě pas určitě potřebuješ, na občanský průkaz se můžeš pohybovat jen v rámci EU

Uživatelem od:
01. 07. 2009

my bychom rádi. jenom jedna otázka, mělo by být možné cestovat do bosny pouze na občanku a nikoliv nutně na pas. je to vyzkoušené a funguje to? :)

Uživatelem od:
04. 04. 2009

Kdopak jede letos do Bosny?

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.