Skotsko 2009

Uživatelem od:
16. 03. 2009

Trocha spamu: Už zítra, hohó...

Uživatelem od:
16. 03. 2009

zdravím... nejsem si jistá, ale hodím to sem, protože se to Skotska týká... chtěla bych se optat, jaký autobus do Skotska pojede?
a ještě bych se chtěla zeptat... píše se v těch informacích, že si máme pod sedačku vzít nějakou přepravku či krabici, kam uložíme jídlo... má mít kolem 15 cm, my máme 16, tak jestli se do toho busu vejde nebo ne? A taky by mě zajímalo, jestli je ta přepravka nutná?

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Zájezd se určitě pojede. Ohledně obav z prasečí chřipky doporučuji tento článek: https://www.hedvabnastezka.cz/svinska-medialni-chripka/

Soňa

Uživatelem od:
30. 06. 2009

Děkuji za informaci, zdá se ale že midges nebudou ten hlavní problém:
vydáno: 02.07.2009, 18:26 | aktualizace: 02.07.2009 18:30
Londýn - V Británii může být v srpnu každý den přes 100.000 nových případů takzvané prasečí chřipky denně. V parlamentu to dnes oznámil ministr zdravotnictví Andy Burnham, podle něhož se také Británie již nebude snažit chřipku zastavit a přechází do nové fáze "léčení".

Pojede se vůbec, riziko tady je.

Anonym (neověřeno)

My doporučujeme Avon Skin So Soft, i když je dost legrace používat proti hmyzu něco takového, je to opravdu obecně známá věc. Zkuste zadat do Googlu: "avon skin so soft midges".

Uživatelem od:
30. 06. 2009

Zdravím kolemjdoucí, máte někdo osvědčený prostředek na midges ?
:idea:
Tedy kromě " go to pub" :)
Taky jedeme prvně a zvyšujeme počet o 4 kusy. Tak už nás je celkem 9, to autobus snad zvládne.

Uživatelem od:
16. 03. 2009

My(já a přítelkyně) jedeme taky poprvé s Mundem. Takže to už je nás pět...

Uživatelem od:
08. 06. 2009

Já s přítelkyní jedeme s Mundem taky poprvé.

Uživatelem od:
12. 03. 2009

:) Já jedu tenhle rok prvně. Kolik je tu ještě mně podobných? Lenka

Uživatelem od:
16. 03. 2009

Inu, aby ten autobus takovou zátěž uvezl, když nás bude tolik...

Uživatelem od:
16. 03. 2009

Už jen dva měsíce. Tak se hlašte bando - kdo frčíte?

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.