Slovinsko 2009

Uživatelem od:
02. 07. 2009

Takže výsledek ankety:
úterý, zahrádka u NZM :)

Já tedy určitě dorazím. Snažila jsem se odeslat hromadný e-mail, ale ten co se rozesílal 20.7. tak se mi z něj nepovedlo vydolovat e-mailové adresy všech účastníků. Takže to vypadá tak, že se tam asi sejdeme jenom my, co jsme zde na fóru. Ale i to se počítá :)

Takže v úterý večer se těším :)
Já dorazím někdy před sedmou :)

Uživatelem od:
02. 07. 2009

Piromane, prosimtebe, kde přesně je ta zahrádka u toho Zemědělského muzea?
Vypadá to podle ankety, že vyhraje ta. Tak ať tam všici trefíme :)
V neděli večer sem napíšu, jak to vypadá s anketou a v neděli večer bych jí také i uzavřela. Ve 22:00. Rozešlu ještě hromadný e-mail, aby se o tom dozvěděli i ti, kdo nejsou zde na fóru.

PS: dala bych sraz už někdy v 7. Můžu tam být klidně první. Asi jste si prohlíželi moje stránky, když už jste tam byli, takže možná víte, jak vypadám. V každém případě se můžu celá "oháknout" do oranžového, to mě pak nemůžete nevidět :lol:

Uživatelem od:
17. 06. 2009

Ahoj,
skvely napad s anketou :D Jinak musim sehnat jeste nejake pohorky... Mate nejake tipy na dobre obchody? diky za info...

Osobne bych spise zabalil jednotlive radky tabulky () do tagu

, ktery tam vubec neni :wink: (asi takto:
...
)

alikkubelik wrote:
co zkusit misto dir pouzit span ...? :wink:

Dinamit wrote:
Vyrobila jsem takovou malou anketku. Kdyžtak všici, kdo byste rádi někam zašli, tak vložte svůj hlas a to co vyhraje, tak tam se sejdeme. Z mých zkušeností se totiž vždycky všici strašně dlouho dohadují, kam a kdy se půjde, až se nakonec nejde nikam, takže si myslím, že anketa to vyřeší :) Počítám tedy 1. týden v srpnu :lol:

Je to umístěno na mých stránkách: http://dinamit.tym.cz/ankety.html

PS: jenom se omlouvám za vzhled, nepovedlo se mi to dát vedle sebe. Mám někde chybu a nemůžu na ní přijít :(

Uživatelem od:
12. 07. 2009

co zkusit misto dir pouzit span ...? :wink:

Dinamit wrote:
Vyrobila jsem takovou malou anketku. Kdyžtak všici, kdo byste rádi někam zašli, tak vložte svůj hlas a to co vyhraje, tak tam se sejdeme. Z mých zkušeností se totiž vždycky všici strašně dlouho dohadují, kam a kdy se půjde, až se nakonec nejde nikam, takže si myslím, že anketa to vyřeší :) Počítám tedy 1. týden v srpnu :lol:

Je to umístěno na mých stránkách: http://dinamit.tym.cz/ankety.html

PS: jenom se omlouvám za vzhled, nepovedlo se mi to dát vedle sebe. Mám někde chybu a nemůžu na ní přijít :(

Uživatelem od:
02. 07. 2009

Vyrobila jsem takovou malou anketku. Kdyžtak všici, kdo byste rádi někam zašli, tak vložte svůj hlas a to co vyhraje, tak tam se sejdeme. Z mých zkušeností se totiž vždycky všici strašně dlouho dohadují, kam a kdy se půjde, až se nakonec nejde nikam, takže si myslím, že anketa to vyřeší :) Počítám tedy 1. týden v srpnu :lol:

Je to umístěno na mých stránkách: http://dinamit.tym.cz/ankety.html

PS: jenom se omlouvám za vzhled, nepovedlo se mi to dát vedle sebe. Mám někde chybu a nemůžu na ní přijít :(

Uživatelem od:
02. 07. 2009

Myslím, že by nebyl problém sraz posunout o týden později. Když všici cestujete :D . Já bohužel makám. Na Letné vim také o jedné pěkné španělské restauraci, baru, hospodě, či co to je. A vzpomněla jsem si ještě na hospodu Černá kočka - hnedka u tunelu v Karlíně.

Tak tedy pondělí, nebo úterý první srpnový týden?

PS: překlepla jsem se, je to čajovna U Dvou šálků.

Uživatelem od:
16. 07. 2009

Ahoj :) Se srazem souhlasim ale bohužel poslední týden nemůžu, jedu na Slovensko (taková malá příprava aby mi nezakrněly svaly :lol: ) Do toho slovinska jedu s kamarádkou a obě se docela těšíme....snad to bude fajn :)

Uživatelem od:
06. 08. 2008

Nešel by minisraz posunout o týden později? My se 1. srpna teprve vracíme z Tater. Čajovna na Letné je prý skvělá, navíc bychom to měli blízko z práce. Jinak v té oblasti je i dobrá zahrádka u Zemědělského muzea. Bylo by to i ovcemi:)
Zdenek, Petra a Tygra

Uživatelem od:
15. 07. 2009

Ahoj,

i já jsem z Prahy, tak bych s vámi také ráda někam zašla:) Ta čajovna ve věži je prý dobrá, ale nebráním se ani nějaké hospůdce. Začátkem posledního červencového týdne by se mi to taky hodilo.

Janča

Uživatelem od:
17. 06. 2009

Ahoj,
klidne bych zkusil nejakou tu cajovnu, moc casto tam nezavitam:) Ja osobne bych tam ani pruvdce nepotreboval... to je jako kdyby ti nekdo rekl zapletku filmu jeste pred tim nez ho uvidis :) a o to se ja rozhodne pripravit nechci, je to lepsi, kdyz "nevis" do ceho jdes, vic si to uzijes. Tot alespon moje osobni poznamka 8)
S poslednim cervencovym tydnem souhlasim, napiste dalsi kdo by prisel? Z hospod navrhuji na Andelu - U zizniveho jelena (je to tam nove predelane a mista dost...). a nebo na Male strane(tram. Ujezd) - Bar Tlusta mys (skvele vari, dobra obsluha).
zatim se mejte a piste ;)

Uživatelem od:
02. 07. 2009

Nevim kdo co spíše preferujete. Jestli hospodu, čajovnu, kavárnu. Víte někdo o nějaké dobré hospodě v centru? Z čajoven navrhuji čajovnu ve věži, co je nahoře na Letné, nebo čajovna U Dvou čálků, ta je kousek od Míráku. Obě jsou moc pěkné.
Navrhuji se sejít někdy poslední červencový týden. Třeba v pondělí, nebo v úterý...

to Petr: já jsem taky sama. Pokud uskutečníme to setkání ještě před cestou, tak se můžeme přímo dohodnout tam :wink:

PS: kdo z průvodců se připojí? :lol:

WOW
Uživatelem od:
09. 07. 2009

Ahoooj,

zdravime vsechny spoluturisty, kteri jedou taky do Slovinska.
Jedu/eme spolu s pritelkyni, takze uz znate dalsi 2 ;-).

Sice nejsme ani jeden z Prahy, ale oba tam studujeme, takze se muzeme pripojit k cajovne nebo hospode ;-). Do Slovinska se uz moc tesime...

Aďa a Radek

Uživatelem od:
06. 08. 2008

My se můžeme rovněž přidat k případnému srazu v čajovně či jiném společenském zařízení. Rovněž bydlištěm z Prahy.
Zdenek, Petra a Tygra

Uživatelem od:
17. 06. 2009

Ahoj,
ja jsem treba z Prahy, klidne bych nekam zasel, jestli se nas domluvi vic...
Jede jeste nekdo sam? Varic mam, stan take, takze se muzeme nejak domluvit na tom prespani, abysme nestaveli stan 2x :)

Jinak jsem se vcera provedl platbu a zbyva posledni oficialni misto + 2 nabizena mista(viz vyse), takze skoro naplneny zajezd :)

Petr

Uživatelem od:
02. 07. 2009

Ja chtela vlakno zalozit uz davno, ale nejak jsem na to vzdycky zapomnela :lol:

PS: kdo jste z Prahy? Nechcete zajit nekam do cajovny, hospody, na kafe?

Uživatelem od:
02. 07. 2009

Ahoj,
nabízím dvě volná místa do Slovinska, kdo má zájem volejte 604186273 :)

Uživatelem od:
17. 06. 2009

Tak to vypada, ze se do Slovinska letos nikdo nehrne... Ozvete se, kdo jedete do Slovinska :D Mam tedy otazky na Mundo, jak je to se zaplnenosti zajezdu do Slovinska?

Uživatelem od:
17. 06. 2009

Ahoj,
ja jsem se rozhodnul asi pred tremi dny. Jdu do toho, JEDU :) kdo dalsi?

Uživatelem od:
06. 08. 2008

Necelé dva měsíce do odjezdu a ještě není otevřené téma?
Tak tedy - jede do Slovinska vůbec někdo? A co třeba někdo z loňských Norků?
Zdenek

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.