Bosna a Hercegovina 2009

Uživatelem od:
27. 06. 2009

tak to je škoda, tak holt budu muset shánět dál, co se dá dělat. Snad se mi podaří někoho nalákat :-). Švýcarsko je nádherný, tak ať se vám zájezd vydaří

Uživatelem od:
21. 06. 2009

Nikdo nechtěl jet, tak jsem si nakonec vybrala Švýcarsko, které je v termínu, kdy může kamarádka. I tak děkuju. Okoukneš to tam a já pojedu třeba za rok:-)

Uživatelem od:
27. 06. 2009

Ahoj Martino, já jsem na tom podobně jako ty. Tenhle zájezd se mi moc líbí a je pro mě i časově shůdný, ale nemám parťáka. Takže jestli tvoje nabídka stále ještě platí, tak bysme se mohli nějak domluvit, co? Díky za odpověď Verča

Uživatelem od:
22. 06. 2009

Ahoj..hm, tak teď jsem asi hodinu seděla a rozmýšlela, jestli se vydat spíše do Bosny anebo do Černé hory, protože mě láká oboje, ale bohužel jsem se tedy nakonec rozhodla pro ČH...ale každopádně děkuju za nabídku a přeju ať se Ti někdo ozve! Lucka

Uživatelem od:
21. 06. 2009

Ahoj, ráda bych se vydala právě sem, ale nemám s kým. Stan mám, takže pokud byste někdo měl zájem, můžeme vyrazit spolu. Díky, Martina

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.