Korsika 2011

Uživatelem od:
01. 12. 2009
Překopíruju sem odpověď průvodkyně Hanky z Facebooku: hodně pláží je písčitých, ale boty do vody se určitě v některých oblastech využijí ... na druhou stranu, dá se to v pohodě zvládnout i bez nich :-)
Uživatelem od:
30. 01. 2010
Zdravím opět po nějakém čase a obracím se s dotazem, který jsem položila i na FB, ale bohužel bez reakce :(... Jsou nutné při zájezdu boty do vody? kvůli ježkům a podobným breberkám v moři, nebo ostrým kamenům? Díky za odpověď :)
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Dobrý den / ahoj :-) Začátkem července na Korsice měl stačit ten letní spacák. Samozřejmě v těch horských kempech (pod Monte Cintem) může být chladněji, ale velké zimy se čekat nedají. Petr.
Uživatelem od:
15. 06. 2011
Dobrý den/ ahoj, chtěl bych se zeptat na doporučený spacák. Mám letní +5 až +17, krásně skladný (a proto lákavý). A pak větší, těžší, od -8. Bude stačit ten letní? Díky Marek Vetchý
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Hezký den, bude to možné minimálně vždy ve městech (Bonifacio, St. Florent, Ajaccio, Bastia, Corte...), takže relativně často. Petr Želiezko.
Uživatelem od:
28. 02. 2011
Dobrý den Chtěl jsem se zeptat, jak často bude při zájezdu možný výběr z Bankokatu. Děkuji
Uživatelem od:
07. 06. 2011
Ahoj! Má zájem někdo se domluvit na stanu či si jen dát dopředu vědět, abychom se znali před odjezdem? Díky Zdenda (zmerinsky@seznam.cz)
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Dobrý den, pokud máte pojištění do 3 000 metrů, tak by vám to mělo stačit bez problémů. Hezký den! Petr.
Uživatelem od:
17. 02. 2011
Dobrý den, měla bych otázku ohledně cestovního pojištění - od Komerční banky mám cestovní pojištění k embasované kartě, které se nevztahuje na nebezpečné aktivity, kam se mimo jiné řadí i vysokohorská turistika nad 3000 m.n.n. Bude mi toto pojištění stačit nebo se mám spíš nechat pojistit k ISICu? Děkuji Lída :)
Uživatelem od:
30. 01. 2010
Přeji hezký večer všem cestovatelům, kteří toto léto míří s Mundem na Korsiku. Zájezd podnikáme i já s mým přítelem. Proto budu moc ráda, pokud se nám někdo ozve a můžeme společně prokonzultovat přípravy, protože - jak vím z minulých zájezdů - více hlav více ví :) A samozřejmě budeme rádi, že už někoho budeme při nástupu do busu znát :) Takže páry, příbuzní, kamarádi i jednotlivci, hlaste se :) Kontakt na mě: ideálně přes FB (budu mít na stránkách Munda tuto výzvu) nebo na mailu k.kajfosova@sms.cz nebo jan.korpas@gmail.com Děkuji a těšíme se na viděnou :) K.
Uživatelem od:
16. 05. 2011
Zdravím, ze zdravotních důvodů za sebe hledám náhradu na letošní Korsiku. Spěchá. Volná místa i pro vaše známé by být měly. Prosím, když tak kontakt na lucka.capova@seznam.cz, mob. 775858368
Uživatelem od:
22. 06. 2009
nantas: Ja uvazuju, je to jedna z variant, kam bych chtela, ale take nemam s kym vyrazit, koukala jsem, ze jsou dve posledni mista, tak mi kdyztak napis na loo.ca@seznam.cz, at se pripadne domluvime ..
Uživatelem od:
22. 07. 2010
Zdravím všechny, chtěla bych jet taky na dovolenou na Korsiku, ale nemám s kým. Chtěl jsem se zeptat jestli jede taky někdo sám a mohla bych se případně přidat. Děkuji, přeji hezký den.
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Dobrý den, 2 místa ještě máme a do konce března by to snad neměl problém. Zdraví, Petr.
Uživatelem od:
16. 03. 2011
Dobry den, chtela jsem se zeptat, jestli mate jeste 2 mista volna a mam jeste cas treba do konce brezna se rozmyslet, nebo uz je to pozde a je plno. Dekuji moc, Misa.
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Hezký den, ano, stále jsou volná místa, takže dokud budou, není problém se přihlásit. Polovina ceny se platí v okamžiku přihlášení, zbytek nejpozději měsíc před odjezdem.
Uživatelem od:
28. 02. 2011
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat jestli jsou ještě 2 volná místa a případně do kdy se musí zaplatit peníze za zájezd? Děkuji
Uživatelem od:
01. 12. 2009
S Mundem jezdí na zájezdy dost jednotlivců, takže problém to rozhodně není.
Uživatelem od:
18. 02. 2011
Ahoj, ja tiez zatial nemam ist s kym, ale myslim, ze to by v pripade takehoto poznavacieho zajazdu nemal byt az taky problem, nie? Urcite aj po minule roky isiel niekto sam :-)
Uživatelem od:
21. 02. 2007
Ahoj lidi,rád bych se podíval na Korsiku,ale nemám zatím s kým a samotnýmu se mi nechce.Má tu někdo podobný problém :-).Veškeré vybavení mám.
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Mundo taky zdraví :) Doporučujeme pohorky i na ty lehčí túry, ale samozřejmě i v těch teniskách se to ujít dá. Petr.
Uživatelem od:
30. 01. 2010
Zdravím všechny v Mundo! Ráda bych se zeptala, zda jsou při zájezdu na Korsiku nutné pohorky, nebo stačí tenisky, pokud budeme volit vždy lehčí variantu procházek a túr.

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.