Sicílie a Liparské ostrovy

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Hezký den, ne, Sicílie bude znovu v roce 2013. Petr.

Uživatelem od:
04. 01. 2012

Zdravím, chci se zeptat Sicílie 2012 bude ? :-)

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Ahoj, na Sicílii budeme dvě noci v Carrubba di Riposto, potom tři noci v Brucoli u Augusty, dvě noci San Vito lo Capo, dvě noci u Cefalu a dvě noci na ostrově Vulcano. Petr.

Uživatelem od:
01. 09. 2011

ahoj Petře :-) prosím moc o info, v jakých kempech budeme nocovat, myslím pokud možno přesné místo...pokud je to možné. Díky :-) Těším se! Šárka

Uživatelem od:
24. 07. 2009
Tak mi, Maro, napiš na mail pluat@seznam.cz a můžeme se zkusit domluvit, ale pdepíšu asi až za 10 dní..pokud to nestihneš ještě dnes..
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Turecko ještě obsazené nebude, tam to v nejbližších dnech nehrozí.
Uživatelem od:
24. 07. 2009
Hmm tak Sicílie už je plná :( Tak bych klidně jela do Turecka, ale vzhledem k tomu, že v sobotu jedu na 10 dní pryč a zítra už to řešit nebudu, myslím, že až se vrátím, bude taky obsazeno :(
Uživatelem od:
24. 07. 2009
Už jsem i zarezervovala Sicílii :D Tak když mě ještě vezmou, pojdu tam a když ne, klidně bych zkusila i Turecko (ale tam není ten Řím :D)
Uživatelem od:
24. 03. 2010
Meliso :) Tak když máš volno v září, tak pojeď do Turecka, kamarádka mi zřejmě odpadla, tak hledáme někoho kdo by jel. Co ty na to? Turecko neláká? Kdyžtak napiš.
Uživatelem od:
02. 06. 2011
Ahoj melisaa, také jedu sama a hledám spolucestovatele, protože jak se říká ve dvou se to lépe táhne:-) tak kdybys chtěla ozvi se na starcovamagda@seznam.cz
Uživatelem od:
01. 09. 2009
Nebál bych se vyrazit na zájezd sám, cestou člověk vždycky pár nových kamarádů potká. :-) Chystám se už na několikátý zájezd s Mundem sám a nikdy to nebyl problém. A nebyl jsem většinou ani jediný, kdo jel bez parťáka.
Uživatelem od:
24. 07. 2009
Hmm tak to si tu neměl psát :D Teď budu akorát nervózní, že mi to někdo vyfoukne, než se s někým domluvím a to se mám učit na zkoušky :D
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Já jen upozorňuju, že jsou poslední 4 místa, takže pokud se chcete přihlásit, není na to moc času. Petr.
Uživatelem od:
21. 02. 2007
Ahoj melisaa, Sicílie mě taky láká a nemám s kým.Tak jestli by ti nevadilo,že jsem mladý muž tak se ozvi na idok@centrum.cz a zajdeme na kafčo a domluvíme se.
Uživatelem od:
24. 07. 2009
Sháním spolucestující na Sicílii.. Nejde mi ale jen o to, aby mi někdo napsal jedu taky :D Chtěla bych se určitě sejít, domluvit podrobnosti jako stan či vařič a tak.. Strašně mě to láká, už vím, že budu mít v září volno, ale sama nepojedu, už jen proto, že i ten stan je pro jednoho obtížný postavit :D
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Dobrý den, pokud se bude bojovat jen v Libyi, což předpokládám, tak se zájezd pojede zcela bez jakékoliv změny. Hezký den, Petr Želiezko.
Uživatelem od:
28. 04. 2011
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co se bude dík v případě vyhrocení konfliktu v Libyi ,vzhledem k tomu, že Sicílie je v současné době jednou z bojových hranicí. Mám zaplacenou zálohu na tento zájezd. Děkuji za odpověď, Dvořáčková
Uživatelem od:
01. 07. 2009
Děkuju za odpověď. Už se nemůžu dočkat :o)
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Ahoj Lucko, ty věci na Liparech bude možné nechat v kempu na ostrově Vulcano. I když krosna je podle mě šikovnější už na tu manipulaci na trajekt. Jinak navštívíme opravdu jen to, co je v programu, to by fakt muselo zbývat hodně času, což se nestává. V Zingaru se budeme koupat, ale kde přesně, rozhodneme až později. Petr.
Uživatelem od:
01. 07. 2009
Ještě bych měla jeden dotaz ohledně zavazadel na Liparských ostrovech. Píšete že tam budeme 3 dny bez podpory autobusu. Znamená to že si necháme věci v kempu nebo si je budeme nosit sebou? Jedná se mi o to jestli je nutné vzít si krosnu nebo to zvládneme s cestovní taškou. Děkuju za odpověď
Uživatelem od:
01. 07. 2009
Ahoj, uvažujeme o zájezdu na Sicílii. Chtěla jsem se zeptat jestli by bylo možné v rámci programu navštívit také Tindaris (11. den by bylo možné to stihnout), v jiné dni pak Selinunte a Erice. Dále jsem se chtěla zeptat zda v rámci turistiky v NP Zingaro bude zařazeno i koupání v San Vito Lo Capo. Díky za info :o)
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Ahoj, je to obsazené už ze dvou třetin. Petr.
Uživatelem od:
20. 02. 2009
Ahojda.Prosím jak to vypadá aktuálně s obsazeností?Stále váhám,tak bych ráda věděla,kolik má ještě času.Díky:-)
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Ahoj, že je zájezd obsazený, bude nově uvedeno přímo na stránce zájezdu.
Uživatelem od:
14. 01. 2010
Ahoj, bude zas na hlavní stránce napsáno, které zájezdy jsou vyprodané nebo se k tomu blíží? Předpokládám (a doufám) že jo :-) Mohli byste to nějak dát vědět všem příchozím (např. připojit na hlavní stranu vzkaz; sem do fóra, atd. ), aby se vás každý furt neptal na obsazenost zájezdů. Ale je to jen návrh;-)
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Obsazená už je víc než polovina míst v autobuse, ale zatím stále místa jsou.
Uživatelem od:
09. 02. 2011
Díky, ještě jedna otázka, jaká je prozatím obsazenost? Jsou ještě volná místa?
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Zájezd na Sicílii je jednou z letošních novinek, proto bohužel fotky účastníků z minulých ročníků nejsou k dispozici. Soňa
Uživatelem od:
09. 02. 2011
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda jsou někde k nahlédnutí fotky z minulých ročníků či se jedná o první ročník do této destinace? Díky.
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Milý Pavle, snad nebude vadit, když odpovím za kolegu Petra ... o zájezd na Sicílii je docela velký zájem. Momentálně je zaplněna zhruba třetina kapacity zájezdu. Volná místa tedy ještě jsou, ale s přihlášením bych doporučovala příliš neotálet. Zdraví Soňa.
Uživatelem od:
24. 07. 2006
Ahoj Petře, chtěl jsem se zeptat,jak rychle se plní výše uvedený zájezd, resp. kolik je ještě volných míst a zda je dost času k případných přihláškám... S přáním hezkého dne Pavel C. www.cink.eu

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.