Irsko 2011

Uživatelem od:
13. 07. 2011

ahoj všichni, to znáte, jak přijde ir do hospody ......? vidím, že debata je tu docela neživá, že byste povídali na facebooku? michal veselý

Uživatelem od:
14. 01. 2009

Ahoj Jano, holínky určitě nebereme, zase tolik zbytečnýho místa v krosnách nemáme :-) Myslím že pohorky budou do případné nepohody bohatě stačit a navíc bude pěkně přece ;-) Vyměnil jsem včera 600 Euro a 50 Liber pro dva, ale je to individuální. Nemyslím že Eura všechny utratíme, ale však se budou kdyžtak hodit časem i jinde. Bomby bereme dvě 430g VAR. Jednu plnou, druhou poloplnou (případně poloprázdnou, záleží na úhlu pohledu). Trajektu se nebojíme, na vlny nehledíme, nicméně jsme již zocelení třídenní plavbou na Island a zpět před třemi roky, takže nějaké takové chvilkové svezení na lodičce co nás čeká tady nás nemůže rozházet :-) A navíc na trajektu je rozhodně daleko líp než v busu, aspoň dle našich dosavadních zkušeností. Tak ahoj v sobotu.

Uživatelem od:
03. 08. 2011

Ahoj, berete si sebou do Irska holinky? Kolik českejch si vyměníte na eura a kolik na libry?Jak velkou (obsah) si berete bombu-na vaření:-) ?Pro zkušené cestovatele...nějaká vychytávka na cestu, co s sebou, jak neprozvracet cestu trajektem apod. ...?Už máte cestovní horečku nebo na poslední chvíli nakopete věci do 3 batohů?Těším se na vás a naši společnou cestu na Zelený ostrov.Jana

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Dobrý den, Martino! Se stravováním během zájezdu do Irska doporučujeme vzít s sebou lehký vařič a vlastní zásoby jídla. V Irsku bez problémů nakoupíte základní potraviny, nejlevněji ve větších supermarketech. Ceny jsou vyšší než u nás, ale nižší než v sousední Británii. Není nutné brát velké zásoby jídla, v Irsku se lze také dobře najít v restauracích a ochutnat tak místní speciality. Turistická náročnost není vysoká (některé túry mají i lehčí variantu), Pyreneje jsou v tomto ohledu mnohem více náročnější. Rozhodně nevadí jet solo, na každém zájezdu je většinou několik takových cestovatelů a vytvoří se dobrá parta, takže člověk ani nepozná, že jede bez parťáka :-) Soňa

Uživatelem od:
27. 07. 2011

Dobrý den. Ráda bych se zeptala, jak je to s jídlem? A jestli by nevadilo, že jsem sama, pač jsem nikoho k sobě nesehnala :-D (asi všem více vyhovuje se válet u moře). Také jsem turistický začátečník a zajímala by mě náročnost (zvládne i netrénovaný?). Za odpověď předem děkuji. S pozdravem Martina

Uživatelem od:
01. 12. 2009

No v tom autobuse spíš ne, stejně to tam pořádně neuschne a řidiči to fakt hodně neradi vidí :) V kempech by se měla nějaká možnost najít.

Uživatelem od:
14. 07. 2011

V Irsku neprší pořád, jde spíše o časté přeháňky nebo lehké mrholení. A pokud už opravdu celí zmokneme, tak je možné sušit oblečení v kempech (buď venku na trávě nebo, pokud stále prší, se dá většinou v kempu nalézt na to nějaký zastřešený prostor). Sušit oblečení je možné také v buse za jízdy, zavěšené na horní odkládací polici, ale to řidiči nevidí moc rádi, takže to je možné jen po dohodě s nimi a v nějaké rozumné míře. Pavel

Uživatelem od:
14. 01. 2009

Když pořád prší neží třeba sušit, stejně to zase hned zmokne :-) Ale pořád pršet nebude. Snad. :-)

Uživatelem od:
13. 07. 2011

Asi se ptám jako úplný diletant, ale jak to vypadá se sušením oblečení v Irsku, když pořád prší?

Uživatelem od:
01. 12. 2009
Taky zdravím :-) Volná místa ještě jsou, ale už jich je jenom pět. Petr.
Uživatelem od:
22. 06. 2011
Zdravím :) Tohle léto bych se ráda vydala do Irska, původně jsem chtěla na vlastní pěst, ale vaše nabídka se mi zdá taktéž zajímavá, proto jsem se chtěla zeptat, jestli jsou na tento zájezd ještě volná místa. Předem děkuji za odpověď. Mějte se hezky :)
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Dobrý den, to se dá říct opravdu jen přibližně, může to být cca ve 16 hodin, ale budeme to upřesňovat cestou z Londýna do ČR. Hezký den.
Uživatelem od:
12. 05. 2011
Dobrý den.. Jedeme s kamárádkou na zájezd do Irska a chtěla bych se zeptat v kolik přijedeme toho 21.srpna do Prahy??? Je tady napsáno, že v odpoledních hodinách, ale nevěděl by prosím někdo nějaký konkrétnější čas??? Bydlíme totiž dost daleko od Prahy a potřebovali bychom si zajistit odvoz.. Moc děkuji
Uživatelem od:
16. 04. 2011
Zdravím, chystám se v létě do Irska a odpadla mi společnost. Takže pokud je na tom někdo stejně nebo by rád někoho do party přidal, budu rád když se ozve. Kontakt na sebe mám v profilu. Na věku, pohlaví, víře a hudebním vkusu mi nesejde :D
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Poslat podklady pro fakturu spolu s přihláškou je nejlepší řešení :-) Přihláška by měla být naskenovaná i s podpisem nebo je možné poslat vše klasickou poštou. Soňa
Uživatelem od:
31. 01. 2011
Super, a můžu k tomu přidat i přihlášku na zájezd? :-)
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Vystavit fakturu na zájezd není problém. Fakturační údaje prosíme poslat na: sona@mundo.cz a během pár dní má zaměstnavatel fakturu na stole :-) Soňa
Uživatelem od:
31. 01. 2011
Super, díky moc za informaci. Určitě dám vědět. Nicméně to s námi bude malinko komplikovanější, protože dovolenou bude letos platit zaměstnavatel, takže bych vás následně ještě poprosil o zaslání faktury (koukal jsem, že tuto možnost podporujete) přímo na něj. Ale jak říkám, má to zatím čas.
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Zdravím! Na zájezd do Irska ještě volná místa máme. Až budete mít jistou dovolenou, ozvěte se a my vám místa rezervujeme. Soňa
Uživatelem od:
31. 01. 2011
Dobré dopoledne, koukám, že vlákno s letošním Irskem ještě není vytvořeno, tak ho zkusím vytvořit. Mám otázečku ohledně zaplněnosti, jak to u tohoto zájezdu v tuto chvíli vypadá? Rádi bychom s mazlem vyrazili, nicméně jistotu dovolené budeme mít až v horizontu 14 dnů, tak abychom pak nebyli smutní, když nám dovolená klapne. Díky moc

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.