Zakarpatská Ukrajina 2011

Uživatelem od:
23. 05. 2011

Ahoj, jedu sama na Ukrajinu, páč tenhle kout nikoho nezajímá. Tak doufám, že nebudu litovat, že jsem nejela s ostatníma jinam, když jsem četla různý recenze na kvalitu místních WC :-)) Ale ty zelený kopce vyhrály. Jestli jede ještě někdo sólo, můžem si napsat :) marky.p@centrum.cz

Uživatelem od:
20. 03. 2012

Ahoj, jede někdo sám? Hledám spolucestujícího:)

Uživatelem od:
29. 02. 2012

Zdravím, rád bych vyrazil na Ukrajinu a hledám parťáka/parťačku do "týmu". Doufám, že se někdo ozve - mail: mrva.h@seznam.cz :)

Uživatelem od:
04. 08. 2011

Přeji hezký den,

volná místa na zájezd Zakarpatská Ukrajina stále máme. Přihlásit se můžete do té doby, než bude zájezd plně obsazen. Kdy se zájezd naplní je velmi těžké odhadnout, protože se to každým rokem u konkrétních zájezdů mění. Co se týče Zakrarpatské Ukrajiny, nestává se, že by volná místa zůstala.

Zdraví Martina

Uživatelem od:
12. 01. 2012

Dobrý den :-)
Rada bych se zeptala kolik je jeste volnych mist na Zakarpatskou ukrajinu a popř. do kdy je nutne se prihlasit?
Dekuji :-)

Uživatelem od:
15. 03. 2009

ahoj,
tak takový malý předsraz před odjezdem bude ve čtvrtek 21.7. v 19,30 v restauraci U Balbínů http://ubalbinu.cz/cz/kde-nas-najdete. Takže, kdo chce, tak ať přijde :-)

Uživatelem od:
16. 06. 2011

Ahoj, předsraz by byl fajn! Taky jedu sama, tak ráda alespoň někoho poznám předem:) Co třeba koncem příštího týdne? Jak kdo můžete?
Můj mail: enemcova@gmail.com

Uživatelem od:
15. 03. 2009

ahoj,
tak už se to blíží..co takhle nějaký předsrázek v Praze?

Jan
Uživatelem od:
10. 06. 2011
Ahoj, jede někdo Českých Budějovic?
Uživatelem od:
06. 06. 2011
Ahoj lidi:) Koukám, že se to tu postupně druží :) Přemýšlím, že bych jela, ale jako dost z vás nemám taky s kým :)tak jsem chtěla tak nějak zjistit, jestli plánujete nějaký další srazík...případně, jestli jede někdo z okolí Hradce Králové :)
Uživatelem od:
09. 05. 2011
To je škoda, určitě bych se na srazík ráda přidala, ale tento pátek mi vůbec nevyhovuje :-( Snad se dohodneme na dalším termínu
Uživatelem od:
10. 04. 2011
Kdyby se chtěl někdo přidat, máme sraz v Praze (zatím ve třech) v pátek 20.5. v 18hodin v Al cafetero. ( http://alcafetero.cz/ )
Uživatelem od:
15. 05. 2011
Ahoj, na Ukrajinu jedeme s kamarádkou a klidně pokud se tu najde někdo, kdo je z Prahy a nemá s kým jet, berem ho mezi sebe :-) A jestli někde v Praze plánujete sraz před odjezdem, rády se připojíme :-)
Uživatelem od:
15. 03. 2009
duzl: ahoj, určitě se můžeme někde srazit, napiš mi mail jama83@seznam.cz a domluvíme se
Uživatelem od:
10. 04. 2011
jama83: já i Dante jsme taky v Praze tak můžem dát nějaký sraz a vyrazit hromadně :)!
Uživatelem od:
15. 03. 2009
ahoj, taky přemýšlím o zakarpatské ukrajině, ale nikdo se mnou nechce jet :-( do těchto končin :-))), je mi 27 a jsem z Prahy
Uživatelem od:
09. 05. 2011
Ahoj, všechny zdravím - já jsem měla jet původně také sama, ale přidala se ke mě kamarádka. Tím jsem chtěla říct, že pojeďte i sami, na srazu nebo nejpozději v autobuse se přeci zkamarádíme :-))
Uživatelem od:
10. 04. 2011
ulda: jsem pro! Otázka je kdo je odkaď a kde udělat sraz:)
Uživatelem od:
08. 05. 2008
Ahoj, já bych chtěl jet taky a jsem zatím sám, nikoho ze známých to na ukrajinu neláká :-( . Co třeba všichni udělat někde nějaký sraz a domluvit se?
Uživatelem od:
10. 04. 2011
Dante a Jennin:Tak můžem vyrazit všichni tři společně:)
Uživatelem od:
26. 04. 2011
duzl: Tak to jsme na tom stejně - též bych ráda vyrazila, ale chtělo by to někoho s sebou :-)
Uživatelem od:
25. 04. 2011
duzl: Pokud ještě hledáš parťáka, tak se mi ozvi na e-mail stepan.pelc(at)gmail.com…
Uživatelem od:
10. 04. 2011
Zdárek, ráda bych vyrazila a hledám parťáka/čku :o).
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Hezký večer, zájezd na Zakarpatskou Ukrajinu děláme od roku 2000 a byl vždy plně obsazený s výjimkou jednoho ročníku. Myslím, že letos plný bude, ale těžko říct kdy. Zatím to ale nehoří.
Uživatelem od:
14. 03. 2011
Prosím Vás, jsou zájezdy na Ukrajinu vždy zaplněny? Do kdy je tak ideální si zájezd zamluvit? Ještě jsme se pořádně nerozhodli a navíc nevíme, jak to bude s dovolenou a volnem.
Uživatelem od:
02. 02. 2011
Ahoj...moc díky za odpovědi. Jsem zatím rozhodnutá tak na 90%...Pro Pipka: mám e-mail BRomana@centrum.cz...tak kdyžtak písni a domluvíme se...:-))
Uživatelem od:
09. 02. 2009
V roku 2010 poloninu Boržava jeden účastník zájazdu prešiel na boso. Zájazd nie je náročný, len pozor na jedlo, alebo vodu v Solotvine. Neodporúčam tam ani umývať ovocie ... Vieme prečo :-(
Uživatelem od:
20. 02. 2011
Alaskan - Taky mám zálusk na tu Ukrajinu, tak jestli to pořád platí, klidně bych se přidal.
Uživatelem od:
09. 02. 2011
Z vlastní zkušenosti můžu říct, že tento zájezd není fyzicky (ani psychicky) náročný, určitě neváhejte a vydejte se směr východ. Byli jsme s přítelkyní v roce 2009 a můžeme oba jen doporučit...
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Ahoj, co se týče náročnosti zájezdu na Zak. Ukrajinu, tak je je podrobně popsána zde: http://www.mundo.cz/zajezd/zakarpatska-ukrajina/detaily Zkusit najít spolucestovatele přes toto fórum je dobrá volba, ještě můžeme doporučit naše stránky na Facebooku http://www.facebook.com/ckmundo Zdraví, Soňa.
Uživatelem od:
02. 02. 2011
Ahoj, ráda bych se letos vydala s Mundem na Zakarpatskou Ukrajinu...Pojedu sama, najde se někdo, kdo by taky jel?? Jsem z Českých Budějovic... A taky bych se chtěla zeptat obecně co se týče náročnosti...Nejsem nějaký velký trekař, nejvýš jsem byla asi v necelých 2000...tak mám obavy, abych tam nevypustila duši....-))

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.