Krym 2011

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Ahoj, no moc možností nabíjet tam není, ale vždy se to dalo vyřešit, např. když člověk sedí někde na večeři, tak nebývá problém poprosit personál o nabití baterek do mobilu nebo foťáku.

Uživatelem od:
14. 07. 2011

Ahoj, mám otázku. Jak je to během pobytu na Krymu s možností dobíjení akumulátorů do foťáku? Dá se někde? Nepředpokládám, že "kempy" jsou vybaveny el. přípojkami. Díky moc. Lucka

Uživatelem od:
01. 12. 2009
Na Korsice je koupání asi nejvíc ze všech zájezdů, u Krymu rozhodně méně. Zdraví Petr.
Uživatelem od:
20. 07. 2009
Díky Soňo.. je tu taky někdo kdo už tam byl? podělte se o zkušenosti :-), nebo kdo se tam chystá? ať tu nepíšu sama :-)
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Ahoj Petulo, zájezd na Krym kombinuje poznávání kultury, památek, přírodních krás i hor a moře. Příležitosti k válení u vody se během zájezdu najdou, ale je možné tyhle chvíle využít i pro poznávání památek a okolní přírody. Co se týče obsazenosti, tak volná místa zatím jsou. Soňa
Uživatelem od:
20. 07. 2009
Ahojky, chystá se někdo na Krym? Nás tedy opravdu zaujal. koukala jsem že je tam téměř každý den nějaké chození, ale také válení u moře. zajímalo by mě, co převažuje? Když jsme byli před dvěma lety na Korsice, byla tam také každý den nějaká tůra, ale většinu času jsme trávili válením u vody, což nás moc nebavilo :-/. A jak to vypadá s obsazeností? Díky Petra

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.