Pyreneje 2011

Uživatelem od:
02. 07. 2009

Tak jak se těšíte? Já hrozně moc, už mám všechno připravené, teď už to jenom poskládat do batohu :o).

PS: nevím jestli víte o téhle službě http://drozd.mzv.cz/default.aspx . Já se tam projistotu zaregistrovala...

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Dobrý den, Martino! Na zájezd je možné se nezávazně přihlásit jako náhradník. Informace o náročnosti túr a o jídle jsou zde: http://www.mundo.cz/zajezd/pyreneje/detaily Soňa

Uživatelem od:
27. 07. 2011

Dobrý den, mohla bych se nezávazně přihlásit jako náhradník? (zvládne turistiku i začátečník a jak je to s jídle?) Děkuji, s pozdravem Martina

Uživatelem od:
02. 07. 2009

Rozeslala jsem hromadny spam, jak radila Locca, vetsinou jste mi napsali, ze do Prahy je to pro vas moc daleko. Pro ty ostatni tedy stanovuji konkretni termin tohle utery, 18:00 zahradka za Zemedelskym muzeem. Muzu si vzit na sebe Mundotricko, abyste vsichni vedeli, ke komu si sednout :o) Tesim se na vas!

Uživatelem od:
27. 06. 2011

Zdravím cestovatelia, dostal som sa k tomuto výletu ako slepé kura k zrnu :) Idem namiesto kamarátky a idem sólo. Tak by som prial nejakého partáka alebo partáčku čo ide tiež sólo nebolo by na škodu ak by sa ozval niekto so Slovenska alebo aj z Čiech to je jedno... je to kus narýchlo ale hádam sa niekto nájde :) moj e-mail : robert.komar@centrum.sk

Uživatelem od:
22. 06. 2009

Dinamit: Ja jsem pro, a muzu bud toho 26. anebo tu pristi stredu. Mozna bych zkusila poslat mail tem co ho tu uvedli, aby tam vubec nekdo prisel :)

Uživatelem od:
02. 07. 2009

Tak jak se sejdeme? Nechame teda tu zahradku na Letne za Zemedelskym muzeem? 27. 7. me do toho vlezla autoskola od 18:30, takze bych to dala bud 26. nebo 28. a videla bych to na 18 hodinu.
Dalsi variantou je pristi streda 20.7. ...

Kdyztak ta zahradka se nachazi na rohu ulic Nad Stolou, Letohradska, Muzejni. Kousek je muzejni minizoo a pujcovna brusli.

Uživatelem od:
19. 06. 2011

to Dinamit: Já osobně s celiaklií zkušenost nemám (naštěstí :)). Ale mám sestřenku, která jí trpí od narození. Jestli má zkušenost se stravováním ve Španělsku nevím, ale určitě už má po víc jak čtvrt století dost zkušeností. Takže kdyžtak můžu předat kontakt.

Uživatelem od:
19. 06. 2011

to Dinamit, kladislava and others: jsem taky pro nějaký předsraz. A ty středy, co navrhla Dinamit, mi vyhovují :) Klidně opět u toho Technického muzea, nebo někde na Letný.

Uživatelem od:
16. 04. 2011

Ahoj, děkuji za odpověď ohledně hor. Suti se nebojím, spíš sem se bála, jestli tam nejsou nějaké nějaké exponované úseky jako třeba na Triglavu (když už byla řeč o tom Slovinsku).

to Dinamit: když bude čas, tak se předsrazu taky ráda zúčastním, K.

Uživatelem od:
02. 07. 2009

to Mat: před zájezdem do Slovinska předloni to bylo fajn. Sešlo se nás pár na zahrádce před Technickým muzeem, bylo krásně, pokecali jsme si. Prostě pohoda. Ale chápu, že ne všichni jsou takový magoři jako já, co se bezhlavě vrhnou do všeho kolem :D

to všichni: Mám k vám všem podstatný dotaz. Nedávno mě zjistili celiakii (nesnášenlivost lepku). V Čechách už jsem si docela dobře poradila s jídelníčkem, ale vůbec netuším, jak to řešit ve Španělsku. Normální pečivo nemůžu, tak čím to nahradit? Máte někdo s tímto problémem zkušenosti? Díky

Mat
Uživatelem od:
28. 08. 2006

To Dinamit: Já jsem tedy osobně příznivcem i vícenásobných afterparty, než party naslepo, ale když bude něco, když budu mít čas, rád se na Vás mrknu... :-)

To: Kladislava: Technicky náročný výstup na Monte Perdido? Odpovím trochu šířeji. Na Monte Perdido (3355m.n.m.) se jde druhý den dvoudení tůry a rozhodnutí o tom, kdo na ní jde se dělá až ten den ráno (resp. den předtím večer). Výstup není úplně lehký fyzicky už proto, že jde o výstup, který je součástí dvoudenní tůry, ale také díky nadmořské výšce, ve které už je méně kyslíku. Cestou nejsou žádné pasáže vyžadující speciální znalosti či schopnosti lezení, chce to jen nemít úplné závratě a slušnou stabilitu. Každopádně doporučuji zejména na závěrečný výstup a následný sestup hůlky. Náročností je výstup jednodušší než některé cesty ve Vysokých Tatrách, ale na závěr je tam cesta sutí a v ní je lepší mít více bodů jak cestou nahoru tak dolů (tím myslím dvě nohy a dvě hůlky :-)). Po výstupu, který začneme za tmy následuje poměrně dlouhý sestup, tak je dobré si vzít kvalitní boty a více ponožek... :-)

Uživatelem od:
16. 04. 2011

Zdravím spoluúčastníky zájezdu:) Chtěla bych se zeptat jak je technicky náročný výstup na Monte Perdido?
Díky, Klára

Uživatelem od:
02. 07. 2009

To Mat: to ale nebrani tomu, abychom do nejakeho podniku pred cestou zasli ;o)
To ostatni: na dvou zajezdech jsem byla solo a nikdy jsem nemela problem, ze bych se nemela s kym bavit. Takze niceho se nebojte :o)

Zatim nevim, jak budu mit autoskolu, urcite ale ne do pozdnich odpolednich hodin. Streda je takovy krasny den, tak navrhuji 20, nebo 27 v cervenci...

Mat
Uživatelem od:
28. 08. 2006
Nebojte se ničeho nic. Sololidí bude dost, i něco párů, složení lidí s Mundem nikdy není špatné a když se jede pod stan na hory, tak to je vůbec nejlepšejší... :-)
Uživatelem od:
22. 06. 2009
Dinamit: ja jsem pro:-) Taky jsem z Phy a co se termínu týká, tak je mi to nějak jedno, kdykoli v červenci.
Uživatelem od:
02. 07. 2009
Pro Lunga a všechny ostatní... Když to tady tak čtu, nechcete uspořádat nějaké setkání? Já jsem z Prahy a jedu spolu s kamarádkou z práce. Nicméně to není překážka pro nějakou beforeparty ;o) . Pokud je někdo další pro, navrhujte termíny a místa a nějak to splácáme dohromady...
Uživatelem od:
07. 05. 2008
Ahoj Evi a všichni samostatní, vyrážím z moravy:-) a jedu sama. Můj email je: janca.furstova@seznam.cz, budu ráda když se někdo ozvete a domluvíme se:-). Pěkný den
Uživatelem od:
22. 06. 2009
Eva: ja teda vyrazim z Prahy, ale klidne mi napis a muzeme poresit podrobnosti :) Jede nas vic takhle samostatne, takze myslim, ze se muzeme klidne domluvit nejak hromadne, vic hlav vic vi :)
Eva
Uživatelem od:
03. 06. 2011
Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli neexistuje ještě nějaký samotář/ka, který by se ke mě připojil a taky jestli někdo nevyráží z Brna??? :o))
Uživatelem od:
22. 06. 2009
Ahoj, tak jsem si prave zarezervovala Pyreneje, ale jedu sama, takze bych se rada k nekomu pridala. Pokud nekdo nema spolucestujici, tak at mi napise a domluvime se:) strolena.l@seznam.cz
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Hezký den, jsou volná místa, ale už poslední tři, takže pokud chcete jet, co nejrychleji si místo rezervujte.
Uživatelem od:
07. 05. 2008
Ahojky všichni, taky přemýšlím, že bych se vydala do Pyrenejí. Nejspíš sama-pokud je ještě někdo, kdo má místo ve stanu :-) a hledá spolucestující-pište!!! Ještě bych se chtěla Petra zeptat jestli jsou volná místa, moc díky za odpověď! Pěkný den
Uživatelem od:
04. 02. 2011
Ahoj, už nás jede více. :) Ovšem já taky nakonec pojedu z Prahy.
Uživatelem od:
21. 02. 2007
Ahoj,rád bych se před odjezdem do Pyrenejí seznámil s někým kdo tam chce jet,nebo jede taky sólo.Seznamování před autobusem si něják neumím představit :-).Jsem z Prahy,ale není problém dojet i mimo.
Uživatelem od:
08. 02. 2011
Zdravím všechny vejleťáky do Pyrenejí :), také jsem přihlášená sama. Už jsem se spojila s jednou holčinou, ale čím více nás pojede, tím lépe a tím více srandy! jitulink@centrum.cz
Uživatelem od:
03. 05. 2011
můj mail: eliskamacounova@gmail.com
Uživatelem od:
03. 05. 2011
Ahoj, chci jet taky do pyrenejí....ale nemám spolucestovatele, někdo kdo je na tom stejně?
Uživatelem od:
29. 04. 2011
Zdravím ľudkovia :) Taktiež by som veľmi rada pocestovala tento august do Pyrenejí a zháňam parťáka/čku :) Ja som z Bratislavy a moj mailik je martinachamcova@gmail.com alebo kontakt na mňa napr. na facebooku- Tina Chamcova :) Tak budem veľmi rada, ak by Ste sa mi niekto ozvali, veľmo rada by som šla, ale zatiaľ som nenašla spolucestujúceho :) Pekný dník Vám všetkým želám :)
Uživatelem od:
01. 08. 2006
to Pipek - napis email, nebo tel. ozvu se:-)taky se mi nechce samotné..K.
Uživatelem od:
20. 02. 2011
Ahoj Nechtěl by někdo z vás, co tam jedete sami, jet se mnou?:) Docela mě to láká, ale nechce se mi jet sólo..
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Ahoj, na to se mě teď už jedna kamarádka ze zájezdů ptala. A už je přihlášená, takže už jsou tam jednotlivci tři :-) Petr.
PS
Uživatelem od:
02. 02. 2009
Ahoj Petře, kolik jednotlivců je přihlášeno na zájezd do Pyrenejí. Díky, Olga
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Místa ještě jsou, ale přihlášených lidí už je dost.
Uživatelem od:
24. 07. 2009
Ajaj a jsou vůbec ještě volná místa?
Uživatelem od:
01. 08. 2006
Ahoj taky už jsem přihlášená:-)!
Uživatelem od:
04. 02. 2011
Ahoj, já už mám zájezd z části zaplacený. A jede nás víc. Určitě pojeďte! :) I.
Uživatelem od:
24. 07. 2009
"Je ještě někdo k mání?" To zní vtipně :D Koukám na to a vypadá to dobře..jako ty Pyreneje myslím :D
Uživatelem od:
01. 08. 2006
Ahoj, sháním spolucestující:-), je někdo k mání? Pěkný den! K.
Uživatelem od:
04. 02. 2011
Ahoj, díky za e-mail. Napíšu ti tam, ano?
Uživatelem od:
08. 02. 2011
Ahoj, tak to jsem ráda :), můj e-mail je jitulink@centrum.cz.
Uživatelem od:
04. 02. 2011
Ahojik, no jasně, že to nevadí!!! :):):) Napíšeš na sebe e-mail, abychom se mohly blíže domluvit?
Uživatelem od:
08. 02. 2011
Ahoj, také jedu sama, a jestli nevadí, že nebudu parťák, ale parťačka :)), ráda se na vejlet do Pyrenejí připojím.
Uživatelem od:
04. 02. 2011
Hledám parťáka :)

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.