Slovinsko 2011

Uživatelem od:
13. 07. 2011

to Bea, ale i pro ostatní. Sháním někoho pro vhodnou symbiozu. Bylo by fajn mít s někým alespon nějak společné jídlo a vařič a pár věcí. Obzvláště když s jídlem na akci nemám moc zkušenosti. Stan mám. Pište případně na owl@email.cz, odpovím do dne.

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Hezký večer, canyoning děláme letos poprvé ve spolupráci s místní českou CK, takže náročnost nám popíší až na místě a budete se moci rozhodnout. Petr.

Uživatelem od:
28. 06. 2011

Jedu s Vámi na zájezd do Slovinska. Chtěla jsem se zeptat, jaká obtížnost je canyoning na řce Soča? Děkuji

Uživatelem od:
27. 06. 2011

Ahoj, též nemám partáka a ráda bych se zúčastnila. Jelikož jsou místní příspěvky staršího data, chci se zeptat, zda hledání stále platí. Můj email je jb.tojsemja@seznam.cz. Díky, Jana.

Uživatelem od:
28. 05. 2011
Ahojda, rád se pojedu podívat do Slovinska, ale nikdo ze známých nejede. Najde se nějaká parťačka, která je na tom podobně? Klidně písni na northsail@seznam.cz Michal
Bea
Uživatelem od:
29. 03. 2011
to misando: Ahoj, zatím se mi nikdo neozval. Ale rozhodla jsem se to risknout a už jsem se přihlásila :-)) Jestli bys jel, klidně se můžeš ke mě připojit.
Uživatelem od:
17. 02. 2008
to Bea: ahoj uvazuju o Slovinsku, ozval se Ti nekdo na partaka? asi taky budu muset frcet sam.
Uživatelem od:
23. 04. 2010
aha, som si nevsimol.
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Už tam canyoning fakultativně máme :-)
Uživatelem od:
23. 04. 2010
neuvazuje sa do buducna pridat do programu rafting, kanonig na rieke Soca? myslim, ze by to dost zatraktivnilo program.
Bea
Uživatelem od:
29. 03. 2011
Ahoj :-) Hledám parťáka na zájezd do Slovinska, jelikož kamarádka si to nakonec rozmyslela, a já bych nerada jela sama. Přidal by se někdo?

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.