Island

Uživatelem od:
17. 02. 2010

Ahoj, tak už jsem se upsala, ale jedu zatim sama, takže se taky ráda podělim o stan a podobný věci. :)
Kdyby se chtěl někdo aktivně domlouvat, tak na ufemezumik@seznam.cz

Dík moc :)

Uživatelem od:
15. 01. 2013

Ahoj, rád bych se zúčastnil zájezdu, ale nemám stan ani vařič, nemá náhodou někdo volné místo ve stanu a vařič na společné vaření?:-)
Pokud se někdo najde, tak se prosím ozvěte na josef.jirak@saint-gobain.com

Díky moc
joji

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Ano, Hanka jako průvodce jede. ;-)

Uživatelem od:
07. 02. 2010

Ahojky taky uvažuji jet na Island - tentokrát singl.. Ještě musím pošéfovat dovolenou. Vybírala jsem z několika cestovek, ale vyhrává asi Mundo - Fakt jede jako průvodce Hanka Dekojová?

Uživatelem od:
28. 12. 2012

Ahoj, ráda bych jela na tento zájezd a bylo by fajn se s někým domluvit na šérování stanu a dalších těžších věcí :-)
pokud máte někdo zájem, ozvěte se mi prosím na: nefertari.simbel@seznam.cz.
Děkuji a všem přeji vše nejlepší do nového roku.
Daniela

Uživatelem od:
14. 01. 2012

Ahoj, hledám spolucestovatele/-lku popř. budoucího kamaráda/-dku na zájezd na Island! Můžeme sdílet stan a ušetřit za váhu.. Kamarádi jsou peciválové nebo mají rodiny... Těším se :-) Kristýna 27/VŠ, Praha, kasja13@seznam.cz

Uživatelem od:
01. 12. 2009
Ahoj Vlastíku, vzhledem k tvojí osobní váze by mohli udělat s váhovým limitem výjimku :-) Jinak doporučuju nebrat moc jídlo, to se tam fakt dá v pohodě koupit. Petr.
Uživatelem od:
23. 06. 2011
Ahoj, jedu teď s Mundem na Island a balím si na cestu. Povolený limit do letadla (20 kg) je docela malý, takže šetřím váhu, kde se dá. Chtěl bych se proto zeptat, jestli jede na Island taky někdo sám: že bychom se ve dvojici domluvili a vzali určité věci společně. Konkrétně můžu nabídnout, že mám stan i vařič - můžu tedy nabídnout např. místo ve stanu. Místo stanu by zas ten druhý vzal něco jiného a naopak. Pokud máte někdo zájem, napište mi prosím na drbalvlastimil@seznam.cz. Zdraví Vlasta
Uživatelem od:
23. 04. 2010

predám nového cestovného spreivodcu na Island lonely planet po cesky za 330 kc vratene postovneho.
radoslavhyza@gmail.com

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.